18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukradli lamę i jeździli z nią tramwajem

chrap • 2013-11-02, 16:17

Cytat:

Pięciu młodych Francuzów po nocnej imprezie porwało z cyrku lamę o imieniu Serge. Zwierzę zabrali na nocną wycieczkę po Bordeaux i w podróż tramwajem. Lama już została gwiazdą mediów i internetu.

Lama z cyrku została wyprowadzona prawdopodobnie ok. 5 nad ranem w czwartek. Młodzi, pijani ludzie wyszli akurat z klubu, który znajdował się w pobliżu. Nie wiadomo, który z nich wpadł na ten pomysł i jak przekonał innych do kradzieży lamy. Znamy za to mediów społecznościowych dalszy przebieg tej eskapady, gdyż imprezowicze chwalili się zdjęciami lamy na Facebooku i Twitterze. Potulne zwierzę dzielnie pozowało do zdjęć, bez problemów dało się też prowadzać po ulicach miasta. "Porywacze" mówili później, że nie męczyli Serge, a lama chodziła za nimi jak piesek na smyczy. Aż do momentu, gdy lamę w tramwaju zobaczył kontroler biletów.

- Kiedy zarząd transportu zadzwonił do mnie z samego rana, żeby powiedzieć mi, że moja lama jest na przystanku tramwajowym, myślałem, że to sen - mówił John Beautour, dyrektor cyrku i równocześnie właściciel zwierzęcia. Natychmiast złożył na policji skargę na złodziei - podała agencja France-Presse. Przyznawał, że nie wie, jak młodzi ludzie wyprowadzili Serge przez ogrodzenie wokół cyrkowego namiotu.

Matthieu, jeden z uczestników szalonej imprezy, na co dzień barman, mówił BFMTV: - Weszliśmy tam, bawiliśmy się ze zwierzętami, no i jakoś tak wyszło.

- Wierzę, że nie chcieli źle, ale muszą też zrozumieć, że porwanie zwierzęcia pod wpływem alkoholu i ciąganie go po mieście naprawdę mogło skończyć się fatalnie - komentuje właściciel cyrku.

Tymczasem fanpage poświęcony lamie i jej przygodom ma już ponad 400 tys. fanów , a francuski internet obiegają kolejne memy z Serge w roli głównej. Internauci apelują, by nie karać porywaczy zbyt surowo.

Cyrk, który w Bordeaux ma występować do 11 listopada, zyskał niewiarygodną reklamę.




Źródło




Sichimpresich

2013-11-02, 22:51
i tak tych 5 lepsze warunki by lamie dostarczyli niż te pajace z cyrku k***a jego mać . Kiedy ludzie się nauczą ,że w cyrku się nie tresuje zwierzęta tak jak w sympatycznej rodzince np pieska : Daj łapę Daj łapę oo dobry piesek ( głaszcze i daje smakołyka )

xBaker

2013-11-02, 22:55
Pierwsza fota rozpie**ala, jak z typowej imprezy w Rosji :D

Kaskader_Mike

2013-11-02, 22:55
Prawie jak Kac Vegas :D Gdyby to byli Polacy albo Ruscy to zamiast Lamy byłby Tygrys

ik...........ea

2013-11-02, 22:55
5 młodych francuzów hahah :D

Dobre sobie.

ilikehorses

2013-11-02, 23:06
Tacy z was światowi faszyści eksperci od ras że nawet nie wiecie że są tez ciemni europejczycy. "O nie on sie opalił, murzyn j***ny, nie będe z nim gadał dopóki opalenizna mu nie zejdzie."

manio49

2013-11-02, 23:23
Cytat:

Tacy z was światowi faszyści eksperci od ras że nawet nie wiecie że są tez ciemni europejczycy. "O nie on sie opalił, murzyn j***ny, nie będe z nim gadał dopóki opalenizna mu nie zejdzie."



A impreza na cmentarzu skończona?

ilikehorses

2013-11-02, 23:25
Impreza skończona ale jeszcze mi koza do wyr*chania została.

mayday1707

2013-11-03, 00:31
Robili powtórkę z Kac Vegas. Nie było lwa to zaj***li Lamę ;)

jankol

2013-11-03, 12:17
Jakoż mnie to pozytywnie rozj***ło! :D
Zwłaszcza, że zwierz nie wygląda na maltretowanego przez nich, raczej przeciwnie, wyrwali lamę z monotonii. :P
Ciekawe, czy piła z nimi. :P

artur_sz13

2013-11-03, 20:51
Czy ktoś zbadał lamę czy nie została zgwałcona?

zypon

2013-11-03, 21:50
a ja tam uważam, że dobry żarcik. lepsze to niż się napie**alać po klubach