18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukradł 1125 kilogramów cementu. Przewoził go daewoo tico

czarkou • 2012-07-09, 14:07
Takie rzeczy tylko w Polsce.

Na zachętę ślę zdjęcie ponętne :




Cytat:

Producent tego modelu daewoo na pewno nie brał pod uwagę sytuacji, w której małe, rodzinne auto służyłoby w transporcie ciężkich worków z cementem. Możliwości samochodu sprawdził złodziej, który wpadł podczas kontroli drogowej w ręce dobrzańskich policjantów i żandarmów z oddziału specjalnego. W samochodzie znajdowało się 45 worków, po 25 kilogramów każdy. Okazało się, że worki ukradł z prywatnej budowy w Ładzyniu.


Policjant z żandarmem patrolując teren Stanisławowa zauważyli daewoo tico, które niemalże tarło podwoziem o asfalt. Zatrzymali pojazd do kontroli. Byli zaskoczeni gdy okazało się, że auto jest wyładowane po sam sufit podejrzanymi workami. Wciśnięty między te pakunki drobnej postury kierowca, z trudem prowadził samochód.

Okazało się, że w samochodzie przewożone są worki z cementem. Kierowca, którym okazał się znany już z wcześniejszych przestępstw, 60-letni Mirosław M. nie potrafił wyjaśnić skąd się wzięły w jego samochodzie i wszystko wskazywało na to, że cement może być kradziony. Mirosław M. trafił więc na przesłuchanie w komisariacie a później do celi.

Policjanci z Dobrego przeliczyli worki i okazało się, że w ważącym niecałe 700 kilogramów daewoo, znajdowało się 1125 kilogramów cementu. Funkcjonariusze byli zdziwieni, jak ten samochód, miał w ogóle siłę jechać.

60-letni Mirosław M. przyznał się do tego, że cement ukradł z prywatnej budowy w Ładzyniu. Po tym jak usłyszał zarzut popełnienia kradzieży, dobrowolnie poddał się karze.




Cały artykuł znajduje się tutaj:
http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/22056/kraj,ukradl,1125,kilogramow,cementu,przewozil,go,%28zdjecia%29/


Prawda, że cwaniak i łotr z niego?

makabrax

2012-07-09, 14:09
Cytat:

małe, rodzinne auto


że k***a co? a maluch to rozumiem jest małe sportowe?

czarkou

2012-07-09, 14:14
makabrax napisał/a:


że k***a co? a maluch to rozumiem jest małe sportowe?



Jakby nie patrzeć tico miało w zamysłach byś samochodem w tym kierunku, coś niedużego, przy tym by rodzinnie gdzieś wyjechać od czasu do czasu. Fakt nie znam nikogo kto osobiście ma to auto, oraz nigdy nim nie jechałem (nawet jako pasażer), nad czym nie ubolewam, lecz wydaje mi się, iż autor tego artykułu trafni określił tico jako
Cytat:

małe, rodzinne auto


makabrax

2012-07-09, 14:52
ja miałem tą wątpliwą okazje, mam 188cm i w przypadku kierowania nim za mna już nie miał szansy nikt usiąść...

Vinewood

2012-07-09, 15:20
Cytat:

Na zachętę ślę zdjęcie ponętne


Rozumiem k***a, że ponętna może być kobieta albo coś ale nie Tico :szczerbaty:

czarkou

2012-07-09, 16:27
Vinewood napisał/a:


Rozumiem k***a, że ponętna może być kobieta albo coś ale nie Tico :szczerbaty:



Nie? To przepraszam pomyliłem wagony.

Kropeczkowaty

2012-07-09, 23:16
czarkou napisał/a:

Producent tego modelu daewoo na pewno nie brał pod uwagę sytuacji, w której małe, rodzinne auto[...]



Tu chyba jest jakiś błąd xd.

Ma...........eh

2012-07-10, 01:36
Trzeba szukać na giełdach bezwypadkowego Forda Focusa - proponuję przed zakupem sprawdzić lakier, pod sporą szpachlą zapewne będzie krył się ten "wózek" niezdatny już do jazdy :)

Przypomina mi to stare dzieje jak sąsiad z rana odpalał Tico pod moim oknem (mieszkaliśmy w tej samej klatce schodowej) - onegdaj istniały Zaporożce... dźwięk oraz czas odpalania zbliżony do Tico.

Kto nie miał styczności z Zaporożcem oraz Tico zapewne nie zrozumie ;)

czerwo64

2012-07-10, 02:22
kuurwa, tico to jest motorower z kabina...

Nietakjaktrzeba

2012-07-10, 02:55
Zderzaki w innym kolorze niż nadwozie ? Z pewnością amelinum.

imbus1988

2012-07-10, 07:21
czego to ludzie nie wymyślą żeby jeździć na porządnej glebie... :shock:

Jab7kO

2012-07-10, 07:52
myślałem że taki "stuningowany" a tu cement wozi.

pi...........in

2012-07-10, 10:09
W tekście jest, że dobrowolnie poddał się karze, to teraz tylko 5 lat dochodzenia prokuratorskiego, ze 2 lata sprawa w sądzie pierwszej instancji, potem 2 lata drugiej instancji i dostanie 10 lat za narażanie innych na katastrofę w ruchu lądowym.

borisklinga

2012-07-10, 10:11
Wczoraj któs umieścił tego linka w komentarzu, dzisiaj któraś p*zda to ukradła i zrobiłą z tegop temat.

Inhiss

2012-07-10, 11:13
Luz, mia zamontowany gaz więc na paliwie zaoszczędził :]