18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Układ pokarmowy Internetu.

chocolatepope • 2012-07-25, 19:09
Po przeleceniu przez zawartość kwejków, bestów, ryjbuków i 9gagów, wzięło mnie na małą refleksję...





Gorylion minut w MS Paint.

chocolatepope

2012-07-25, 19:18
adiemus36, nie no jasne, że społeczność sadistica też łapie kontent z innych portali i szybko wrzuca tu, ale jak tak spojrzeć na polski Internet, to najpierw filmik pojawia się na sadolu, potem na JM, i w końcu ląduje na kwejku...

Z tego też powodu właściwie nie odwiedzam już prawie wyżej wymienionych.

Ale przyznaje, trąci wazeliniarstwem. :roll:

adiemus36

2012-07-25, 19:29
Szczerze, to nieważne czy odwiedzisz kwejka, sadola czy JM - wszędzie znajdziesz ten sam "kontent" - kwestia są jedynie użyszkodnicy, którzy są skrajnie różni na każdym z portali.

chocolatepope

2012-07-25, 19:35
adiemus36, i o to też mi chodzi. Na kejku króluje gimbaza, na sadistic mamy głównie kobiety z penisami, a JM? Jacy są takim razie użyszkodnicy JM? Znudzone białe kołnierzyki?

adiemus36

2012-07-25, 19:45
Nie wiem jacy są, na JM trzeba zapłacic za full dostęp.

jacekmatys

2012-07-25, 20:03
Na sadolu mamy 90% filmików z W/W stron więc o co chodzi? Dochodzi jeszcze stronka z wypadkami z naszej ROSIJI ze strony uwagadebilpl itp. więc niema co spinać kalesonów tylko oglądac i hejtować.Ja sam nie raz wrzucam pliki tu z innych stron bi kos inaczej się nie da.Po prostu trzeba się podzielić ze społecznością sadola tyloma filmikami ile się da! nie wszyscy znają strony tego typu podobne i nie wszyscy mają internet na wakacje.to pisał ja użyszkodnik podprzecięntny

chocolatepope

2012-07-25, 20:22
Generalnie, to nie do końca odczytujecie przekaz jaki chciałem umieścić w obrazku... Heh, o co chodzi, czyli co autor miał na myśli. ;-)

A chodzi mi o to, że część populacji Polski, szczególnie ta obecnie uczęszczająca do szkół ponadpodstawowych, jest mało wybredna, jeżeli chodzi o kontent, wybierając i umieszczając na takich czy innych stronach kompletne gówno. Albo, co gorsza, tworząc gówno - pamiętacie komixxy?

A nawiasem mówiąc, nigdzie nie napisałem, że społeczność sadola tworzy Oridzinal Kontent.

jacekmatys, nie, nie, odwrotnie - to na tamtych stronach jest 90% materiału z sadola.

skandal89

2012-07-25, 22:16
mi sie raczej wydaje, że to na sadolu lądują z opóźnieniem materiały, choć wiem to tylko z hejterskich komentarzy typu "było na kwejku" Mi to ryba ja itak przeglądam tylko sadola.

ci...........na

2012-07-25, 23:29
czemu zjadas OC? masz jakies znizki?

Bi...........ns

2012-07-25, 23:44
a myślałem, że to bardziej sadistic.pl bawi się gównem, krwią i innymi pysznościami

thewhitestar

2012-07-25, 23:47
Od kilku minut zastanawiam się co trzyma w dłoni postać z napisem "sadistic.pl"... Ale za ch*j. Zacząłem nawet myśleć (a jak!) abstrakcyjnie i dalej ch*j...

Apdejt: okej, czaję.

chocolatepope

2012-07-25, 23:58
thewhitestar napisał/a:

Od kilku minut zastanawiam się co trzyma w dłoni postać z napisem "sadistic.pl"... Ale za ch*j. Zacząłem nawet myśleć (a jak!) abstrakcyjnie i dalej ch*j...


OC = Original Content. Nie potrafię przetłumaczyć, żeby miało sens.

blendziooh

2012-07-26, 00:23
No OC czyli oryginalna zawartość, oryginalny materiał.
@Nie_wiem piwo za ludzką stonogę xD