18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukarany za zgwałcenie 15-latki

Jesse.Pinkman • 2023-09-26, 10:03
Jeśli opis w źródle nie kłamie to zbyt łagodnie go potraktowali.

John-Flopp

2023-09-26, 10:07
Wiadomo.. Gwałt zły pod każdym względem ale bądźmy szczerzy, dzisiaj te 15latki wyglądają dosłownie jak k***y. Smartfona im nie kupisz to Cię będą oskarżać o gwałt. (nie musi i pewnie nie jest tak w przedstawionym powyżej przypadku).

flejtuch

2023-09-26, 10:39
Słysząc ten wschodni język jakoś mnie obrzydzenie bierze...

Tibianus1991

2023-09-26, 11:18
Mogli mu odciać fiuta i kazac mu go zjesc .

wrzesin602

2023-09-26, 11:21
John-Flopp napisał/a:

Wiadomo.. Gwałt zły pod każdym względem ale bądźmy szczerzy, dzisiaj te 15latki wyglądają dosłownie jak k***y. Smartfona im nie kupisz to Cię będą oskarżać o gwałt. (nie musi i pewnie nie jest tak w przedstawionym powyżej przypadku).



Po czym wnosisz? Miałeś już taki problem???

edek_kotek

2023-09-26, 11:23
Tibianus1991 napisał/a:

Mogli mu odciać fiuta i kazac mu go zjesc .



Na surowo ? ;-)

Zulu-Gula

2023-09-26, 11:59
John-Flopp napisał/a:

Gwałt zły pod każdym względem ale bądźmy szczerzy, dzisiaj te 15latki wyglądają dosłownie jak k***y.
Smartfona im nie kupisz to Cię będą oskarżać o gwałt.



Gdyby koleś był biznesmenem, to 15-letnia k***iszonica byłaby wniebowzięta i wszyscy nosiliby go na rękach.

ku*as nie śmierdział groszem, to od razu gwałt i trwoga, tak dawać dupy za darmo i dostał wpie**ol.

j***ć te wszystkie Galerianki, a w szczególności nastoletnie beneficjentki pewnego polskiego programu rządowego.



Biedna Dżesika ma 16 lat, jest matką dwójki dzieci. Dziewczyna zakwalifikowała się do rządowego programu "Rodzina 500+", a internet się z niej śmieje. ;-)

Żeby nie było, zgadzam się, że gwałt jest zły pod każdym względem. tylko dla większości nastoletnich k***iszonic, ma on miejsce tylko wtedy, gdy źle wytypują frajera do oskubania, no chyba, że jak u Dżesiki wszystko pozostaje w rodzinie. :-)

~Velture

2023-09-26, 12:55
Ostatnio dawałem po angielsku filmik i połowa komentujących nie znała angielskiego ale chwalili się, że rosyjskiego się w podstawówce uczyli - No to niech ktoś z was teraz przetłumaczy co oni tam gadają na filmie.

~REsadER

2023-09-26, 13:24
oni chcieli go ukarać? czy siebie zadowolić?
pedalskie zabawy :ja_pie**ole:

KremufkowyPotwor

2023-09-26, 16:51
John-Flopp napisał/a:

Wiadomo.. Gwałt zły pod każdym względem ale bądźmy szczerzy, dzisiaj te 15latki wyglądają dosłownie jak k***y. Smartfona im nie kupisz to Cię będą oskarżać o gwałt. (nie musi i pewnie nie jest tak w przedstawionym powyżej przypadku).



Bez przesady, zawsze się trochę gwałci #pdk

Hades2613

2023-09-26, 17:03
Łowcy pedofili russian version

fi...........in

2023-09-26, 17:09
flejtuch napisał/a:

Słysząc ten wschodni język jakoś mnie obrzydzenie bierze...



Tak a,propos wschodniego języka: dla mnie to fascynujące, że ktokolwiek ruski i ukrzy odróżnia od siebie. Przecież te nacje jezyk maja prawie ten sam, mentalnie są identyczne i już dawno powinny zastanowić się nad przywróceniem kary śmierci, zamiast zaśmiecać internet filmami ze swoim okrucieństwem. I dobrze dobrać skalę, tj. im częściej, tym lepiej. Bo, tak poprawdzie, czym te k***y, co go torturują, różnią się od torturowanego? Ten zj***ny mentalnie i ci zj***ni mentalnie. Nie lepiej wyrok sądu i czapa?

Ryju1983

2023-09-26, 17:43
Jak rzeczywiście zgwałcił to powinni mu h*ja przestrzelić a potem za samochodem na tym sznurku pociągnąć.

uzumw

2023-09-26, 19:03
Za gwałt prosta kara, pod tęczowy klub, wkrętarką łapy do stołu przykręcić i który chętny niech sobie por*cha