18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

UK już 1 stycznia 2014 r. ograniczy prawa imigrantów

Catacombe • 2013-12-23, 19:03
Od 1 stycznia 2014 r. nowo przybyli imigranci z Unii Europejskiej będą musieli odczekać trzy miesiące zanim będzie im wolno ubiegać się o zasiłek dla bezrobotnych w Wielkiej Brytanii - poinformowało w środę biuro brytyjskiego premiera Davida Camerona.

Obecnie imigranci mogą starać się o zasiłek już kilka tygodni po przyjeździe do Wielkiej Brytanii.

Zmiany mające na celu zacieśnienie polityki migracyjnej wobec nowo przybyłych imigrantów z UE szef brytyjskiego rządu przedstawił pod koniec listopada. Wówczas nie poinformował jednak, od kiedy miałyby one obowiązywać. Według cytowanego przez agencję Reutera wysokiego rangą przedstawiciela brytyjskiego rządu, Cameron pierwotnie chciał wprowadzić te restrykcje w połowie przyszłego roku, ale postanowił przyspieszyć cały proces.



Coś sie w końcu dzieje

źródło: wp

en-em

2013-12-23, 19:13
gówno się dzieje. jeśli ten przepis ma dotyczyć tylko imigrantów z unii(którzy w 90 % przyjeżdżając podejmują pracę) to i tak nie ustrzeże ich systemu socjalnego przed obciążeniem jakim sa nieroby z pakistanu oraz innych eks-kolonii brytyjskich którzy otrzymują bezproblemowo brytyjski paszport a kiedy dotrą do Anglii pierwsze kroki kierują do pomocy społecznej. tak więc Cameron nie wyeliminował problemu a jedynie zrobił takie wrażenie kosztem m in naszych rodaków. bo to ich wskazano jako źródło problemu,podczas,gdy ci ludzie naprawdę ciężko pracują.

zonk

2013-12-23, 19:15
Robią czystki, z ciapatych, cebulaków i innego gówna.

gr...........og

2013-12-23, 19:21
SQT,

Raczej czystek nie zrobią, jak widzisz to prawo emigracyjne będzie dotyczyć emigrantów z krajów UE. Wszelkie ciapate gówno to ominie.

Catacombe

2013-12-23, 19:28
rollins, coś zawsze na początek. A z tymi naszymi rodakami cieżko pracującymi to też bym dyskutował

BongMan

2013-12-23, 19:48
Powinni całkowicie zlikwidować ten zasiłek. Ja i tak po nowym roku wracam do Anglii, ale wracam PRACOWAĆ a nie pasożytować, więc z takiego imigranta jak ja powinni być zadowoleni. Wypie**olić leserów, dzieciorobów (na każde dziecko jest socjal, robią po 5, nie pracują, a hajs dostają) i pasożytów - popieram.

vass

2013-12-23, 20:17
Może sobie pogadać, albo wypisać się z Schengen. Wtedy by mu rura zmiękła, jak by gospodarka UK nic nie mogła sprzedać na rynek UE bez cła.

rafiki

2013-12-23, 20:21
Czemu się dziwić.

Wystarczy popatrzeć na tępy wyraz twarzy jak u Busha. Głowa tęskni za rozumem.

Król sucharów ma rację, obciąć socjal i problem się sam rozwiąże.

Większość Polaków jeździ tam pracować, więc na tym by nie stracili w przeciwieństwie do ciapaków.

decode21

2013-12-23, 21:06
rafiki napisał/a:

Czemu się dziwić.

Wystarczy popatrzeć na tępy wyraz twarzy jak u Busha. Głowa tęskni za rozumem.

Król sucharów ma rację, obciąć socjal i problem się sam rozwiąże.

Większość Polaków jeździ tam pracować, więc na tym by nie stracili w przeciwieństwie do ciapaków.



To Polacy uciekają do Brytyjczyków za robotą, a nie na odwrót. Więc nie mów mi że taki Cameron jest gorszy od waszego Tuska.

viomatic

2013-12-23, 22:01
ciekawe kto ich będzie bronił jak ciapaci zaczną przejmować władze..

zerwikaptur

2013-12-23, 22:16
wszystko sie zgadza ale tylkko jeśli mówimy o zasiłku dla bezrobotnych ale jeśli chodzi o zasiłki tzw tax credit i work tax credit to nie zgodze sie z tezą że tylko nieroby je dostaja , te świadczenia są niczym innym tylko tym samym z czego kożysta wiekszość ludzi w uk w tym i nasi rodacy ponieważ work tax credit to te same pieniądze które raz do roku dostaja wszyscy ci którzy nie zarobili wiecej niż 26 tyś funtów i spełnili wymagania jakie są potrzebne by dostać zwrot podatku z jedna różnica a mianowicie ci co dostaja wtc dostaja zwrot wypłacany w ratach tu do wyboru tygodniowych lub miesiecznych a ci drudzy dostaja go raz w roku .O innych socjalach i udogodnieniach sie nie wypowiadam bo nie znam mechanizmów ale te co wymieniłam to te najczęsciej przyznawane jest jeszcze house benefit czyli dofinansowanie do czynszu tu nie mozna przekroczyc 18600 funta na rok .

Żona mojego szefa pracuje w consilu wiec wiem że tak jest jak napisałem

lobominator

2013-12-24, 03:45
Tak, tylko że Cameron w przemówieniu mówił otwarcie o Polakach, a nie o ciapatych.
To naszych Rodaków to dotknie.

ke...........85

2013-12-24, 08:50
Czyli teraz przez pierwsze trzy miesiące będą kradli.

KhazAkar

2013-12-24, 10:17
Imigrantów z terenu UE będzie ograniczać,którzy więcej pracują od tego ciapatego "czegoś",a muslimy nadal będą żłopać socjal. Boi się ich i tyle.

rafiki

2013-12-24, 11:51
decode21 napisał/a:



To Polacy uciekają do Brytyjczyków za robotą, a nie na odwrót. Więc nie mów mi że taki Cameron jest gorszy od waszego Tuska.



Taki on nasz jak i Twój.