18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ui perkele, oh putain i inne dzwony...

hellbwoi • 2021-01-15, 12:32
nie ma tu ani słodziutkich kotków ani indyjskich motop*zdeczek.. jak nie lubisz rajdowych dzwonów to skroluj dalej...


jacek44

2021-01-15, 14:57
Wk***iają mnie te j***ne grubasy z publiczności, którzy przy każdym wypadku biegną jak j***ne pokraki i drą przy tym swoje tłuste mordy, tak naprawdę ch*j wie po co, bo jak dobiegną w końcu do auta, to nich*ja nie pomagają przy wypychaniu auta, a co najwyżej dotkną tego auta ręką i tak po prostu przy nim idą. Później po skończonej "akcji" chodzą nabuzowani jak kogut na odpuście. I to wszędzie ten sam schemat, na wszystkich rajdach których byłem (obojętnie jakiej rangi) jest masa tego typu grubasów, którymi po prostu niemożebnie k***a gardzę!

Nyrewesa

2021-01-15, 15:39
Szkoda Delty, paru Capri, Fiesty , 5 i Volvo, reszta może iść na złom. A te kanciaste bmw3 to jak by 5-10 lat przenieść się na Polskie drogi i oglądać jak Seby okrecaja je wokół drzew wracając z wiejskich potancowek

Zbysław

2021-01-15, 15:55
Rozj***ł mnie ten paralityk w 0:58

Qunda

2021-01-15, 16:00
Nyrewesa napisał/a:

Szkoda Delty, paru Capri, Fiesty , 5 i Volvo, reszta może iść na złom. A te kanciaste bmw3 to jak by 5-10 lat przenieść się na Polskie drogi i oglądać jak Seby okrecaja je wokół drzew wracając z wiejskich potancowek



Porszaki też zostawić, było kilka.


bickle027

2021-01-15, 16:08
Osobiście najbardziej szkoda mi EVO, chociaż rozbić czterołapa na prostej też trzeba umieć, jak na drugiej akcji

angel_punx

2021-01-15, 16:14
Aż naszła mnie ochota odpalić Colin McRae na PS1.

MaxLosI

2021-01-15, 18:26
Ja tak latam ale w GTA ;)

ad3k77

2021-01-15, 19:20
jacek44 napisał/a:

Wk***iają mnie te j***ne grubasy z publiczności, którzy przy każdym wypadku biegną jak j***ne pokraki i drą przy tym swoje tłuste mordy, tak naprawdę ch*j wie po co, bo jak dobiegną w końcu do auta, to nich*ja nie pomagają przy wypychaniu auta, a co najwyżej dotkną tego auta ręką i tak po prostu przy nim idą. Później po skończonej "akcji" chodzą nabuzowani jak kogut na odpuście. I to wszędzie ten sam schemat, na wszystkich rajdach których byłem (obojętnie jakiej rangi) jest masa tego typu grubasów, którymi po prostu niemożebnie k***a gardzę!



Wszystko po to, żeby zaj***ć kawałek urwanego zderzaka i powiesić na ścianie. Znam osobiście takich zjebów, mają całkiem niezłą kolekcję.

St...........on

2021-01-15, 19:36
Polecam również Nurburgring- tor wyścigowy udostęniany cywilom. Mnie akurat pasuje bardziej rozpie**alanie cywilnych aut :amused:


gmai

2021-01-15, 21:30
Same kaleki!!!!szkoda paliwa na ala takie - wszystkie rajdy i wyścigi no i ochrona srodowiska -ogulnie wyścigi powinny polegać na pchaniu aut zniszczeń i paliwa by nie tracili ma czasie

LB...........BZ

2021-01-15, 22:14
Jaka szkoda tego Stratosa... Ktoś musiał później sporą sumke wydać na naprawę.

pankruk

2021-01-16, 07:40
Zawsze mnie zastanawia jedna rzecz, skąd oni mają te rajdowe wersje fabii, małych peugeotów itp. Producenci chyba nie oferują rajdowych wersji tych aut.

siwybis

2021-01-16, 09:01
Kriuk napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia jedna rzecz, skąd oni mają te rajdowe wersje fabii, małych peugeotów itp. Producenci chyba nie oferują rajdowych wersji tych aut.



Jest cała masa prywatnych firm które specjalizują się w przystosowaniu samochodów do sportu. Kwestia ilości szmalu i zrobią ci nawet rajdówkę z Matiza.