18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

UFO w mainstreamowych mediach

kobietynierobiąkupy • 2014-01-10, 16:52
Ciekawie zmontowana kompilacja nagrań UFO, które znalazły się w mediach publicznych. Większość to nagrania obiektów, które obserwowało jednocześnie wiele osób. Składanka ma ponad 2 lata, ale nie znalazłem jej tu. Wrzucam, bo jest to moim zdaniem najlepszy materiał i dowód na istnienie tego zjawiska. Szczególnie przypadek z Jeruzalem. Przypominam, że UFO nie jest określeniem na zielone ludziki, tylko niezidentyfikowanym obiektem latającym.



ps. parę dni temu lotnisko w Bremen było zablokowane, loty były przekierowywane lub wstrzymywane, gdyż nad lotniskiem unosił się przez kilka godzin dziwny obiekt. obserwowany był przez ludzi na lotnisku oraz policję, która przyjechała na miejsce. głodni wiedzy mogą przepuścić przez google :)

ps2. na yt są też ciekawe filmy nakręcone bodajże ze stacji badawczych jak ufo wlatują do wulkanów i na 99% nie jest to fake ;) jak będziecie chcieli więcej to podrzucę.

maxximal

2014-01-10, 16:58
na 99% nie fake? Coś mi ciężko wierzyć

palooza

2014-01-10, 16:58
Tutaj też dobra akcja, na 100% nie fejk

Tafariel

2014-01-10, 17:11
Mnie zawsze rozpie**alają te zbliżenia k***a do jednego wielkiego piksela na którym ch*j widać :amused:

wi4droman

2014-01-10, 18:09
A mnie się wydaje, że jedyną opcją która nas ratuje przed atakiem obcych jest prymitywizm w stosunku do nich. Nasza najnowocześniejsza technologia to pewnie dla nich antyk, surowce pewnie też ich nie interesują bo mogą sami wytwarzać energię za pomocą jakiegoś nieznanego nam dotąd pierwiastka bądź materii. Jedyne czego potrzebują to pewnie badań nad naszym ciałem, umysłem, DNA. Dla tego dochodzi do porwań, a nie kolonizacji.

HEKTOR1226

2014-01-10, 18:26
Daj wiecej. Z tej stacji i bermen.

Halman

2014-01-10, 18:30
najlepsze jest to ze wszystkie te "realne" nagrania zapominają brać poprawki na działanie automatyki amatorskich kamer. :)

misiek192

2014-01-10, 21:05
A w polskich mediach cisza :D

CYPRIAN

2014-01-10, 21:27
to się satelity szczątki spalają ,ludzie nie bydżcie w ciemie bici

MeMyselfAndI

2014-01-11, 03:38


najbardziej niezbitym dowodem na ufo jest ten film.
w prawym górnym rogu wyraźnie widać, że obiekt nie jest pochodzenia ziemskiego. oO

Kashero007

2014-01-12, 11:51
@UP

Co to gówno ma wspólnego z filmikiem o ufo ??

gimi84pl

2014-01-13, 01:17
@kobietyrobiągówna i ch*j im w dupy ;)
gówna z końców poczekalni
odnośnie tematu: ufo będzie dopóki te jednostki będą nie zidentyfikowane :mikolaj:

Mlodymm

2014-01-13, 01:39
Oczywistym jest, że w całym wszechświecie musi być inna forma życia, temu się po prostu zaprzeczyć nie da, a jeśli ktoś tak twierdzi, to cóż - tylko go żałować. Ale oglądając większość takich filmików aż krew człowieka zalewa. Niewyraźnie, oczywiście zawsze albo łapa się trzęsie, albo nagrywane nokią 3310 i widać same piksele, dlatego też oglądając takie filmiki trzeba mieć wielki dystans do ich prawdziwości.