18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

UFC 156 - wszystkie walki

okar19 • 2013-02-04, 02:53
Coś dla lubiących mordobicie.


Antonio Rogerio Nogueira vs Rashad Evans

Jacob Volkmann vs Bobby Green

Gleison Tibau vs Evan Dunham

Tyron Woodley vs Jay Hieron

Demian Maia vs Jon Fitch


Antonio Silva vs Alistair Overeem

Yves Edwards vs Isaac Vallie-Flagg

Jose Aldo vs Frankie Edgar

Francisco Rivera vs Edwin Figueroa

Dustin Kimura vs Chico Camus

Joseph Benavides vs Ian McCall

lolek321

2013-02-04, 18:23
@up

Coś w tym jest

sherdraka1

2013-02-04, 18:38
Ksw to kabaret w porownaniu do ufc. Tylko w ksw koles (Rodney Wallace), ktory mial jedna walke w dodatku przegrana bil sie o pas z Materla, ktory pracowal na ten pas wygrywajac z 5 pojedynkow jak nie wiecej. KSW nawet do piet nie dorasta UFC.

Polnischefuhrer

2013-02-04, 18:40
orzechccc napisał/a:

honor,ambicja,rewanz,pasja,zemsta,slawa... tamci traktuja walke jako zawód.

zapomniałeś dodać pas polsatu :ok***a: , już lepiej by było gdyby KSW zaczęło sprowadzać nie najmanów i innych kelnerów tylko byłych zawodników UFC i Pride ale nie na jedną walkę tylko by podpisywali z nimi kontrakty chętnie bym zobaczył zawodnika typu Tim Sylvia , Mirko Filipović ,LeBanner lub uliczny napie**alaka Kimbo Slice 8-) z tego co wiem to Nastula będzie na KSW 22 :piwo: a walczył on z zawodnikami typu Fedor :mrgreen:

Myslenice

2013-02-04, 18:42
Szanowni Koledzy podzielą się wiedzą, gdzie można UFC oglądać na żywo? Jaka platforma, kanał - czy zostają tylko streamy?

orzechccc

2013-02-04, 18:43
ja tam na ksw widze w ich oczach ze chca wygrac przynajmniej a tu zimna taktyka. btw to wlasnie fedor powiedzial ze mma to nie jest jego pasja a zawod...

Polnischefuhrer

2013-02-04, 18:48
orzechccc napisał/a:

ja tam na ksw widze w ich oczach ze chca wygrac przynajmniej a tu zimna taktyka. btw to wlasnie fedor powiedzial ze mma to nie jest jego pasja a zawod...

co nie oznacza że nie dawał z siebie 100% , jak tak gadasz to jak to skomentujesz ... spróbuj wyjść z takiej sytuacji cało i wygrać walkę

lolek321

2013-02-04, 20:02
UFC na Orange Sport, Czyli nie można xD pozostają streamy ale na ogół w dobrej jakości

yommek

2013-02-05, 00:37
Jeden z najlepszych tematów w historii sadistic! Dzięki:)

okar19

2013-02-05, 02:48
najciekawsze jest to, że Ci ludzie wyglądają niepozornie. Gdyby był ubrane w zwykłe ciuchy nie przyszłoby nikomu do głowy, że to zawodnik UFC. Myślisz, że jak masz lepszą muskulaturę to poskładasz takiego typka, przypadkiem zaczepiasz jednego na ulicy, jesteś przekonany, że zaraz spuścisz mu wpie**ol a kończysz w szpitalu :D Także trochę zdrowego rozsądku jak zaczepiacie kogoś ;D

Tco

2013-02-05, 21:59
KSW to to totalne dno , cala ta impreza to jeden wielki lipton i wiocha . Poziom jaki reprezentuja soba zawodnicy na polskiej gali jest zerowy . Sedziowie ktorzy oceniaja walki to kelnerzy , tak samo zreszta jak i zawodnicy ktorych oceniaja .
Tomasz Drwal ktory wymiatal na galach KSW , po podpisaniu kontraktu z UFC , bardzo szybko nabral dystansu do siebie i pokory dla samego MMA . Walczac w klatce dla UFC nie byl juz tym wymiataczem z KSW , okazalo sie ze poziom jaki reprezentuja soba zawodnicy walczacy w USA jest masakrycznie wysoki . I to prze to Goryl niezbyt dlugo powalczyl w klatce ;)
W jednym z wywiadow stwierdzil cos w rodzaju , ze KSW to przereklamowany kicz , a zawodnicy tam walczacy to smiech na sali . I ja sie z nim zgadzam .