18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

UE wprowadziła nowy znak

Sz...........an • 2011-11-09, 21:52


Jak w temacie

Ha...........ng

2011-11-10, 00:16
Ja nic nie mówię, ale to k***a już zaczyna się nudne robić idźcie z tym k***a na srejka albo inny serwis :/

BongMan

2011-11-10, 03:10
@up
Dokładnie. To było śmieszne przez dwa dni ale teraz to już rzygać się tym chce. Zabierzcie to i wyp... biegnijcie stąd.

~tedwaha

2011-11-10, 05:59
k***a moje pole, ale urwał, daj kamienia, a teraz zacznie się z dwumiesięczna szydera ze smierći hanki :homer:
swoją drogą j***ł ją pies, szkoda tylko że zapoczątkowała nową fale odmóżdżenia :-x

Sz...........an

2011-11-10, 09:28
@up

"szkoda tylko że zapoczątkowała nową fale odmóżdżenia"

To nie wina Hanki że wjechała w kartony,
to scenarzysta jest tak popie**olony.

Psychiczny

2011-11-10, 11:34
BongMan napisał/a:

@up
Dokładnie. To było śmieszne przez dwa dni ale teraz to już rzygać się tym chce. Zabierzcie to i wyp... biegnijcie stąd.



To w ogóle nie było śmieszne tylko żałosne ... dziwi mnie , że sadol się k***i dając na główną to

DangerousBartek

2011-11-10, 11:42
Najbardziej się boje że o tej "tragedi" będzie tak długo pie**olone jak o Smoleńsku... Błagam Boże pomóż nam... ach... zapomniałem że nie istniejesz ;(

Sz...........an

2011-11-10, 13:15
Najlepsze jest to że się sami nakręcacie i nie wiem po co. Ja jak po prostu czegoś nie mam ochoty słuchać, czytać, oglądać to omijam temat który mnie nie interesuje. A wy nawet jak wam się coś nie podoba usilnie wchodzicie w temat komentujecie. Ciekawe czy jak się pies zesra na trawniku i dobrze wiecie że gówno śmierdzi to mimo to usilnie je wąchacie? :-D

Tak ogólnie to jest sadistic ( nazwa pochodna od wyrazu sadyzm ).
Więc sadyzm to nic przyjemnego a jak mój temat was wk***ia to znaczy że wszystko jest jak należy :mrgreen:

Serval666

2011-11-10, 14:44
kiedy wreszcie nadejda czasy ze wprowadza opcje karny ku*as za bycie zjebem, mysle ze autor tematu jarajacy sie czyms tak nie smiesznym i zalosnym otrzymalby ich wiele

Sz...........an

2011-11-10, 16:31
Serval666 napisał/a:

kiedy wreszcie nadejda czasy ze wprowadza opcje karny ku*as za bycie zjebem, mysle ze autor tematu jarajacy sie czyms tak nie smiesznym i zalosnym otrzymalby ich wiele



Jak nadejdą to ci napiszę.

Ja natomiast nie mogę się doczekać opcji na forum:
"Blokuj dostęp do tematu napinaczom i gimbusom"

Whitefire

2011-11-11, 01:09
Ponoć we wszystkich szkołach w całym kraju organizowano apele, piątek dodatkowo jest dniem wolnym zarówno od pracy, jak i szkoły. Rozumiem, to dla niektórych ważne wydarzenie, wręcz historyczne, ale musimy pamiętać, że Hanka była tylko postacią z serialu...

Pener

2012-04-18, 22:54