18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

UE - kolejny absurd...

Mr.Drwalu • 2013-10-30, 16:02


Unia Europejska będzie normowała ilość wody w spłuczkach toalet!

Niemal każdy dzień przynosi kolejne socjalistyczne absurdy wymyślone przez urzędników Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, w który nieopatrznie wstąpiliśmy. To właśnie z powodu tego nieroztropnego kroku sprzed lat zabierane są nam kolejne wolności. Ostatnie rewelacje dotyczą ograniczania mocy odkurzaczy oraz ilości wody stosowanej w spłuczkach toalet.

Unia Europejska jawi się nam, jako wielki darczyńcą a w istocie jest takim samym dobrym wujkiem jak państwo, które musi najpierw okraść obywateli, skonsumować cześć środków na niewydajną biurokracje i obdarować ochłapami przysłowiowych biednych. UE zabiera bogatszym, aby dawać biedniejszym, czy ale to prowadzi do księżycowej ekonomii znanej z czasów PRL tylko w skali makro i na szczeście to się skończy wraz z nieuchronnym bankructwem tego dziwacznego tworu.

Taka logika Janosika czy też jak kto woli Robin Hooda, jest typowa dla socjalistów. W przypadku UE każdy kraj płaci tak zwaną składkę, która jest podatkiem uprawniającym do uczestnictwa w redystrybucji środków. Czyli Polska wpłaca niebagatelne kwoty do wspólnego budżetu i na razie podobno nie wychodzi na minus, ale naprawdę jest inaczej, bo cały nasz kraj pełen jest głupich inwestycji prowadzących na dodatek do koszmarnego zadłużenia samorządów.

Unia Europejska stała się koszmarnym molochem, który jak widać był w całości wzorowany na ZSRR. Nawet nazewnictwo jest to samo i tak jak u komunistów byli Komisarze tak są i w strukturach europejskich. Podobnie też jak w ZSRR są oni mianowani a nie wybierani. Różnica polega na tym, że Polakom pod rządami Moskwy nikt nie mówił, jaka ma być krzywizna ogórka, nie stwierdzał odgórnie, że proste i niezawodne żarówki 100 Wat są zabronione, a dozwolone te z elektroniką i metalami ciężkimi i nikomu nie przyszło do głowy ograniczać moc odkurzaczy nawet, gdy panował tak zwany 20 stopień zasilania w PRL.

Nie było tez pomysłów, aby ograniczać wolność wyboru palaczy tytoniu stwierdzając odgórnie, że papierosy mentolowe są zakazane. Za poprzedniej komuny tak jak za eurokomuny ludzie często kręcili papierosy sami, tylko nie z powodu ich horrendalnej ceny a z powodu braków dostępności.

Gdy już wydawało się, że głupiej być nie może okazuje się, że może i Unia Europejska postanowiła unormować tak ważną kwestię jak ilość wody stosowanej w toaletach i pisuarach. Oczywiście cel jest zbożny, bo ma nim być oszczędzanie wody, ale co z ludzką wolnością? Czy pozwalając na ingerowanie we wszystko eurokomuniści nie idą za daleko? Ale Polakom wydaje się to nie przeszkadzać i dzięki zmasowanej propagandzie na słowo Unia kojarzy im się DAJE. No a jak daje to co tam te inne drobiazgi choćby niewiem jak debilne, milcząca zgoda względem dobrego wujka. Tak właśnie powstają najgorsze totalitaryzmy.

W istocie UE może być nawet kojarzona z projektem zjednoczenia Europy pod przewodnictwem III Rzeszy. Był on protoplastą integracji europejskiej a jej granice dziwnie przypominają granicę władzy Niemiec z lat czterdziestych ubiegłego wieku. Różnica polega na sposobie podboju, zamiast militarnego - gospodarczy. Podejrzanie szybko wraca też koncepcja władzy Berlina kosztem Paryża. Co ciekawe nawołują do tego nawet rzekomo polscy politycy tacy jak Radosław Sikorski i Lech Wałęsa. Dopiero za kilkadziesiąt lat będzie widać jak na dłoni, że UE to droga do budowy kolejnego totalitaryzmu i jeden z trybików montującego się Nowego Porządku Świata.

Źródło

MudPie

2013-10-31, 10:58
Napisane w takim tonie że naprawdę.. szkoda słów.
Żarówki 100W niby zakazane a jednak dalej są w handlu..
Ograniczenie mocy odkurzacza do 900W ma wejść dopiero w 2017r Poza tym i tak będzie sposób żeby sobie kupić mocny odkurzacz tak samo jak z żarówkami, gdzie możesz sobie i 200W kupić. Ja mam odkurzacz 1500W ale nie zapowiada się abym miał go zmieniać przez najbliższe.. do mojej śmierci, więc ograniczenie mnie nie obejmie.
Co do tej wody w spłuczkach to zero informacji na temat jaka to ma być ilość, zresztą marwe ograniczenie, ja wymieniałem rok temu kibel, i to też tylko dlatego, że spłuczka się zepsuła i cały czas leciała woda, a że był to stary model nie można było kupić części zamiennych i trzeba było cały nowy kompakt, nie zapowiada się aby go wymieniał przez najbliższe 40 lat także o ile panowie z uni nie wejdą mi do domu i nie będę mi szklanką nalewać wody do spłuczki regulując w ten sposób jej ilość to mnie żadne ograniczenie nie obejmie.

Edit.
k***a Ty tumanie skończony, wszedłem w źródło i jest to bzdura..
Nie chodzi wcale o żadne ograniczanie wody tylko o to że na kiblach ma być etykieta oszczędnościowa, typu że ten kibel zużywa tyle wody a ten tyle coś jak z etykietami na oponach. Mało tego, ma to być dobrowolne!! Kopnę Cię w dupe zaraz... to pomyślisz zanim coś bezmyślnie wkleisz.

Poza tym uważasz, że próba oszczędzania zasobów naturalnych jest zła ? Co Cię tak naprawdę obchodzi jak kibel działa i ile zużywa wody ? Kibel jest ok dopóki spłucze Twoje gówno, reszta nie ma znaczenia, to jeżeli są w stanie wymyślić kibel który na litrze spłuka moje gówno to nie ma problemu jest za.

Mr.Drwalu

2013-11-01, 09:48


Zamilcz chłopie... :facepalm2:

MudPie

2013-11-03, 23:43
W telewizji są takimi samymi debilami i podają nierzetelne i błędne informacje. Tak samo jak ze wszystkim np ACTA.

2m...........ad

2013-11-04, 13:14
a jeśli ktoś wali wielkie kloce i musi użyć więcej wody, żeby zassało? Lepiej niech podadzą standardowe wymiary gówna i karają za większe... :facepalm: