18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uduchowiony grill

oc...........an • 2013-09-12, 19:26
Ogromny grill i nasączone naftą księgi. Pastor z Florydy znów chciał spalić Koran



Cytat:

- Kontrowersyjny amerykański pastor Terry Jones został aresztowany w środę na Florydzie, po tym jak ogłosił, że zamierza spalić prawie 3 tysiące egzemplarzy Koranu w imię pamięci o ofiarach ataku terrorystycznego z 11 września - poinformował portal BBC News.

61-letni pastor wraz ze swoim wikariuszem zostali zatrzymani przez policję, gdy jechali ciężarówką przez miasto Mulberry. Ciężarówka holowała ogromny grill, wypełniony nasączonymi naftą świętymi księgami islamu. W samochodzie znaleziono także kilka dodatkowych butelek z naftą.

Pastor powiedział, że zamierzał spalić 2 998 egzemplarzy Koranu w parku Tampa Bay w imię pamięci ofiar 11 września. Wcześniej o zamiarze napisał na swojej stronie internetowej.
Zarzuty nielegalnego transportu paliwa

Policja poinformowała, że obaj mężczyźni zostali oskarżeni o nielegalne transportowanie paliwa, a pastor dodatkowo o jawne noszenie broni palnej.

Szeryf hrabstwa Polk we Florydzie Grady Judd powiedział, że jego detektywi wcześniej ostrzegali pastora, że jego działania są sprzeczne z prawem.



Terry Jones groził, że spali Koran już w 2010 roku, co wywołało powszechne oburzenie. Rok później wierni z jego parafii w Gainesville na Florydzie spalili Koran, co doprowadziło do gwałtownych i krwawych protestów na Bliskim Wschodzie i Afganistanie.




Mówcie co chcecie, ale ja uważam gościa za pioniera "dialogu" z muzułmanami :amused: . Jak tak dalej pójdzie to za parę lat takiego typu "odpoczynek na świeżym powietrzu" wcale nie będzie nikogo szokować... :jezdziec:


zródło: tefałen

umcykbumcyk

2013-09-12, 23:17
Jeszcze powinien nad nimi usmażyć kiełkbaski ;D

St...........el

2013-09-12, 23:19
I oto jak piękna Ameryka upada... Głupie prawa, za które został aresztowany.

Enzo_Gorlomi

2013-09-12, 23:22
Vebb napisał/a:



Ja mogę napisać to samo. Widzisz do czego muzułmanie są zdolni z tą swoją świętą księgą czy przyklaskujesz jak małpa propagandzie UE i USA bo takie trendy w Reżym-TV?


nie odwracaj kota ogonem bo ci sie na ryja wysra

czytałeś k***a czy nie? :roll:

Kuriki

2013-09-12, 23:23
Cytat:

Kontrowersyjny amerykański pastor Terry Jones został aresztowany w środę na Florydzie, po tym jak ogłosił, że zamierza spalić prawie 3 tysiące egzemplarzy Koranu


Alllle, wolność w rozporządzaniu własnością prywatną jak ch*j :amused:

Człowiek kupuje sobie książki, chce je spalić, a tu go aresztują :amused: Za KAWAŁEK PAPIERU! Papieru! Ludzi to się powinno aresztować za morderstwa, gwałty i złodziejstwo, a nie za palenie WŁASNYCH książek.

A może on te księgi ukradł? W takim wypadku mój bul rzyci byłby nieuzasadniony : :mikolaj: Ej, ale serio teraz. Ukradł te książki czy nie? Pytam bo nie wiem czy fale hejtu wylać iksDE

Ojciec_Stiffmeistera

2013-09-12, 23:44
To ,że koran jest oparty na Biblii oraz Torze nie świadczy ,że muzułmanie powinni w jakikolwiek egzystować na tym świecie (nawet pod postacią ameb)

Shaggy93

2013-09-12, 23:52
jak dla mnie idiota. to co nas od Kozojebców odróżnia to to że my sie tak nie zachowujemy. ciśniemy po nich że palą flagi , biblię i h*j wi co ale jak ktoś z cywilizacji zachodu robi to samo z koranem nie rożni sie niczym od nich. takie moje skromne zdanie.

contowsky

2013-09-12, 23:56
dobrze robi, polać mu nafty

Ar...........94

2013-09-12, 23:58
I to się nazywa odwaga! :-D

paragwaj

2013-09-13, 00:15
Cytat:

obaj mężczyźni zostali oskarżeni o nielegalne transportowanie paliwa



czekaj, ale przecież oni transportowali prawie 3000 "świętych ksiąg islamu", więc jakie paliwo? parę butelek z naftą?




:trollencjusz:

Lędźwiowy

2013-09-13, 00:18
Zajebista sprawa. Palisz książkę i ktoś się napie**ala za granicami państwa :D

mateyrox

2013-09-13, 01:19
ajti aj sp***alaj

AHAHAHA_NO

2013-09-13, 02:52
jedyny problem to taki, ze mu się nie udało.

Rusznic

2013-09-13, 04:04
Dobre jaja by były jakby z czystej przekory palił czyste niezadrukowane książki albo przypadkowe książki. Mieli by tu ból dupy a tu nagle zonk, wk***ienie o nic. Tak samo jak SouthPark zrobił :D

MrGizzy

2013-09-13, 08:36
Czy Ci Amerykanie nie mogliby moczyć naboi w świńskiej krwi? Albo rzucać od czasu do czasu jakąś świnią w nich? Najlepiej zdechłą co by wykurzyć ich z tych kryjówek? Przecież by jej nie dotknęli a smród i choroby by zrobiły resztę i na 100% wyszliby ze swoich lepianek z gówna.