18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uderzył żonę i poszedł spać

Pietrrr • 2014-03-19, 20:20
Chwilę przed tym jak kamerzysta zaczął filmować, facet przypie**olił swojej babie (ta w żółtym podkoszulku z dzieckiem) co jak widać nie spodobało się innym ludziom.



spiceman

2014-03-19, 20:25
Damski bokser mam nadzieję że już nie wstał

saves

2014-03-19, 20:41
Wrzask jak w cygańskim taborze, gdy świeży gruz przywiożą.

el...........wy

2014-03-19, 20:49
Agresywny nie przestanie do póki sam nie dostanie w piździec.

escimo

2014-03-19, 20:54
Piękne pie**olnięcie! Browarek się należy!

staffior

2014-03-19, 20:59
coś mi się nie wydaje, że tak było...
bardziej wygląda, że się przyjebął do jakiejś wieśniackiej demonstracji i dostał w pysk od nich

ale pomijając, nokautowanie ojca na oczach dziecka to mega ch*jowa sprawa

~DMT

2014-03-19, 21:58
Ej k***a ludzie jak wy mało jeszcze znacie życie i do czego zdolne są laski, żeby się zemścić, albo "żeby stanęło na jej". Specjalnie będzie podpuszczała, no uderz, no uderz, chociaż należy się w 100% i nagle zdziwienie po plaskaczu czy tubie, płacz wielkie oburzenie, i szukanie "rycerzy" , którzy gówno wiedzą o sprawie, z jakiego powodu, a najczęściej są przekonani że jak zainterweniują, potem pocieszą, i por*chają. Grałem kilka lat na dyskotekach, nie jedno widziałem...
Ktoś rzuci hasło damski bokser, i już jest najgorszy na świecie, po mimo tego że jak gościu w loży łoił wóde z ziomkami, ta obrabiała w kiblu fleta komu innemu. Na miano "kobiety" trzeba sobie zasłużyć, i awansować ze statusu ch*ja z cyckami. Dziękuję.

fantastico

2014-03-19, 22:19
To są ulungi? Bo nie czaję języka!

BEPO

2014-03-19, 22:21
jebnięcie pierwsza klasa poleciał jak worek z zimniokami

skasowane

2014-03-19, 23:38
@MA
Wielkie piwo dla Ciebie typie! Trzeba o tym przypominać bo tak mało ludzi jest tego świadomych. No ale czego się spodziewać jeśli honorne faceciki myślą identycznie jak kobietki - emocjami! To całe pie**olenie o honorkach, nie bij od tyłu, jak chcesz wstać ale przedtem ktoś rozkaże ci wstać to za ch*ja nie wstawaj tylko się napie**alaj bo broń boże pomyślą że wstałeś ze strachu itp. itd. Na szczególną uwagę zasługuje fragment "...potem pocieszą i por*chają.". No nie oszukujmy się - przecież na to liczą ci wszyscy uliczni wojownicy o honorek :D Na nic innego. No chyba że traktują to jako okazje do bezkarnego wpie**olu na zasadzie "jak mu wjebie i mnie zgarną to laska zezna na moją korzyść i szlus".

Kakutniaczek

2014-03-20, 05:12
MaszAyahuaskę napisał/a:

Ej k***a ludzie jak wy mało jeszcze znacie życie i do czego zdolne są laski, żeby się zemścić, albo "żeby stanęło na jej". Specjalnie będzie podpuszczała, no uderz, no uderz, chociaż należy się w 100% i nagle zdziwienie po plaskaczu czy tubie, płacz wielkie oburzenie, i szukanie "rycerzy" , którzy gówno wiedzą o sprawie, z jakiego powodu, a najczęściej są przekonani że jak zainterweniują, potem pocieszą, i por*chają. Grałem kilka lat na dyskotekach, nie jedno widziałem...
Ktoś rzuci hasło damski bokser, i już jest najgorszy na świecie, po mimo tego że jak gościu w loży łoił wóde z ziomkami, ta obrabiała w kiblu fleta komu innemu. Na miano "kobiety" trzeba sobie zasłużyć, i awansować ze statusu ch*ja z cyckami. Dziękuję.



No to ziomeczku powiem Ci jeszcze ze jak ma sie troche wiecej oleju w glowie to odpuszcza sie takie zachowanie zeby jej zajebac. Jesli na prawde zasluzyla to zrobic to sam na sam. Bo takie akcje jak mowisz na imprezach to samobojstwo.
Pozdro

SzTKPch

2014-03-20, 09:34
a to śpioch jeden ... :-D

adex69

2014-03-20, 19:27
Nie będę na podstawie tego filmiku nikogo osądzam, bo nie wiem za co uderzył tę dziewczynę. Jeśli sama prowokowała to postąpił prawidłowo, ale psychologia stada, zwyciężyła.