18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uczniowie w Sieradzu oglądali film o islamie Maxa Kolonko

gówniaczek • 2013-06-07, 23:04
W najnowszym odcinku „Kto zatrzyma islam?” Kolonko mówił o demograficznym wymieraniu Europy – Polski, Niemiec czy Szwecji. Jak mówi Do 2027 r. Francja stanie się republiką islamską (…), Niemcy krajem islamskim do 2050 – ten film i wiele innych został pokazany uczniom IIf z I LO w Sieradzu.

Ten fakt oburzył dziennikarzy gazety Wyborczej. Dziennikarze zadzwonili do szkoły z interwencją. Przestraszony dyrektor liceum Grzegorz Pietr*cha przyznał, że po tym incydencie „boi się o bezpieczeństwo uczniów” i musi „skontaktować się w tej sprawie z kuratorium i Ministerstwem Oświaty” Dodał również, że to wyróżniający się i aktywni uczniowie, ale bardziej zasługują na naganę niż pochwałę.

Źródło: http://parezja.pl/uczniowie-w-sieradzu-ogladali-film-o-islamie-mariusza-max-kolono-gazeta-wyborcza-interweniuje/

XtravaganZa

2013-06-07, 23:05
I bardzo dobrze zrobili! Kolonko na Prezydenta!

Suka_Blyat

2013-06-07, 23:06
Szechter pewnie k***icy dostaje i dobrze, niech sp***ala żyd jeden

doob888

2013-06-07, 23:07
wypie**alać z religią ze szkół!!! każdą!

kaiel

2013-06-07, 23:11
kto czyta papier toaletowy?

ostatni

2013-06-07, 23:11




pkh

2013-06-07, 23:58
Ja pie**olę! Czy ja dobrze zrozumiałem, że dziennikarzy wkurzył fakt że uczniowie obejrzeli film Maxa?

Kurde, przecież chyba każdy powinien wyrobić sobie własną opinię poprzez zapoznawanie się z różnymi punktami widzenia?

chybeck

2013-06-08, 00:04
Co się Gazeta Wybiórcza wpie**ala w nauczanie w szkołach? I za co niby u licha uczniowie mieliby dostać naganę? Za to, że oglądają na lekcji dziennikarza mówiącego prawdę? W dupie się poprzewracało tym maluczkim, żałosnym dziennikarzynom od chorobliwego włażenia w dupę obcym nacjom w naszym kraju.

Roszp

2013-06-08, 00:15
pkh napisał/a:

Ja pie**olę! Czy ja dobrze zrozumiałem, że dziennikarzy wkurzył fakt że uczniowie obejrzeli film Maxa?

Kurde, przecież chyba każdy powinien wyrobić sobie własną opinię poprzez zapoznawanie się z różnymi punktami widzenia?



k***a nie widzisz hipokryzji w swoim stwierdzeniu?
A co jakby ich "karmili" na lekcji vlogiem Biedronia?
Trzeba przecież wyrobić sobie opinię, przez zapoznawanie się z różnymi punktami widzenia. Na lekcji k***a. Bo nauczyciel puszcza.
:idzwch*j:

!Timon

2013-06-08, 00:43
@Roszp

Włączą tv i mają biedronia do zarzygania więc głupot nie pie**ol.

Indyman

2013-06-08, 00:57
A co Nas obchodzi wyborcza??? To jakaś wyrocznia czy co? Jebac tych komuchów!!! k***y i ch*je cała Polska was nie żałuje!!! Śmierć frajerom!!!

Ra...........py

2013-06-08, 01:22
dziennikarzom gazety wyborczej kozi ch*j w dupę

xarkons

2013-06-08, 01:48
Japie**ole rzygam tym wszystkim. To wszystko co my robimy to jest to co islam chce, zebysmy po nich jezdzili i zeby oni wygladali na dobrych i niewinnych w p*zdziec a na koncu to ja mialem racje i nie wiem czy sie bede z tego cieszyl czy plakal. Maja dobry plan nie powiem.

katalogfirm

2013-06-08, 08:41
Max robi dobrą robotę bo nie unika niewygodnych tematów.
WyBiÓrcza jak zwykle się zbulwersowała. Należy j***ć to lewackie gówno!

<zgodnie z art 5.2 regulaminu mój post nie nawołuje do nienawiści, a jest tylko indywidualną opinią na temat istniejącej frakcji politycznej>


PrsDBW

2013-06-08, 15:01
Ulubiona gazeta nie jednego sadola (a właściwie jej internetowa odsłona) znalazła nowe źródło faszyzmu, a mianowicie Pana Mariusza, który mówi jak jest.
"Max Kolonko nie jest już dziennikarzem żadnej stacji i żadnego pisma. Odnalazł swoje miejsce na portalu YouTube, gdzie jako niezależny dziennikarz, niczym samotny kowboj, toczy wojnę z islamem. I – co więcej – triumfuje, bo gromadzi coraz większą armię czy też – jak sam nazywa swoich widzów – coraz większy ruch społeczny –"

Zaciekawionych odsyłam do artykułu na ten temat.
http://www.antymedia.net/2013/06/06/gazeta-pl-wydzwania-do-szkoly-bo-uczniowie-ogladali-maxa-kolonke/