18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uczestnik protestu dostaje bęcki

GeorgeHarvey1 • 2023-10-24, 08:06

Solidarity with Israel. Illinois

flejtuch

2023-10-24, 08:23
Co to za bęcki. Mocniej to moja stara mnie leje.

hamusq

2023-10-24, 09:15
Juz niedługo w polsce, kto nie będzie chodzic na lewakcie usmiehniete i postepowe marsze bedzie dostawac w ciry przy aplauzie usmiechnietej policji

Voq

2023-10-24, 11:05
hamusq napisał/a:

Juz niedługo w polsce, kto nie będzie chodzic na lewakcie usmiehniete i postepowe marsze bedzie dostawac w ciry przy aplauzie usmiechnietej policji



Póki co jest na odwrót, dziewczyna założy torebkę w tęczowe kolory i dostaje wpie**ol od bezmózgich konserwatystów

Maniecky

2023-10-24, 11:42
Voq napisał/a:

Póki co jest na odwrót, dziewczyna założy torebkę w tęczowe kolory i dostaje wpie**ol od bezmózgich konserwatystów



O k***a, jaki ty jestes uciskany w tym kraju teczowcu zj***ny.

Manolito666

2023-10-24, 12:05
Voq napisał/a:

Póki co jest na odwrót, dziewczyna założy torebkę w tęczowe kolory i dostaje wpie**ol od bezmózgich konserwatystów


Jaka jest procedura wycofania piwa, który omyłkowo dałem tej lewackiej wypowiedzi?

~Velture

2023-10-24, 12:40
Fajnie ten policjant tam k***a nic nie robi. Gość zostaje brutalnie napadnięty przez stado "potencjalnych terrorystów" a ten spasiony policjant zastanawia się czy zamówić 5 big maców czy dwa kubełki z kfc...

pazuzu

2023-10-24, 17:35
hamusq napisał/a:

Juz niedługo w polsce, kto nie będzie chodzic na lewakcie usmiehniete i postepowe marsze bedzie dostawac w ciry przy aplauzie usmiechnietej policji



Mhm oczywiście :-)




Heliar

2023-10-24, 17:39
Voq napisał/a:

Póki co jest na odwrót, dziewczyna założy torebkę w tęczowe kolory i dostaje wpie**ol od bezmózgich konserwatystów



No rzeczywiście TVN za bardzo wlazł, masz porównanie i sprawiedliwość polskich sądów

https://www.rp.pl/prawo-karne/art38882291-atak-na-kierowce-ciezarowki-pro-life-te-wyroki-to-skandal-patologia-wymaga-reakcji

https://www.rp.pl/prawo-karne/art38739411-chciala-wyrwac-teczowa-torbe-ziobro-pozwala-przerwac-kare-wiezienia

I niech nikt nie piszę, że rzepa to jakieś prawicowe medium, bo jej właścicielem poprzez firmę krzak jest George Soros. Osobiście uważam, że to obecnie jedyne obiektywne medium w Polsce.

Riikko

2023-10-24, 17:46
niewiadamo komu kibicowac.

ZiooMall

2023-10-24, 18:22
VeIture napisał/a:

Fajnie ten policjant tam k***a nic nie robi. Gość zostaje brutalnie napadnięty przez stado "potencjalnych terrorystów" a ten spasiony policjant zastanawia się czy zamówić 5 big maców czy dwa kubełki z kfc...


Też się dziwie, za nie dołączenie się do stada powinien oddać odznakę.

marioglaz

2023-10-24, 20:33
Manolito666 napisał/a:

Jaka jest procedura wycofania piwa, który omyłkowo dałem tej lewackiej wypowiedzi?



wsac je w dupe tak teczowi robia

Rak.Odbytu

2023-10-24, 20:47
Manolito666 napisał/a:

Jaka jest procedura wycofania piwa, który omyłkowo dałem tej lewackiej wypowiedzi?


Nie da się. Reputacja zj***na na wieki. Internet nie zapomina, musisz z tym żyć.

Konzument

2023-10-24, 21:32
Konserwatywne zj***ne ścierwa z patologicznych rodzin, najczęściej gwałcone przez rodziców i wujków. Bezmyślne, krótkowzroczne, faszystowskie namiastki ludzkie. Nienawidzę prawicowego ścierwa które jest chorobą każdego społeczeństwa, jesteście j***nymi pasożytami i macie mentalność arabów i murzynów. Utopia będzie wtedy, gdy prawicowe gówno zostanie zutylizowane.

orkin1981

2023-10-25, 02:43
Konzument napisał/a:

Konserwatywne zj***ne ścierwa z patologicznych rodzin, najczęściej gwałcone przez rodziców i wujków. Bezmyślne, krótkowzroczne, faszystowskie namiastki ludzkie. Nienawidzę prawicowego ścierwa które jest chorobą każdego społeczeństwa, jesteście j***nymi pasożytami i macie mentalność arabów i murzynów. Utopia będzie wtedy, gdy prawicowe gówno zostanie zutylizowane.



Lewicowy głos miłości i tolerancji w pełnej krasie.