18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uczciwy polityk...

Luki1302 • 2013-03-28, 17:14
Uczciwy polityk spotkał łysego z grzywką, który zobaczył jak głuchy słucha niemowy, mówiącego o niewidomym, który widział muzułmanina ze świnią jedzącego smalec.

:D

Un_Nem

2013-03-28, 18:00
"łysego z grzywką, który zobaczył jak głuchy słucha niemowy, mówiącego o niewidomym, który widział muzułmanina ze świnią jedzącego smalec."
w to jeszcze uwierze. w uczciwego polityka - nie.

Marllix

2013-03-28, 19:45
Rozpisałem se wszystko na kartce,przeanalizowałem i w końcu zrozumiałem.
Dobre haha :)

Borsuczi

2013-03-28, 22:21
Marllix napisał/a:

Rozpisałem se wszystko na kartce,przeanalizowałem i w końcu zrozumiałem.
Dobre haha :)



Zdjęcie i objaśnienie proszę :D

grubson

2013-03-29, 10:05
Luki1302,
Nie pisz takich rzeczy, konsekwencje mogą być podobne do dzielenia przez zero!

AdekZbójnik

2013-03-29, 17:23
politycy kłamią? bożę, ogarnijcie się, to uczciwi ludzie którzy ciężko pracują na to żeby ten kraj był lepszy.
szczególnie sznaowny Pan Donald Tusk, dba żeby w tym kraju było lepiej, żeby ludzie wracali z emigracji i żeby wszyscy byli szczęśliwi! Dać im wyższą pensje, za taką prace, jak najbardziej!





hehe żartowałem, j***ć polityków

czaspogardy

2013-03-29, 18:00
A wszystkiemu przyglądał się dobry chłopak Tusk.

JezusToŻyd

2013-03-29, 18:04
Ciąg dalszy bajeczki:

Rzeczony muzułmanin mieszkał w Niemczech, pracował legalnie, nie pobierał zasiłku, dostosowywał się do panującego prawa i szanował kobiety, w tym swoją żonę. Świnię kupił od żyda bez targowania, a mimo tego dostał rabat i dobre słowo na pożegnanie. Do tego był inteligentnym użytkownikiem portalu wykop.pl, pełnoletnim wyborcą chcącym głosować na korwina mikke, heteroseksualnym facetem golącym klatę i nogi. Całość odbywała się w Krakowie przy świeżym i czystym powietrzu.

Wracając zdarzył mu się wypadek i każdy przejeżdżający obok Polak się zatrzymywał żeby pomóc, a mimo że on sam stracił przytomność nic mu z kieszeni nie zginęło. Karetka przyjechała błyskawicznie, personel szpitala do którego trafił był miły, sale czyste i prawie puste. Policja szybko ujęła pijanego sprawcę zdarzenia, sąd osądził karę bez zawieszenia, ubezpieczyciel szybko wypłacił pieniądze, a warsztat który auto naprawiał zrobił to tanio i porządnie.

Auto następnie zostało sprzedane na allegro przez uczciwego handlarza samochodami, z dokładnie opisanym stanem, jako powypadkowe, w całości opłacone, gotowe do jazdy i prosto po przeglądzie w ASO.

A na koniec urząd skarbowy zwrócił podatek od czynności cywilnoprawnych zapłacony od transakcji zakupu świni jako że był on mylnie zapłacony przez obie strony transakcji.

19kristofer95

2013-03-29, 18:18
Przy uczciwym polityku załapałem, że coś jest nie tak.

CrashDW

2013-03-29, 18:41
ślepy widział jak niemowa mówił głuchemu, że szczerbaty wygryzł włosy łysemu...

k2leito

2013-03-29, 18:58
Stwierdzam że : ch*jowe!

jacekmatys

2013-03-29, 20:22
I kogo ten nasz kochany tusk spotkał? łysego ??

radziu88

2013-03-29, 22:04
weź się k***a powieś...

metanadren

2013-03-30, 01:19
Jak ja kocham stosowanie odpowiedzialności zbiorowej.