18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ucieczka po napadzie na sklep...

~DMT • 2020-10-25, 10:48
Sam napad był długi i nudny, więc pozwoliłem sobie go usunąć...


Rozjebie

2020-10-25, 10:57
Napastnik miał zdjętą maseczkę, pewnie ten w białym przypadkowo albo specjalnie mu ja ściągnął. Nieważne - to i tak wyrok śmierci

Pralpunkt

2020-10-25, 10:59
Na h*j go odj***ł - teraz czapę dostanie tak to by miał tylko parę kratek

BolekMaku

2020-10-25, 11:06
Coordinator napisał/a:

Napastnik miał zdjętą maseczkę, pewnie ten w białym przypadkowo albo specjalnie mu ja ściągnął. Nieważne - to i tak wyrok śmierci



Wyjąłeś mi to spod palców. Kasztelan, kraftowe czy co tam lubisz.

razak

2020-10-25, 11:07
Pralpunkt napisał/a:

Na h*j go odj***ł - teraz czapę dostanie tak to by miał tylko parę kratek



pewnie był i tak poszukiwany za zaj***nie 5ciu innych więc jeden ch*j dla niego :kawa:

Pralpunkt

2020-10-25, 13:02
razak napisał/a:

pewnie był i tak poszukiwany za zaj***nie 5ciu innych więc jeden ch*j dla niego



No tak to jedyne sensowne wytłumaczenie

Payan

2020-10-25, 13:40
Tego nie spodziewał się.

razak

2020-10-25, 15:40
Pralpunkt napisał/a:

No tak to jedyne sensowne wytłumaczenie



dla nich zabić to jak zaj***ć komuś kopa. To jest k***a przerażające. Zero jakiejkolwiek empatii, życie traktują jak gre. Podejrzewam, że po powrocie do domu on nawet k***a nie myśli o tym, że kogoś odj***ł tylko zwyczajnie kładzie się spać bo jest zmęczony. Chore to k***a jak tak się grubiej nad tym zastanowić.

~mg_schutze

2020-10-25, 16:41
I takie filmiki z 1 zdaniem opisu przechodzą, mój z egzekucją na armeńskich żołnierzach dokonanym przez azerów oczywiście spadł. Modzie haa tfuuu ci w ryja.

Pralpunkt

2020-10-25, 19:45
mg_schutze napisał/a:

I takie filmiki z 1 zdaniem opisu przechodzą, mój z egzekucją na armeńskich żołnierzach dokonanym przez azerów oczywiście spadł. Modzie haa tfuuu ci w ryja.



Dziś został dodany, to ten? Czy masz ich więcej?

~DMT

2020-10-26, 00:41
mg_schutze napisał/a:

I takie filmiki z 1 zdaniem opisu przechodzą, mój z egzekucją na armeńskich żołnierzach



Tam była egzekucja, tu doszło do szybkiego obezwładnienia, za pomocą ogłuszenia, przy użyciu amunicji hukowej/gazowej, wykluczając użycie amunicji penetrującej, Błysk i huk z lufy, miał zadziałać na świadku napadu jak j***na różdżka facetów w czerni...

Tak to widzę...




8-)

Macx83wwww

2020-10-26, 17:10
Zabójstwo w monopolowym u Da Silvów


~mg_schutze

2020-10-27, 23:04
Pralpunkt napisał/a:

Dziś został dodany, to ten? Czy masz ich więcej?



Nie, zupełnie inny dodałem.



DMT napisał/a:

Tam była egzekucja, tu doszło do szybkiego obezwładnienia, za pomocą ogłuszenia, przy użyciu amunicji hukowej/gazowej, wykluczając użycie amunicji penetrującej, Błysk i huk z lufy, miał zadziałać na świadku napadu jak j***na różdżka facetów w czerni...
Tak to widzę...



Tak było ;)