18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uchodźcy na dworcu PKP w Nowym Sączu !

hypertonic • 2017-06-25, 13:02
Ćwiczenia służb na wypadek ataku zwierząt pustyni w Polsce :amused:



Dobry trening ale mało realistyczny nikt kozy nie gwałcił

Halman

2017-06-25, 13:06
dla urealnienia tej hipotetycznej sytuacji pozoranci nie powiń się myć przez co najmniej rok

mirkselv2

2017-06-25, 13:18
Takie treningi wg mnie mało dają. Co z tego, że niby jest scenka, darcie mordy, ale jednak takim aktorem grającym imigranta nie można rzucić o glebę niczym tym brudnym ścierwem. Zauważcie, że służby na filmiku zachowują się tylko trochę lepiej od ich zachodnich odpowiedników.

DzidaZawodnik

2017-06-25, 13:46
Ale żenada!

Po za tym, brudasy w miej niż 20 to nawet na gwałt nie wychodzą.

gregor40

2017-06-25, 13:56
mirkselv2 napisał/a:

Takie treningi wg mnie mało dają. Co z tego, że niby jest scenka, darcie mordy, ale jednak takim aktorem grającym imigranta nie można rzucić o glebę niczym tym brudnym ścierwem. Zauważcie, że służby na filmiku zachowują się tylko trochę lepiej od ich zachodnich odpowiedników.



Dają bardzo dużo. Testy współdziałania służb, testy łączności, procedur.

Wyobraź sobie że na dworcu działa poddodział SG, dowódca wzywa wsparcie - drużynę AGAT, do tego na terenie jest SOK. Trzeba mieć przećwiczoną łączność, żeby różne służby ze sobą współpracowały. Takie detale jak choćby wezwanie suk do wywiezienia zdymiarzy.

Noside

2017-06-25, 14:02
@up Jeżeli to nie jest akcja-niespodzianka i mają świadomość, że zaraz muszą wyruszyć do akcji, albo czekają za rogiem, to psu o kant dupy rozbić testy łączności i procedur.

pajdaq

2017-06-25, 16:00
Nieźle dają radę Sokiści :)

krecikprecik

2017-06-25, 16:09
Eh k***a sadolowi eksperci od wszystkiego, ćwiczą-źle, nie ćwiczą-źle.

Eksperci od taktyki, logistyki, broni, ubioru, motoryzacji i brawurowej jazdy samochodem marki cinquecento.

Widać że wakacje.

saves

2017-06-25, 17:38
Dość wierna rekonstrukcja. Stado osiłków, kilka kobiet i zero dzieci. Czyli jak w realu. Te mityczne "matki z dziećmi" serwowane przez szechterówkę, są tak samo prawdziwe, jak jednorożce. Aaa... I jeszcze lewaccy dziennikarze dokumentujący "brutalność policji".

gabriel0

2017-06-25, 19:45
krecikprecik
I jeszcze eksperci od cycków i masturbacji! Tego nie zapominaj!

kolosasz

2017-06-25, 21:35
Co to jest?
Zachowanie tych "uchodźców" jest bardzo podobne do zachowania
kiboli, więc polskie służby mają już procedury, wiedzą jak postępować.

To jakaś grupa rekonstrukcyjna? W każdym razie śmiesznie to wygląda.


Większym zagrożeniem jest terroryzm. Terrorysta wchodzi, robi swoje i odchodzi.
Terrorysta nie wykonuje kibolskich małpich okrzyków i dlatego jest skuteczny.

A ten filmik przywodzi na myśl to słynne malowanie kolorową kredą, tak wyśmiewane
w polskich prawilnych internetach


RoboCat

2017-06-25, 21:41
" Terrorysta wchodzi, robi swoje i odchodzi." - jak ich znam to raczej juz nie odchodzi :D

wowku

2017-06-26, 10:12
Czekaj, czekaj, czy oni właśnie k***a składają typa na torach? Hahahah ja, wiem, że pkp nie jeździ zbyt często ale no k***a bez przesady :D

dzikidzik1

2017-06-26, 10:26
mirkselv2 napisał/a:

Takie treningi wg mnie mało dają. Co z tego, że niby jest scenka, darcie mordy, ale jednak takim aktorem grającym imigranta nie można rzucić o glebę niczym tym brudnym ścierwem. Zauważcie, że służby na filmiku zachowują się tylko trochę lepiej od ich zachodnich odpowiedników.


Tu masz rzucanie o glebę i łapanie w siatkę

idymy

2017-06-26, 10:39
Bardzo dobrze, że ćwiczą jednak dla urealnienia powinni w rolę uchodźców zaangażować kibiców. Na bank by jakiegoś sebixa poniosła i wywiązała by się napie**alanka, która by bardzo urealnia poziom potencjalnego zagrożenia. Biorąc pod uwagę, że do Nowego Sącza mają dość blisko kibice z Krakowa, to i pewnie jakieś gadżety by w wagonach dla niech się poznajdowały a wtedy poziom odwzorowania warunków jak w zachodniej euroafryce, niemcy czy francja.