18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ubrać się w skórę

if...........yt • 2010-10-20, 19:02
Cytat:

Olivier Goulet jest artystą, który już od kilku lat z powodzeniem nadzoruje projekt SkinBag zakładający produkcję ubrań i dodatków z materiału imitującego ludzką skórę. Na swojej stronie internetowej Olivier wyjaśnia, że materiał jest lekki i bardzo delikatny oraz oddycha niczym prawdziwa skóra. Dostępny w trzech wariantach (gładkim, pomarszczonym i pokrytym żyłkami) służy do produkcji całej kolekcji ubrań i akcesoriów, których cena nie spada poniżej około 100 euro ( prawie 400 złotych). Kolekcja składa się w bluz, spódnic, kamizelek a nawet sukien ślubnych. Najdziwniejszych projektem zdaje się być długa szata zakrywającą kobietę od stóp do głów - nie przypomina to przypadkiem tradycyjnych muzułmańskich sukni i burek?Niestety, dziwne projekty Oliviera wywołują w nas jedynie uczucie zniesmaczenia. Czy którakolwiek (bądź którykolwiek) z Was założyłaby spódnice pokrytą żyłkami i zmarszczkami lub taką kurtkę?














adam_małysz_bejbe

2010-10-24, 12:25
Ta skóra najlepiej pasuje do tego murzyna na pierwszym zdjęciu. k***a. Po ch*j bóg stworzył czarnych? Tak żeby nam służyli, a nie żeby beztrosko hasali w rozpasaniu bata k***a na plery i kolbą przez łeb!!!

xyz893

2010-10-24, 14:22
Przychodzi czarnoskóra gwiazda rapu do sklepu obuwniczego, który realizuje najdziwniejsze zamówienia. Mają renomę sklepu, który jest w stanie każdą zachciankę spełnić. Podchodzi do najlepiej ubranego sprzedawcy i zagaja:
- Proszę pana, szukam czegoś naprawdę wyjątkowego. Chcę buty jakich nigdy nikt nie miał, cena w ogóle nie gra roli...
Sprzedawca pomyślał i zaczyna:
- Mogę panu zaproponować te przepiękne buty ze skóry czarnej kobry, ta odmiana węża jest właściwie na wyginięciu, wiec cena nie będzie mała... 1500$
- No niby ładne, nawet mi się podobają, ale za mało odjechane, może coś lepszego, cena nie gra roli...
- Możemy zaproponować panu te... (sięga na wyższą półkę i wyciąga buty ze złotą podeszwa, wyszywane diamentami. Sznurówki także pozłacane, coś niesamowitego).
- Przepiękne, ile?
- 5000$
- Jednak potrzebuję czegoś bardziej odjechanego, moi koledzy mają podobne,
ja potrzebuję ich przebić.
Sprzedawca zasępił się cały, myśli, myśli i zaczyna bardzo po cichu...
- Jest jedna para butów, absolutny unikat. Jedyna taka na świecie, bardzo droga bo i z kontrowersyjnego materiału - wyjmuje dość pospolicie wyglądające jasne buty - to buty z ludzkiej skóry, rozumie pan powagę i to, że cena nie będzie mała...
Raper uśmiechnął się jedynie, takich to na pewno nikt nie będzie miał, oczy mu się zaświeciły i pyta:
- Ile?
- 150 000$ i nie negocjujemy...
Raper pomyślał dłuższą chwilę...
- No coś niesamowitego, ale za 150 000$? Nie macie tańszych?
- Mamy czarne, za 5,99$

W

2010-10-25, 20:01
ślub w takiej sukni... rozmarzyłam się
czy to już podchodzi pod fetysz?

marna

2010-10-25, 22:08
W, pod awangardę ;)

Pr...........zy

2012-12-27, 17:34
Tego to jeszcze nie grali!



:shock:

:shock:

NE...........55

2012-12-27, 17:50
A na "Iron Sky" byłeś?

Verdourth

2012-12-27, 18:09
przez chwile chciał poczuc się potrzebny :D

xiro

2012-12-27, 18:56
Prostowoczy napisał/a:

Tego to jeszcze nie grali!



grali i to dawno temu

husar8822

2012-12-27, 19:52
w końcu poczuł się człowiekem

Mr.Drwalu

2012-12-27, 20:05
Biały murzyn... :roll:


jacekmatys

2012-12-27, 21:55
czarny w luksusowej skórze ?

cosiarz

2012-12-28, 03:47
A potem kobiety się dziwią, że ich dzieci czarne :roll: