18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ubogacenie kulturowe ciąg dalszy

marjo5 • 2017-05-29, 22:11
"Ta historia wstrząsnęła Niemcami. 60-letnia kobieta została ofiarą brutalnego gwałtu, jakiego dokonał na niej 26-letni Afgańczyk. To, co napastnik zrobił bezbronnej kobiecie, wywołuje powszechne obrzydzenie.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Eichstatt w środkowej Bawarii. Spacerującą 60-latkę napadł 26-letni Afgańczyk, który od pewnego czasu już przebywał w Niemczech jako uchodźca. Mężczyzna chciał odbyć z kobietą stosunek oralny, ta jednak kategorycznie mu odmówiła i próbowała iść dalej.

Wtedy 26-letni agresor siłą zaciągnął kobietę w krzaki i rozebrał. Mimo krzyków i błagań kobiety 26-latek zgwałcił ją analnie. By nie mogła wezwać pomocy, zatkał jej usta. Gwałciciel nie miał żadnej litości i to co zrobił, po prostu przeraża. Zwyrodnialec nie skończył nawet wtedy, kiedy kobieta z bólu się wypróżniła, brudząc go przy tym. Po wszystkim po prostu zostawił 60-latkę na miejscu i poszedł w swoją stronę.

Powiadomiona o gwałcie policja aresztowała Afgańczyka już następnego dnia. Jak tłumaczył się 26-latek, był kompletnie pijany, co tylko wzmogło jego seksualne żądze. Popęd miał być tak duży, że mężczyzna nie był w stanie się opanować. Twierdził wręcz, że to nie jego należy sądzić, a alkohol.

Afgańczyk stanął jednak przed sądem, który skazał go na 5 lat więzienia. 60-letnia Niemka wciąż dochodzi do siebie. Jest już po ponad 3 miesiącach kuracji psychicznej, ale jej leczenie potrwa jeszcze długie miesiące. Wciąż miewa koszmary niedające jej zapomnieć brutalnego gwałtu."

Cara_Al_Sol

2017-05-30, 04:08
fiattt,
Dopie**alam się... Ale "jak Tygrysem na granicę w `39" ? Serio?

zonk

2017-05-30, 05:50
A ja myślałem, że ciapaki nie mogą spożywać alkoholu. Chyba że w Niemczech pedofil, znaczy się allah nie widzi.

takamahi

2017-05-30, 06:53
Chciałem coś napisać, ale, k***a, po prostu brak słów. Takiego gościa powinno się publicznie rozwalić tuz po stwierdzeniu że to na pewno on jest winny. Żadnego więzienia, kula w łeb i deportacja rodziny, przyjaciół, kolegów, znajomych... Tak dla przykładu.

eMJay8086

2017-05-30, 08:17
@Maupajoke

A Greczynki? Przecież Grecy to wymyślili. Nawet po angielsku jest "the greek way".

@SQT

Nie mogą jak Allah patrzy. Może chlał w domu/barze - tam jego "buk" nie widzi.

Volfodzio

2017-05-30, 10:29
Zgodnie z religią powinni mu jeszcze doliczyć karę za alkohol ... a no tak, przecież tam jest tyle "ale", że raczej im to nie grozi...

jessjess

2017-05-30, 11:44
marjo5 napisał/a:

Zwyrodnialec nie skończył nawet wtedy, kiedy kobieta z bólu się wypróżniła, brudząc go przy tym.
"



Dobry koń to i po błocie pójdzie. :mrgreen:

DavidYi

2017-05-30, 12:59
Źródło? Nigdzie nie umiem znaleźć takiej informacji. Tylko na pikio.pl (śmiech na sali). Skoro już 3 miesiące po fakcie to powinno być więcej niż jedno źródło do czegoś takiego, do tego bardziej wiarygodne...

Kr...........no

2017-05-30, 15:22
I tak dobrze że nie wprowadzili prohibicji :lol:

:kupa:

spinaczel

2017-05-30, 15:31
Niemka pierwszy sex od 20 lat i 3 miesiące w szoku

Zygmundo

2017-05-30, 18:33
marjo5 napisał/a:

Zwyrodnialec nie skończył nawet wtedy, kiedy kobieta z bólu się wypróżniła, brudząc go przy tym."



Łoł, niesamowity mechanizm obronny.
Zesrać się, a nie dać się.

Noside

2017-05-30, 19:03
Jestem za przyjmowaniem imigrantów uciekających przed wybuchami i prześladowaniem. Przecież ci rdzenni Anglicy i Francuzi gdzieś musza mieszkać..

kenzol

2017-05-30, 20:01
Ronoaro napisał/a:

Niemców nie szkoda.


szkoda Niemców, tak jak i każdych niewinnych ludzi, którzy chcą żyć w spokoju ale nie mogą przez debili na górze

kapelan_szturmowy

2017-05-31, 01:15
Cara_Al_Sol napisał/a:

Dopie**alam się... Ale "jak Tygrysem na granicę w `39" ? Serio?


SaveTheTrees napisał/a:

Wiem, przypie**alam się, ale:
http://www.1939.pl/uzbrojenie/niemieckie/pojazdy/


To była przenośnia. Bez odnośników. Przecież mnie nie poj***ło żeby pisać że "modelem takim i takim, o numerze taktycznym takim a takim, dnia takiego i takiego, o godzinie takiej i takiej, sekund tyle i tyle, na granice kraju takiego a takiego w miejscowości tej i tej, drogą tą i tą".
Serio. Nie znam się na czołgach. I nawet nie grałem nigdy w World of Tanks. Wiem tylko że te ze swastyką albo czarnym krzyżem są złe i należy je spalić, a te z białym orłem lub białą gwiazda dobre. Tyle w temacie.

KULET

2017-05-31, 01:30
Ja pie**ole, mozecie sobie wyobrazic mlodego ciapaka ujezdzajacego niemre. :shock: