18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacanie przez wschodnich uchodźców wojennych

silwerbalk • 2023-08-15, 21:05
Inżynierowie z krainy na U ulepszają wózki z biedronki w Warszawie.... Pierwsze testy już zostały zakończone


Goofy_

2023-08-16, 12:24
PolskaSkarpetka napisał/a:

W Norwegii słowo Polak to jak u nas Rumun jest obraźliwe.



Nie, nie jest. Jeżeli chcesz się nauczyć ich języka i jakoś się dogadać to jest ok.
Problemem jest, że cały burdel pozostawiany w lasach, przy drogach, przemyty, kradzieże itd to nasi kochani polacy. Nie dziwię się, że czasem podchodzą sceptycznie do polaka. Jak się bliżej poznasz, jest lepiej.
Czy traktują nas gorzej niż swoich? Pewnie, że tak. Ale w Polsce jest 100x gorzej z ukraińcami.

To gdzie się urodziłeś nie daje Ci wyższości nad osobą z biedniejszego kraju. Tak samo jak urodziłeś się w bogatszej rodzinie nie daje Ci wyższości nad biedniejszymi osobami. To zasługa Twoich rodziców, nie Twoja.

Tak jak jest ogrom polaków w norwegii, którzy są bardziej cywilizowani od norwegów tak jestem pewien, że wiele ukraińców jest bardziej cywilizowanych od polaków.

Ciekaw jestem jak my polacy bylimyśmy wdzięczni niemcom jeżeli uciekalibyśmy do nich przed wojną. Ich pradziadki nas zabijali, trzeba trzymać zawiść, nie?

Jesteśmy zdolnym narodem ale empatii zero. Bo MOI PRADZIADKOWIE blah blah. Zróbcie coś sami (żyjemy w czasach gdzie wszystko można zrobić jeśli się chce) a nie wińcie całego świata wokół. Smutne są te komentarze idące prosto z wątroby.

SmierdzacyBambus

2023-08-16, 12:57
PolskaSkarpetka napisał/a:

W Norwegii słowo Polak to jak u nas Rumun jest obraźliwe. W UK, Holandii czy innych Niemczech też nas nie kochają a to takie same bystrzaki jak ty. Kiedyś człowiek obrażał się na to. Pamiętam jak w UK nakręcili dokument że Polacy to im zabierają prace i obniżają pensje, truskawki zbierają, myślę co za debile i lenie z tych Angolii a tu jednak debili nie brakuje w każdym kraju.



Gdyby nie złoża ropy to byliby zadupiem Europy

Ryszardowo

2023-08-16, 14:12
Ale łykacie byle gówno, ruskich troli tu jest od ch*ja. Nie zdziwiłbym się jakby admin dostawał w łapę za nieusuwanie tych zj***nych materiałów.

Ueizkvhwkzkx

2023-08-16, 14:22
Przecież ten co wózkiem rzuca to taki patus z mokotowa. Nie jest z Ukrainy więc co ty pie**olisz panie. :D

panar3

2023-08-16, 15:12
0dbytBiskupa napisał/a:

Właśnie. Przypominać trzeba, bo wielu nie wie jak nas ruscy j***li przez 45 lat. Teraz popularne poglądy w alternatywnych środowiskach to że NATO złe, Unia zła, USA to żydy, a Rosja ostatnia ostoja konserwatywnych wartości i wolności. Taki przekaz krąży w zdominowanych przez ruskich prawicowych mediach, dla niepoznaki nazywanych "niezależnymi". Myślcie, ludzie! Co nie pochodzi z mainstramowych mediów to nie jest automatycznie prawda objawiona. W tych "niezależnych" też jest pełno manipulacji i propagandy. I potem jeden zjeb wrzuca filmik z gówniakami, daje hejterski opis, a wy się dajecie sprowokować. Tacy z was samodzielnie myślący, k***a....



Chyba ci Michnik kazał ssać za te wypociny. Właśnie wszystkie sk***ysyństwa są przez żydostwo, w tym to co się w Rosji zalęgło po I rozbiorze Polski przez Katarzynę II, zassała Rosja ponad milion jewrejów z Polski bo przedtem w Rosji nie mogli się pokazywać pod karą śmierci. Po około, 100 latach ta swołocz wytłukła Miliony Rosjan a resztę sk***iła albo przegnała. ZSRR był państwem stworzonym przez żydostwo, podobnie jak inne chlewy typu Albania czy Kosowo, wylęgarnie szumowin najgorszego sortu. Że też taki jełop pie**oli trzy po trzy i nie umie zrozumieć, że z Rosjanami jest tak samo jak z Polakami - mało prawdziwych pozostało po holokauście Słowian za II WŚ dokonanym rękami właśnie żydostwa i ich sługusów. Sam zacznij myśleć i przestań ssać pałę zaprzańcom. Poza tym "ruscy" to nie Rosjanie a właśnie ukry i inna hołota stepowa jak Kozacy. Rosjanie to porządny naród tak jak i Polacy tylko za dużo kundli pośród nich się zalęgło i pie**olonych pasożytów. Poniał?

PolskaSkarpetka

2023-08-16, 16:23
panar3, Ale czub z ciebie. Żydowski spisek, masoni, rodzina Rothschildów, Bill Gates i chipy w szczepionkach, 5G czyni bezpłodnym a szczepionka na COVID służy do depopulacji świata... w ile z tych rzeczy wierzysz?

Przytłaczająca większość społeczności Sadola to proste chłopki łykające populistyczne hasełka ale mamy tutaj też takie perełki jak panar3, tutaj to już psychiatryk.



jjkotulek

2023-08-16, 17:26
Pierwszego dnia jak włączyli opcję "wojna na upadlinie , mówiłem że z k***ami do wora, a wór do jeziora.

Bul_od_bytu

2023-08-16, 18:10
silwerbalk napisał/a:

Najpierw rozpie**alają wózki dla zabawy ..... A potem bedą rozpie**alać głowy ludzią dla zabawy jak murzyni bo nic im nie grozi ..... Biedni są i to trauma wojenna w końcu



Gdzieś sprzed roku był materiał jak kilku młodych widlarzy dla zabawy porysowało kamieniami samochód jakiegoś gościa, który na coś zwrócił im uwagę. Polactwo aby zmądrzało to musi dostać strzała w ryja na otrzeźwienie i takie akcje są nieuchronną koniecznością. Większych idiotów od Polaków to szukać ze świecą

tigerqaz

2023-08-16, 20:38
gabriel0 napisał/a:

Jestem za. j***ć portugalską biedronkę.
A potem zbędnych gości.



Jak jarek zarządzi kolejną falę pandemii, to pierwszy będziesz zapie**alał do portugalskiej Bierdonki, po papier toaletowy :D