18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacanie nocne w UK

~Velture • 2023-08-04, 21:14
Ja to tylko zostawię ale znając życie to jakiś złamas zaraz napisze, że w Polsce to gorzej z sebixami... Mam odmienne zdanie.


stryjek89

2023-08-05, 11:27
j***ne czarne scierwo

fi...........in

2023-08-05, 11:54
durabo2 napisał/a:

Na szczęście, w Polsce murzynów przybywa



Po cóż Ci murzyni, skoro nasi kochani rządzący wpuścili bydło ze wschodu? Tylko jak na razie obowiązuje cenzura na info o tym, jak się panosza

orion123123

2023-08-05, 12:18
Mieszkam w UK od 2009 roku i jeszcze nie widziałem takiej akcji ale napewno bym zareagował.
no bo k***a j***ne smoluchy myślą że im wszystko wolno, na mojej dzielni tak na szczęście nie ma
bo zaraz by sie zebrało całe osiedle i by go doj***ło

ProVVe

2023-08-05, 12:39
0dbytBiskupa napisał/a:

Widzę, sami internetowi eksperci, co w dupie byli i gówno widzieli. To wam powiem, że za molestowanie sądy się w UK nie pie**olą. Obojętnie, sprawca jest biały, żółty, czarny, czy k***a zielony. Ale i tak nie uwierzycie, bo to nie pasuje do waszej wizji świata o zgniłym zachodzie i Polsce, jako ostatniej ostoi cywilizacji. Mam rację?



Stul morde internetowa p*zdo. Mieszkasz w swoim jakimś j***nym Wąchocku i sam ch*ja wiesz. Ja mieszkałem i latam tam regularnie 3-4 razy w roku. Znajomych mam od południa po północ kraju, ale to ty wiesz co k***a można tam robić. Jedna akcja sam miałem lać jednego kolesia co akurat na Polaków się sadzil. Policjant powiedzial kumplowi ze zaczaić się i pobić go w krzakach bo mu ch*ja zrobią, a będzie się ciągło wszystko. Koles sobie do sądu nie przychodził bo choroba bo babcia etc. Nie twoj interes cioto jak się skończyło, ale ch*ja wiesz o życiu. Dorosni naciągnij portki na dupe i wyjdz z piwnicy lewacki onucu

0dbytBiskupa

2023-08-05, 13:05
orion123123 napisał/a:

Mieszkam w UK od 2009 roku i jeszcze nie widziałem takiej akcji ale napewno bym zareagował.
no bo k***a j***ne smoluchy myślą że im wszystko wolno, na mojej dzielni tak na szczęście nie ma
bo zaraz by sie zebrało całe osiedle i by go doj***ło


ProVVe napisał/a:

Stul morde internetowa p*zdo. Mieszkasz w swoim jakimś j***nym Wąchocku i sam ch*ja wiesz. Ja mieszkałem i latam tam regularnie 3-4 razy w roku. Znajomych mam od południa po północ kraju, ale to ty wiesz co k***a można tam robić.


Dwie skrajne wizje UK, jak żyć, której wierzyć? :D Skłaniam się ku tej pierwszej bo mieszkam tu wystarczająco długo, żeby rozumieć, że patologia to wyjątek, a nie norma. Wszędzie, zarówno w UK, jak i w Polsce.

orion123123 napisał/a:

Jedna akcja sam miałem lać jednego kolesia co akurat na Polaków się sadzil.


No cóż, polskich patoli w UK też nie brakuje. W sumie, wolę jak napie**alacie się z czarnymi i ciapatymi patusami, normalni ludzie mają spokój.

mazga50

2023-08-05, 17:44
0dbytBiskupa napisał/a:

Widzę, sami internetowi eksperci, co w dupie byli i gówno widzieli. To wam powiem, że za molestowanie sądy się w UK nie pie**olą. Obojętnie, sprawca jest biały, żółty, czarny, czy k***a zielony. Ale i tak nie uwierzycie, bo to nie pasuje do waszej wizji świata o zgniłym zachodzie i Polsce, jako ostatniej ostoi cywilizacji. Mam rację?



Te, anus, a ty byłeś tym murzynem, że się tak podniecasz, czy murzyny cię dobrze przecwe*ili, że ich bronisz? Bo czytając te twoje gówniane wywody odnoszę wrażenie, że oba te przypadki na raz zachodzą?

tranzystor

2023-08-05, 17:59
MadCat napisał/a:

Az sie kur*a zalogowalem. Velture, nie zgadzam sie. Anglia odchodzi juz od tego modelu, zreszta zalezy co babeczka zezna, bo to co jest nagrane to jest nagrane, baby to ku*wy i sa cwane. Jeszcze odszkodowanie wyciagnie a podrapie sie sama. Najgorzej jak trafi na inna babe sedzine.



Anglia odchodzi od tego modelu, ale w tylko wobec białych. Z żółtymi nie mają taki problemów, a pozostali nadal są wyjęci spod prawa.

metyoo

2023-08-15, 22:33
0dbytBiskupa napisał/a:

Tak, tylko czasem ganiamy się po ulicach z maczetami albo w restauracji strzelamy do faceta swojej byłej, a potem sobie w łeb. Ale to nic, nasza w porządku kultura przecież. Co innego jak z maczetą biega jakiś ciapak. Terroryzm!
PS. Londyn to ściek, zbiorowisko odpadów z całego świata, z Polski niestety też. Chcesz spokoju, wyprowadź się ale daleko za M25.



i co ile słyszysz o takich akcjach? dwa razy dziennie, codzień? co dwa dni? raz wtyhodniu, miesiącu? nie pie**ol farmazonów, bo gdyby nie ostatnia akcja nie mogłby nawet przykładu podać! a ty myślisz, że z dala od M25 jest spokój? same siedliska pakoli! spokoju możesz zaznać co najwyżej w jakiejś zapyziałej dziurze!