18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ubogacanie kulturowe w Izraelu

~Velture • 2023-02-07, 15:07
Nam wciskają do unii ich a zobaczcie jak sami u siebie traktują multikulti z afryki.

8-)


Juzwa

2023-02-07, 19:05
vasik napisał/a:

Powinniśmy brać przykład z Izraela



Może na początek to ty zacznij i obetnij sobie koniec ch*ja.

Paxiel

2023-02-07, 19:42
Tylko mówią do nich? Dzieje sie cos na ttm filmiku czy mam dwie minuty oglądać pie**olemia w jakimś niezrozumiałym języku. Kurde ale jak do nich mówią to już grubo jest.

Robajson

2023-02-07, 19:45
MilusiSadoleknatanek napisał/a:

j***ć Żydów



Ja tam wolę żydówki ale jak co kto woli :D



Nie od wczoraj wiadomo, że Izrael, to najbardziej rasistowskie i uprzedzone państwo. Nawet Rosja, Chuny czy Korea Północna się przy nich chowa...

Frank_Lopez

2023-02-07, 22:24
Stanisław Michalkiewicz zauważył kiedyś, że żydzi zwalczają nacjonalizm w państwach w których się osiedlają, ale sami organizują się z nacjonalistycznego klucza. Mistrzowie hipokryzji bez hamulców i zasad.

Maciek2011

2023-02-07, 22:50
MilusiSadoleknatanek napisał/a:

j***ć Żydów



brzydzę się

Bul_od_bytu

2023-02-07, 23:09
Trochę jak z murzynami z USA w Liberii. Pierwsze co zrobili po przejęciu władzy to wprowadzenie niewolnictwa. Żydzi sami dojąc cyca z napisem Holokaus urządzają ten sam los Palestyńczykom. Hipokryzja pierwsza klasa, a potem się dziwią skąd te pogromy i palenie w piecach :D

Janko

2023-02-08, 08:57
MilusiSadoleknatanek napisał/a:

j***ć Żydów



Na sucho

jbćTalmud

2023-02-08, 09:23
Przecież to nie od dzisiaj wiadomo, że talmudyści są największymi rasistami na świecie. Traktują "nieżydów" gorzej od zwierząt. Nawet mają prawo bezkarnie okraść i zamordować "nieżyda- Goja"bez konsekwencji (przykład najsztba gdzie śmiertelnie potrącił staruszkę na pasach jadąc bez uprawnień, bez badań technicznych itd..)Jeszcze wstawie jednego żdka co banderlandia zwariowała na jego punkcie pomimo, że dostają po p*źdz*e, niejaki zełeński






ra0mir

2023-02-08, 11:31
Jedna z teorii spiskowych mówi, że żydostwo będzie chciało się do Ukrainy przenieść. Najwyższa pora robić u siebie dymy :)

krasnal_hałabała

2023-02-08, 20:03
Oni tak mają, sami uważają się za wielce pokrzywdzonych a jak komuś robią krzywdę to jest dobrze, ale jak oni są krzywdzeni to wielkie halo. Ja znam niejednego żydka, także wiem jak oni myślą. I rabinów i kohejów i bal-shemów. Przykładowo, żydek pie**oli mi o tym jak, to jego źli Polacy prześladują i jak mówią o nim stereotypowo, a sam do cygana zaczął się pultać wedle stereotypów, to już mi się czerwona lampka zapaliła, ale to nie do cygana bezpośrednio, tylko jak sobie poszedł, to do mnie, że cyganie złodzieje etc. j***ć gudłajów.

ra0mir napisał/a:

Jedna z teorii spiskowych mówi, że żydostwo będzie chciało się do Ukrainy przenieść. Najwyższa pora robić u siebie dymy



To jest prawda a nie teoria spiskowa, to jest Projekt Nowa Kalifornia.

lesku73

2023-02-09, 01:02
Z jednej strony to dobrze że hitlerowcy przetrzepali u nas żydów bo do dzisiejszych czasów to by ich było dużo więcej niż Polaków.

ruddie

2023-02-09, 20:27
Mają rację, nie wpuszczać ani jednego, trzeba ich naśladować, a nie jęczeć.

hardowski

2023-02-10, 11:54
ra0mir napisał/a:

Jedna z teorii spiskowych mówi, że żydostwo będzie chciało się do Ukrainy przenieść. Najwyższa pora robić u siebie dymy



pie**ole, to już wolę mieć obok siebie ruskich niż tych czosnkowych żygów... :-?