18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

U lekarza

SuchyJan • 2014-05-10, 12:14
- Panie doktorze, to lekarstwo co mi pan wypisał, to na co jest?
- Na Bahamy. Jeszcze tylko 72 recepty....

Bladess

2014-05-10, 12:19
No tak, lekarze przepisują najdrozsze leki a później z tego dostają jakiś %, warto pytać o zamienniki bo jest tego w ch*j;p

G3ralt94

2014-05-10, 14:10
a może lekarze to nie farmaceuci i nie znają wszystkich leków dostępnych na rynku?

wciazszukam

2014-05-10, 21:45
Dzisiejsi lekarze to przedstawiciele handlowi koncernów farmaceutyczneych.

Moja babcia leczyła w młodości wrzody żołądka przez kilka miesięcy jakimiś drogimi płynami, które przepisywała jej młoda lekarka. Trafiła w końcu do lekarza z prawdziwego zdarzenia - takiego starego wygi. Powiedział jej: niech pani nie rozpowiada, że to ja pani zaleciłem, ale niech pani codziennie po przebudzeniu, na czczo łyka łyżkę spirytusu. Wytłumaczył jej nawet jak to robić, żeby sobie płuc nie popalić - czyli na wdechu, przełykamy spirytus i wydychamy powoli powietrze, żeby z gardziołka odparowało.

Babcia wstawała co dzień godzinę wcześniej niż zwykle, żeby wypić tą łyżkę i żeby odparowało przed robotą, co by jej na bramie zakładu pracy nie wyczuli. Wrzody zasuszyły się po miesiącu terapii i ma z nimi spokój do końca życia.

Obstawiam że na multum dolegliwości są takie proste sposoby, ale młodzi lekarze są karmieni bajkami o cudowności nowych leków i rzetelna wiedza medyczna z każdym pokoleniem zatraca się na rzecz pokaźnych dochodów koncernów farmaceutycznych. Niech płonie Babilon!

PS. Babcia nie popadła w alkoholizm i jest obecnie abstynentką.

Yoshka

2014-05-11, 01:06
Tak to jest, możesz być leczony na coś, co ci nie dolega. Ważne że lekarz ma wakacje..

grudzin7

2014-05-11, 22:05
taaa narzekajcie na lekarzy... w porównaniu do lekarzy z Niemiec nasi zarabiają gówniane pieniądze, średnio przeliczając liczbę godzin pracy i średnie wynagrodzenie zarabia się u nas 9 (SIC!) razy mniej! powinniśmy się cieszyć że jeszcze wszyscy specjaliści nie wyj***li za granice! Polska rzeczywistość, jak zwykle smutna i prawdziwa...

milk_powder

2014-05-13, 12:59
@wciazszukam
wbrew pozorom może mieć to sens, bo wrzody są powodowane przez bakterie, a nie stres czy palenie papierosów jak większość ludzi uważa. tylko nie pijcie domestosa!