18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

U lekarza

Hornet • 2013-04-21, 11:20
Przychodzi facet z krzywym zgryzem do lekarza, wchodzi bez kolejki do gabinetu i siada jak gdyby nigdy nic na krześle dla pacjenta, a lekarz:
-Panie, co Pan?! Przecież kolejka jest.
-Dzień dobry. Ja na krzywy ryj.

BongMan

2013-04-21, 11:24
Jak masz legitymację dawcy krwi to możesz wejść bez kolejki. Jakbyście widzieli jakie krzywe ryje mają wtedy mohery, które przychodzą do lekarza żeby pogadać. A jaka nienawiść w świńskich oczkach... Jakby mogły, to by zabiły.

buzi_to_za_mało

2013-04-21, 11:38
@BongMan rozumiem że masz legitke "zasłużonego honorowego dawcy krwi" (czyli oddałeś te minimum 6 litrów), że pie**olisz takie smuty?
Wazne żeby piwka były -.-

BongMan

2013-04-21, 12:10
Oddawałem z 10 razy minimum, ale zazwyczaj był to spontan jak zauważyłem autobus RCKiK gdzieś na mieście i nie miałem przy sobie legitymacji. Teraz już nie mogę oddawać, bo się czasami spotykam z taką dziewczyną z Jamajki. W legitymacji mam tylko jeden wpis, jak oddawałem pierwszy raz, ale na pewno mają zapisane w jakiejś bazie danych ile oddałem.

Aa i jeszcze taka ciekawostka o moherach u lekarza. Normalnego człowieka by zaj***ły za samo to, że przyszedł się tam leczyć i przeszkadza im w pogaduszkach z lekarzem, ale raz widziałem jak przyszedł klecha. Normalnie myślałem że och*jeję. Zawistne, złośliwe i powarkujące rury, na widok księdza, zaczęły się nagle zachowywać jak gimnazjalistki na widok, dajmy na to, Justina Biebera albo Edwarda ze Zmierzchu. Prawie padły przed tym księdzem na kolana i oczywiście wszystkie go przepuściły w kolejce.

herbalix

2013-04-21, 12:22
buzi_to_za_mało napisał/a:

@BongMan rozumiem że masz legitke "zasłużonego honorowego dawcy krwi" (czyli oddałeś te minimum 6 litrów), że pie**olisz takie smuty?
Wazne żeby piwka były -.-



coś mnie się wydaje, że z tymi kolejkami to, owszem, zasłużony, ale pierwszego stopnia czyli ku*asiarze 18 litrów i dziurawce 15 chyba. i chyba chodzi też o kolejki w poczekalni, a nie termin wizyty.

BongMan napisał/a:

Teraz już nie mogę oddawać, bo się czasami spotykam z taką dziewczyną z Jamajki.



to c*pki z jamajki mają zółtaczkę, kiłę adidasa, dają po kablach czy się prostytuują? bo kontakty seksualne z takimi partnerami są dyskwalifikujące. nie pamiętam pytania z ankiety "czy r*cha pan czarne c*pki z jamajki?"

SZ

2013-04-21, 13:19
BongMan oddaje krew w proszku.

DaBum..Tss..

Hornet

2013-04-21, 14:29
SZ napisał/a:

BongMan oddaje krew w proszku.


Łohoho, prawie się posikałem ze śmiechu. Nic zabawnego.

herbalix napisał/a:

to c*pki z jamajki mają zółtaczkę, kiłę adidasa, dają po kablach czy się prostytuują? bo kontakty seksualne z takimi partnerami są dyskwalifikujące. nie pamiętam pytania z ankiety "czy r*cha pan czarne c*pki z jamajki?"


Wystarczy pogadać o tym z jakimś lekarzem i można się dowiedzieć że w takich sytuacjach lepiej jest krwi nie oddawać. Nie dyskwalifikuje ale to jest tak jak z ciężką pracą fizyczna. Niby oddać można ale jak potem zemdlejesz to masz problem bo ja rozumiem że w przypadku dziewczyny z Jamajki to duży wysiłek fizyczny się pojawia o różnych nienormowanych godzinach. :lozko:

herbalix

2013-04-21, 14:57
większość lekarzy nie ma zielonego pojęcia o oddawaniu krwi. sam oddałem już dobrze ponad 30 litrów z czego większość płytek. zawsze po oddaniu płytek dostaję dziwnej sraczki. tzn nawet nie tyle sraczki, co muszę szybko jechać do domu i wysikać się dupą. pytałem o to wielu lekarzy w centrum krwiodawstwa i najczęstszą diagnozą był stres związany z kłuciem igłą. dopiero gdy trafiłem na lekarza z tytułem naukowym odpowiedział mi, że jest to związane z dużą ilością płynów, które dostaję podczas zabiegu, dużą ilością wapna, którą wypijam przed, jakimiś tam zmianami elektrolitycznymi czy jakimiś. i że nie jest to norma, ale nie ma się też co martwić. i powiedział mi to dopiero wykładowca z collegium medicum uj, a żaden z centrum krwiodawstwa nie wiedział.

BongMan

2013-04-21, 14:59
Nie zrozumieliście o co mi chodziło z dziewczyną z Jamajki...

herbalix

2013-04-21, 15:16
to ty się, bonguś, igieł boisz i sobie wymówkę znalazłeś. dyskwalifikują cię jedynie narkotyki w postaci zastrzyków (ryzyko zakażenia), ewentualnie narkomania czy alkoholizm i alkohol w ciągu 24h (ma wpływ chyba na krzepnięcie). rekreacyjne jaranie zioła w niczym nie przeszkadza. przynajkmniej w krakowie.

chmyk

2013-04-21, 19:27
@Bongman, trzeba było napisać z Marysią z Jamajki

ujebutor

2013-04-21, 19:38
A konkretnie Marry Jane

kur2005

2013-04-21, 20:39
bongman wstrzykuje marichuanine to nie moze oddac

SZ

2013-04-22, 22:11
Hornet napisał/a:


Łohoho, prawie się posikałem ze śmiechu. Nic zabawnego.



Mnie bawi - smutny trollu ;)