18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy przygłup - dostawca żarcia

~McSadol • 2022-10-17, 21:57
smacznego ... :lol:


aaaaaaaaaaaaaa

2022-10-18, 11:30
NafazowanyKoleś napisał/a:

Ale skąd wiesz czego używa jego żona? Może nie robi ciasta za grosze tylko kupuje gotowy ten placek za 5zł, ......



Jak używa gotowego placka, to pie**olić taką pizzę.
Co do zasady masz rację, da się zrobić pizzę za 30-40 zł w składnikach. Ale taka pizza w lokalu to powyżej stówy.
Natomiast sam oceniłeś, że ja używam wyróbów jedzeniopodobnych, czyli Twoja miara też jest cebulacka...
Pizza w pizzerii w większości to maks 10zł w składnikach.

nebelwerfer

2022-10-18, 13:06
LaChupacabra napisał/a:

Większym debilem jest chyba ten który typa z takim ryjem zatrudnia do bezpośredniej obsługi klienta przy dostarczaniu jedzenia.



jego ktoś zatrudnił? bo ja tu widzę jakieś glovo srovo :) tam chyba nawet nie ma czegoś takiego jak minimalne wymagania. Masz nogi ręce jedź.

Voldmar

2022-10-18, 14:11
sothis napisał/a:

Domowa pizza spoko, ale jednak domowa a z dobrej pizzerii to dwie różne rzeczy



Tutaj się nie zgodzę.
Proponuję znaleźć przepis na oryginalną włoską pizzę, kupić marmurowy kamień do pizzy. (Piecze się ją zaledwie 5 minut) Sos zrobić z przetartych pomidorów z czosnkiem, oliwą i bazylią. Niebo w gębie :D Jak mamy do dyspozycji podwórko, to wymurować mały piecyk opalany drewnem i to już totalna petarda. Większość knajp z gumowym ciastem się umywa, a i koszty niewielkie. k***a, zrobił się kącik kulinarny XD

parapsychol

2022-10-18, 14:24
LaChupacabra napisał/a:

Większym debilem jest chyba ten który typa z takim ryjem zatrudnia do bezpośredniej obsługi klienta przy dostarczaniu jedzenia.



za dostawe zarcia placi sie od 4zl, kto wezmie ta robote? ty?

Anake

2022-10-18, 14:30
parapsychol napisał/a:

za dostawe zarcia placi sie od 4zl, kto wezmie ta robote? ty?



slyszales kiedys o napiwkach biedny smieciu? xD

dżonyłojlker

2022-10-18, 15:23
Rannhide napisał/a:

Ale 2 minuty i gościu pracy już w kurierce nie znajdzie. Ile jest tych firm co żarcie rozwożą? 4-5? Już wszystkie mają jego mordę na mailu



Ja to widzę tak; jeden bandera rozwoziciel żarcia udostępnił do nagrania swojemu kamratowi służbowy plecak i nagrali ustawkę jak pomalowany niedorozwój nadgryza własnego prywatnego hot-doga (bo k***a kto by to zamawiał), który jest niby klienta. Jeśli bym się jednak mylił i ten down naprawdę dostarcza ludziom jedzenie, to bardzo dobrze, świetna reklama glovo i neobanderyzmu :ok:

bolego

2022-10-18, 20:04
martils napisał/a:

Żona robi cię w ch*ja na kasę



Nie tylko na kase

Kamils37

2022-10-22, 11:14
Przeciez to fejk jak ch*j
Obszczymur kupil se hotdoga i pajacuje
Kazde zarcie jest dobrze zapakowane plus zaklejone/zaszyte opakowanie
Myslicie, ze k***a hot dogi luzem woza w tym plecaku :shock: