18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy "gangster" vs pięściarz amator

Polnischefuhrer • 2018-08-20, 11:54
Gość w czarnej koszuli wchodzi na siłownię, oznajmiając, że jest "gangsterem" ... potem kradnie czyjś telefon i temu zaprzecza. Aby pozostać na siłowni, musiał sparingować się z jednym z amatorów.


Soros_Bóg

2018-08-20, 12:35
Obu bym ich poskładal.

















Pfrrrrrp.. Zesralem sie

kickyourheadoff

2018-08-20, 15:23
Co w tym dziwnego, że ćwiczący boks wygrywa z nie ćwiczącym ?

doopa

2018-08-20, 15:28
tylko po ch*j te ochraniacze ;>

mesjans

2018-08-20, 16:49
Kiedyś miałem okazję imprezować z z bokserami z pewnego klubu. Opowiedzieli mi że kiedyś zdarzyło się jednemu z nich a dokładniej gościa z wagi chyba piórkowej (nie wysoki, niepozorny) że podszedł do niego typ w knajpie i kazał mu mówiąc ładnie uciekać z pod baru bo zajął mu miejsce (typ zbudowany widać że na siłkę codziennie lata). Pakerek zobaczył że chłop podwinął ogon więc zachciało mu się go jeszcze pognębić, znów do niego podszedł ze słowami "co chcesz w ryj". Trzy szybkie strzały i i osiłek spał nawet rąk nie zdążył podnieść.

woytasw

2018-08-20, 18:19
A co na to lekarz?
I kierowca autobusu?

Soros_Bóg

2018-08-20, 18:25
woytasw napisał/a:

A co na to lekarz?
I kierowca autobusu?



Wezwał weterynarza

realign

2018-08-20, 20:21
mesjans napisał/a:

Kiedyś miałem okazję imprezować z z bokserami z pewnego klubu. Opowiedzieli mi że kiedyś zdarzyło się jednemu z nich a dokładniej gościa z wagi chyba piórkowej (nie wysoki, niepozorny) że podszedł do niego typ w knajpie i kazał mu mówiąc ładnie uciekać z pod baru bo zajął mu miejsce (typ zbudowany widać że na siłkę codziennie lata). Pakerek zobaczył że chłop podwinął ogon więc zachciało mu się go jeszcze pognębić, znów do niego podszedł ze słowami "co chcesz w ryj". Trzy szybkie strzały i i osiłek spał nawet rąk nie zdążył podnieść.



Chamy z siłowni są rozkoszni.

uho82

2018-08-20, 20:58
Byle jakiego amatora nie wzieli do tego pojedynku.

TB303

2018-08-20, 21:10
Prawdziwy gangster jakby mu spojrzał w twarz(temu samozwańczemu gangsterowi), to by frajerzyk popuścił na rzadko.

rogacz

2018-08-21, 00:04
Szkoda że ustawione :)

W takim pojedynku niestety na ulicy obstawiałbym na uliczniaka, z prostej przyczyny - ma doświadczenie. Wie jak kontrolować oddech, siły itp. A szczawik? Jeszcze się nie obił.

waloos

2018-08-21, 00:19
Coś mi się nie chce wierzyć, w tę historyjkę. Bardziej mi to wygląda na to, że gość kozaczył i chciał trenować w tym GYMie żeby stać się "wielkim zawodnikiem" Trener kazał mu posparować i ten się zesrał.

Trener mówi do niego, że nie pokazał serca, że się poddaje i takie tam. Potem zwyczajnie ściąga mu rękawice. Gdyby to był ktoś kto zaj***ł telefon, to myślę że walili by go tam aż nie padnie i nie przyniesie tego telefonu w zębach.