18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowy dzień robola

MisDetonator • 2021-06-22, 22:33
W jakimś brudostanie. Widać że to nie jego pierwszy raz.


Kutasiarz

2021-06-22, 22:36
Na spokojnie to wziął.

bedek3

2021-06-22, 23:12
Tylko nie robola Ciężko pracujący człowiek, który utrzymuje autostradę w takim stanie, żeby można było bezpiecznie podróżować, jest odpowiednio ubrany, a miejsce pracy oznakowane. Trafił na debila i tyle. Myślę, że się nie spodziewał, a reakcja naturalna, do góry nie poleci.

Go...........Fr

2021-06-22, 23:24
Miał farta, był czujny i się nie opie**alał. :wodka:

Xs...........33

2021-06-22, 23:27
żeby wyzywać tych rzeczywiście ciężko pracujących to trzeba nazywać się "MisDetonator" kys

Tuco

2021-06-23, 00:04
Idę o zakład, że poza tym co tu widać, w dali nie było żadnych innych znaków ostrzegawczych. Ogół ludzi to patałachy... Przykładem jest stawianie trójkąta 20 metrów za pojazdem (na jakimkolwiek rodzaju drogi), nie po to żeby nie zdechnąć, tylko żeby nie dostać mandatu za jego brak.

Agoreth

2021-06-23, 04:38




MisDetonator napisał/a:

Typowy dzień robola.



Gdyby nie ten robol, byś nawet kibla w domu nie miał.





cz...........ek

2021-06-23, 07:46
A się wszyscy zagotowali na tego "robola". Niby tacy twardziele, a psyche delikatne jak u lewaków, widać po komentarzach dla kogo szczytem kwalifikacji jest praca w charakterze mięśnia

Juzwa

2021-06-23, 08:02
Tuco napisał/a:

Idę o zakład, że poza tym co tu widać, w dali nie było żadnych innych znaków ostrzegawczych. Ogół ludzi to patałachy... Przykładem jest stawianie trójkąta 20 metrów za pojazdem (na jakimkolwiek rodzaju drogi), nie po to żeby nie zdechnąć, tylko żeby nie dostać mandatu za jego brak.



Mnie ktoś zapie**olił trójkąt jak postawiłem 100m za samochodem. Postawiłem i poszedłem do auta. Jak się odwróciłem, to trójkąta już nie było. To nie było w Afryce tylko k***a w POLSCE!

Agoreth

2021-06-23, 10:34
czarnybombelek napisał/a:

A się wszyscy zagotowali na tego "robola". Niby tacy twardziele, a psyche delikatne jak u lewaków, widać po komentarzach dla kogo szczytem kwalifikacji jest praca w charakterze mięśnia



Sądząc po sposobie Twojej wypowiedzi, gramatyce i jej składni zakładam, że najprawdopodobniej jesteś bezrobotny. Skoro gardzisz robolem, a nawet nie potrafisz się sensownie i poprawnie wypowiedzieć, to jesteś po prostu bezużytecznym odpadem. ch*j z Tobą.

cz...........ek

2021-06-23, 13:15
Agoreth napisał/a:

ch*j z Tobą.


I z duchem twoim.

Co niby napisałem niegramatycznie?

Napisałem "a" zamiast "ale" i być może pominąłem jakiś przecinek.

Idź się teraz k***a popłacz, panie Miodek :lol:

malloy26

2021-06-23, 18:43
Agoreth napisał/a:

Sądząc po sposobie Twojej wypowiedzi, gramatyce i jej składni zakładam, że najprawdopodobniej jesteś bezrobotny. Skoro gardzisz robolem, a nawet nie potrafisz się sensownie i poprawnie wypowiedzieć, to jesteś po prostu bezużytecznym odpadem. ch*j z Tobą.



Ostatnio coś sadol jest pełen roboli, ścierwa ze wschodu już was wszystkich wygryzły z roboty?

cz...........ek

2021-06-24, 11:48
malloy26 napisał/a:

Ostatnio coś sadol jest pełen roboli, ścierwa ze wschodu już was wszystkich wygryzły z roboty?


No przecież wiadomo kto najbardziej się jara śmiercią i cierpieniem - typowy bywalec sadola to polak-robak katolik, co zapie**ala za najniższą krajową i głosuje na PiS

Tuco

2021-06-24, 13:56
Głosowanie w ogóle, jest do ch*ja.