18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowe dziewczyny na Facebook'u

Szafina • 2014-09-12, 22:45
Idealnie pokazane jak kobiety zachowują się na portalach społecznościowych jak np. Facebook :roll:

Typowa nastolatka/dziewczyna :-D


ws...........33

2014-09-13, 09:55
Ta, mówią ci, że wchodzą rzadko na fejsbuka, a potem taka p*zda schudnie 4 kilo przefarbuje się i najebie tapety na ryj, znika gdzieś wieczorami i pie**oli, że chce zostać przyjaciółką. Roksana pie**ol się ty głupi cipiszonie jesteś szeroka jak wiadro.

clipper

2014-09-13, 10:05
@wsp233, już dobrze chłopcze... Mama da cycusia.

nots

2014-09-13, 10:12
@wsp233 hhahahahahah

8michal7

2014-09-13, 10:34
Instrukcja obsługi:

https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

-Włącz powyższy link

- przez 4 tygodnie nie loguj się na pedałbuka

Teraz załóż se konto na Sadisticku, zainstaluj gadu-gadu, wyjdź z domu, zadzwoń telefonem, spotkaj się ze znajomymi, zobacz ich na żywo.

Nie wiem czy zrozumiecie ale fejsbuk to c**a i h*j


maksym_gorki

2014-09-13, 10:37
@8michal7
Wszystko jest dla ludzi, narkotyki, alkohol, facebook... to dawka czyni truciznę. Można mieć facebooka i prowadzić normalne życie, używać go np. to bycie na bieżąco z kwestiami, które Cię interesują, zażywać nie-mainstreamowych mediów i dowiadywać, co tak naprawdę dzieję się w Palestynie, na ukrainie etc., względnie o sprawach wagi mniejszej. Można też pchać tam cały czas swój głupi ryj i oblewać się wodą.

wajnona

2014-09-13, 10:42
Brakuje jeszcze c**y ustawiającej status "OMG, życie jest podłe, nie ma mnie dla nikogo, idę się chlastać" i jak ktoś spyta o co chodzi: "Nie chcę o tym rozmawiać!". No i moje ulubione parki typu forever love, głęboka miłość, po dwóch tygodniach status związku zaręczony albo jeszcze lepiej "w związku małżeńskim" oraz średnio co tydzień-dwa publiczna kłótnia na śmierć i życie.

Żeby nie było: dawno już nie mam tych osób w znajomych, po prostu sobie wspominam pewne rewelacje :P

qhash

2014-09-13, 10:47
wajnona napisał/a:

Brakuje jeszcze c**y ustawiającej status "OMG, życie jest podłe, nie ma mnie dla nikogo, idę się chlastać" i jak ktoś spyta o co chodzi: "Nie chcę o tym rozmawiać!". No i moje ulubione parki typu forever love, głęboka miłość, po dwóch tygodniach status związku zaręczony albo jeszcze lepiej "w związku małżeńskim" oraz średnio co tydzień-dwa publiczna kłótnia na śmierć i życie.

Żeby nie było: dawno już nie mam tych osób w znajomych, po prostu sobie wspominam pewne rewelacje :P



pokaż fejsa, sprawdzimy

Denobulan

2014-09-13, 10:58
j***ć fejzbuka, a internetowe znajomości to c**a i ch*j.