18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowe BMW E36

Vahn • 2014-01-25, 23:30
Niemiec płakał jak sprzedawał :idzwch*j:

nots

2014-01-26, 09:30
A co takiego robią na tym filmie, że ktoś ma ich podpieprzyć?

pawelbrodnica

2014-01-26, 09:49
To niejest typowy uzytkonik e36, to poprostu typowy idiota, ktorych pelno tutaj i w roznych innych autach...

Sapphiron

2014-01-26, 09:49
masakra co za zjeby... i takim truchłem jeżdżą jeszcze po mieście stwarzając zagrożenie dla wszystkich innych...

kaper-kp

2014-01-26, 09:49
j***ne rzynchy

przemolll

2014-01-26, 09:50
A myslalem, ze moj samochod jest w kiepskim stanie.

Du...........77

2014-01-26, 10:12
falisty napisał/a:

Ból dupy macie, miałem już 4 bmw w życiu i nie chce mieć innej marki. Posiadacz Tico albo jakiegoś innego śmiesznego samochodu nazwie mnie dresem albo wieśniakiem, ale w ch*ju to mam i może mi ojeb*ć petardę.



Mam Lexusa, to też jest takie śmieszne auto?

mcgregor6

2014-01-26, 10:12
Szkoda, że te piękne samochody mają takie pecha do właścicieli. Sam nie dawno kupiłem e34 i tydzień mi zajęło odwieśniaczenie jej. Tj. wyj***nie jakiś dziwnych lamp, spoilerów etc. Ale teraz wygląda tak jak powinna czyli klasycznie ;)

rapidu

2014-01-26, 10:15
artiee napisał/a:

Wieśniaki z Warszawki się bawią, tata dał to można zaj***ć na śmierć. Widać że za swoje nie kupił.

Za tą szybę i widoczne blachy ktoś złoży donos i mu dowód policja zabierze.



Warszawka? Donos? Widać że kolega z niezłej wsi....Spokojnie, jak przyjedziesz do Warszawki ze swoich Kozich Worków lub innej wioski - spełniając swój American Dream, będziesz mógł spokojnie składać donosy i tyrać na takie BejEmWio - żeby się przylansować u siebie pod dyską. Aaaa i nie zapomnij kupić u Nas w Warszawce maści na Ból dupy...

artiee

2014-01-26, 10:29
@up zabolało wieśniaka że w wawie mieszkają same wieśniaki? Zresztą w Warsaw shore Ekipa z Warszawy pokazała klasę i styl bycia buraka z Warszawy. Warszawka to wieśniaki i koniec. nie muszę tyrać bo mam o wiele droższy samochód od przedstawionego zaj***nego na śmierć BMW przez wieśniaków z wawki. Nie mieszkam w kozich workach, wystarczy spojrzeć w rubryczkę "skąd" i daleki jestem od donosów, ale ktoś taki może się napatoczyć.

Sam se kup maść bo to Ciebie boli dupa żeś wieśniak z Warszawy.

Szaq

2014-01-26, 10:32
Jak sie k***a kupuje BMW od kumpla za 1500zł to potem tak jest.

dziczek91

2014-01-26, 10:52
" Zresztą w Warsaw shore Ekipa z Warszawy pokazała klasę i styl bycia buraka z Warszawy." brawo geniuszu za 2.5zł! :D tam nie ma nikogo z Warszawy, zapyziały czereśniaku ze śląska :)

Ol...........up

2014-01-26, 10:53
Audi > BMW

rapidu

2014-01-26, 11:16
artiee napisał/a:

@up zabolało wieśniaka że w wawie mieszkają same wieśniaki? Zresztą w Warsaw shore Ekipa z Warszawy pokazała klasę i styl bycia buraka z Warszawy. Warszawka to wieśniaki i koniec. nie muszę tyrać bo mam o wiele droższy samochód od przedstawionego zaj***nego na śmierć BMW przez wieśniaków z wawki. Nie mieszkam w kozich workach, wystarczy spojrzeć w rubryczkę "skąd" i daleki jestem od donosów, ale ktoś taki może się napatoczyć.

Sam se kup maść bo to Ciebie boli dupa żeś wieśniak z Warszawy.



No i wszystko jasne buraku z białego stoku, ja przynajmniej nie muszę pisać Warszawa po Hebrajsku, Rosyjsku albo Mudżahedińsku a Ty buraku sam się wstydzisz skąd jesteś i piszesz dumnie - Беласток . Problem jest taki że połowa jak nie 3/4 obecnych mieszkańców Wwa to buraki napływowe takie jak Ty....U siebie na wsi brylujesz że jesteś koko dżambo, a tu w WWa zasuwasz po 16h na dobę donosząc na kolegów żeby dorobić się na kosmiczne wozidło. Wiem że dla Ciebie internety to zbyt rozległa sprawa a Google to już kosmos, więc pomogę - proszę

Warsaw Shore :
Eliza (20l.) Pochodzi z Tuliszkowa
Paweł (22l.) Pół Włoch - pół Polak. Z Toskanii przeprowadził się do Poznania.
Ania "Mała". Pochodzi z Będzina
Ewelina (19l.) Przyjechała ze Zgierza
Trybson (Paweł, 22l). Pochodzi z Sosnowca
Mariusz z Płońska
Ania (z okolic Wrocławia)
Wojtek (25l) Poznaniak.


Faktycznie sama Warszawa....

adamsok

2014-01-26, 11:27
Dobrze instalacja puszczona, ciekawe kiedy się auto spali?!

artiee

2014-01-26, 11:49
rapidu napisał/a:



No i wszystko jasne buraku z białego stoku, ja przynajmniej nie muszę pisać Warszawa po Hebrajsku, Rosyjsku albo Mudżahedińsku a Ty buraku sam się wstydzisz skąd jesteś i piszesz dumnie - Беласток . Problem jest taki że połowa jak nie 3/4 obecnych mieszkańców Wwa to buraki napływowe takie jak Ty....U siebie na wsi brylujesz że jesteś koko dżambo, a tu w WWa zasuwasz po 16h na dobę donosząc na kolegów żeby dorobić się na kosmiczne wozidło.




Nawet poprawnie napisać tego nie umiesz Warszawiaku ze wsi Warszawa :D . Piszę tak bo lubię i ch*j Ci do tego, nie z powodu tego co napisałeś. Napływowym burakiem najwyraźniej jesteś ty bo o to cię tak mocno dupsko boli. Mieszkam w BIAŁYMSTOKU i nie wstydzę się tego ponieważ jest to dużo ładniejsze miasto niż stołeczna wieś Warszawa i nie ma tu wieśniaków i buractwa bo wszyscy wyjechali do stolycy ;) . Zarabiam dużo lepiej niż Ty na 100 % pracując po 8 godzin dziennie i nie muszę kablować jak Ty na nędzne BMW, bo znam się na swojej robocie

Cytat:

Wiem że dla Ciebie internety to zbyt rozległa sprawa a Google to już kosmos, więc pomogę - proszę

No nie powiem, ja się nie ograniczam tylko do googla jak Ty. Znam się trochę na tym, to mój drugi środek zarobku ;)

Cytat:


Warsaw Shore :
Eliza (20l.) Pochodzi z Tuliszkowa
Paweł (22l.) Pół Włoch - pół Polak. Z Toskanii przeprowadził się do Poznania.
Ania "Mała". Pochodzi z Będzina
Ewelina (19l.) Przyjechała ze Zgierza
Trybson (Paweł, 22l). Pochodzi z Sosnowca
Mariusz z Płońska
Ania (z okolic Wrocławia)
Wojtek (25l) Poznaniak.


Faktycznie sama Warszawa....



No i co z tego jak to wieśniaki z Warsaw shore? Jeszcze bardziej przybili metkę dla wsi Warszawa. Kup sę maść bo nie wytrzymasz tego bólu dupska.