18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowa przedstawicielka katolików

Mi...........13 • 2013-02-04, 22:15
Moderacja usunęła bo nie było opisu filmu( :hitler: ). Filmik obrazuje wiedzę typowej katoliczki, katolika również.

Tutaj całość:

JickChrist

2013-02-04, 22:31
Nic nadzwyczajnego. Każdy z pewną dozą samodzielnego myślenia i inteligencji przewyższającej średnią inteligencje pawiana to rozumie i się z tym zgadza. Wielkie mi halo, jedna kobieta uciekła z kuchni i przedstawie swoje durne teorie spowodowane tym przytłaczającym ogromem swobody.

Bakkermman

2013-02-04, 22:55
http://en.wikipedia.org/wiki/Epigenetics i sie pan Richard wysypuje ;x

nawet nie oglądam tego, tych co sie jarają panem richardem polecam przejść przynajmniej do 20 wieku z wiedzą z biologii.
PS nie, nie pisze tego jako katol ;x

Ork.Fajny

2013-02-04, 22:56
To takie oczywiste teraz... Wszelakie zło tego świata to wina katoli i tego że nazywają kawałek chleba ciałem Jezusa i go zjadają. No to teraz skoro wiemy już to możemy budować nowy lepszy świat...

Black-Sheep

2013-02-04, 22:58
Cóż... to jest niezaprzeczalny fakt potwierdzany nawet przez samych wierzących, że wielu z nich nie zna swojej własnej religii. Z drugiej strony znaczną większość ateistów można przyłapać na nie znajomości wielu istotnych rzeczy z nauki, która przynajmniej teoretycznie powinna być ich domeną.

Ale po ch*j po raz setny ktoś wrzuca tu jakiś materiał obliczony na wrobienie w hejt tak podatnych na niego wojujących ateistów i wojujących wierzących? Liczę, ze nikt tego nie wypchnie z poczekalni.

baxter

2013-02-04, 22:58
co za tępa dzida

Bakkermman

2013-02-05, 00:10
Richard mam wrazenie to marionetka, nie wiem dla kogo pracuje, ale jak go widzę i pamiętam z discovery, którego już nie oglądam, to chyba jego jedynym zajęciem, za które pewnie mu płacono, było naśmiewanie się z wierzeń ludzi, nie podając przy tym żadnych ciekawych informacji czy danych wychodzących poza okres życia Pana Darwina.

Aro1

2013-02-05, 03:03
@up dziewczyny skończcie z tym sojuszem jajników

Smutas

2013-02-05, 08:57
Ten po prawej ma zajebiste trampki do garnituru. Co za szyk i styl!

cys23

2013-02-05, 09:40
Cwaniaki z telewizji...

Czemu nikt nie weźmie jakiegoś AllahAkbara do takiego show?
Czemu nikt nie zadaje niewygodnych pytań muzułmanom?

Zrobili nagonke na chrześcijan, potem się dziwić, że szmatogłowe kozoje*y rozprzestrzeniają się jak zaraza...przez tą propagandę ludzię wolą w nic nie wierzyć, niż wierzyć w Boga, co ułatwia wstęp innych religi do państw...

Także dalej śmiejcie się i dzielcie moi drodzy...

plugnplay

2013-02-05, 09:46
zacytuje:
Magik2501 napisał/a:


Miczok13 napisał/a:


KOŚCIÓŁ NIE MA SZANS Z UMYSŁEM I NAUKĄ.


O rany.
Nie ma szans, bo Kościół nie naucza niczego związanego z nauką. Kościół naucza rzeczy związanych z moralnością (tak, wiem, pedofile itp. ale to nie reguła kościoła tylko jakiś ułamek promila księży-sk***ieli), a moralność nie ma nic wspólnego z nauką. To takie coś co siedzi gdzieś w człowieku. U jednego głębiej, u innego nie.
Moralności nie można dowodzić w żaden sposób naukowo.
"Nie zabijaj" - a dlaczego? Jak go zabije to zmniejsze zużycie CO2 oraz wody na świecie, czyli dobrze.
"Nie cudzołóż" - a dlaczego? Może po tym numerku kobieta urodzi drugiego Teslę? Itp.
A jednak u większości ludzi to siedzi pod skórą i cywilizowany człowiek wie, że jest z tym coś nie tak.


Nie ogarniam ludzi, którzy wyciągają naukowe argumenty przeciwko kościołowi. Możecie równie dobrze iść do matki i powiedzieć, że dla dobra nauki i rozwoju ludzkości powinna zostawić ojca, bo tak naprawdę nauka nigdy nie dowiodła istnienia miłości do jednej osoby na całe życie i zacząć kopulować z jak największą ilością mężczyzn. Jakby co to urodzone dzieci zawsze można oddać na organy, nie?


ssiruuvi

2013-02-05, 09:48
pieprzenie tej dziewczyny i porownywanie nauki do religii i co w ogole juz bez sensu, glupia uwaza ze nauka sklada sie tylko z teorii i pieprzy o tym przez pol filmu.. panowie natomiast zachowuja sie jak blazny i wygladaja tak jakby nie majac argumentow probuja osmieszyc dziewczyne.. na szczescie jako takie argumenty sie pojawiaja ;] nauka i religia siebie nie wykluczaja (w sensie mozna wierzyc w boga i byc doskonalym naukowcem) i ku nauce sie od zawsze sklanialem gdyz pandeista jestem ;]

raper900

2013-02-05, 09:56
Bakkermman napisał/a:

http://en.wikipedia.org/wiki/Epigenetics i sie pan Richard wysypuje ;x


Nie widzę sensu podawania linku do angielskiej wikipedii, skoro na polskiej również jest ten sam artykuł.

mayhem86

2013-02-05, 10:02
"Filmik obrazuje wiedzę typowej katoliczki, katolika również."

Robiłeś jakieś naukowe badania w tym temacie? A może chociaż ankietę? Czy po prostu wysnuwasz swoją teorię na podstawie jednej tępej laski, która nie potrafi się porządnie wysłowić? Szlag trafił Twoje naukowe podejście, którym tak się jarasz wrzucając ten filmik...

Ronoaro

2013-02-05, 10:06
Arashel napisał/a:

To takie oczywiste teraz... Wszelakie zło tego świata to wina katoli i tego że nazywają kawałek chleba ciałem Jezusa i go zjadają. No to teraz skoro wiemy już to możemy budować nowy lepszy świat...



Juz tak próbowano budować "nowy, lepszy świat"... Skończyło sie na komuniźmie i wielcy ateiści: Stalin, Lenin, Mao maja na swoim sumieniu jakieś 100 milionów ludzi, ale katole to ch*je i już.