18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Typowa gra w Korei

Beyond_Godlike • 2014-09-07, 22:35
Kim Dzong Un wyrasta na głównego faworyta w golfie na zbliżających się igrzyskach w Rio :amused:


skacikpl

2014-09-07, 23:52
W tej grze nie da sie nie trafić/przegrać, ponieważ w Korei Północnej każdy jest zwycięzcą.
Potwierdzone info.

Delvoske

2014-09-08, 00:23
Nie wpuszczać murzynów. HAHAHA

Sz...........an

2014-09-08, 00:36
skacikpl napisał/a:

W tej grze nie da sie nie trafić/przegrać, ponieważ w Korei Północnej każdy jest zwycięzcą.
Potwierdzone info.



Jedyne państwo na świecie z tak zawyżoną samooceną :)

Ra...........py

2014-09-08, 00:55
Zajebista gra, chce wersję kolekcjonerską

Tylko trzech zawodników dostąpiło zaszczytu „zaliczenia” hole-in-one. Tuż przed śmiercią zrobił to Eisenhower. To grona dołączył Nixon i Ford. Ten ostatni dokonał tej sztuki aż 3-krotnie. Na przeciwnym biegunie, do golfowej perfekcji doszedł także Kim Dzong Il – władca Korei Północnej. W 1994 roku opinia publiczna nakarmiona została niezwykłymi faktami z kariery zawodniczej Wielce Panującego. Klubowy trener z pola golfowego Pyongyangu oznajmił, iż miał okazję podglądać mistrza w akcji. Ten z kolei zagrał 18 dołków w 34 uderzeniach.

Taka ciekawostka :D

Ku...........cz

2014-09-08, 08:14
No dobra, ale czemu w prawym gornym rogu jest animal planete?

ceenrad

2014-09-08, 10:28
@Kubacz

KSI to jedyny murzyn który jest biały.

Deslodyn

2014-09-08, 10:36
wyciszcie głośniki, bo drze morde jak zwierzak

wytrzeszcz5

2014-09-08, 10:44
mnie za to zastanawia kto w koreji może w to zagrać

srylag

2014-09-08, 11:04
wytrzeszcz5 napisał/a:

mnie za to zastanawia kto w koreji może w to zagrać



Przecież każdy tam jest w pełni wolny i ma bezproblemowy dostęp do komputera i internetu, nie wiedziałeś?

wytrzeszcz5

2014-09-08, 11:07
srylag napisał/a:



Przecież każdy tam jest w pełni wolny i ma bezproblemowy dostęp do komputera i internetu, nie wiedziałeś?



To nasi komuniści robią nas w ch*ja, że jesteśmy wolni a Korea półnoncna zniewolona, a w rzeczywistości jest na odwrót :iluminati:

skacikpl

2014-09-08, 11:23
srylag napisał/a:



Przecież każdy tam jest w pełni wolny i ma bezproblemowy dostęp do komputera i internetu, nie wiedziałeś?



W zasadzie to troche prawdy w tym jest
Red Star OS − system operacyjny pochodzący z Korei Północnej oparty na jądrze linux. Jego projektowanie rozpoczęło w 2002 roku Koreańskie Centrum Komputerowe (Korea Computer Center). Głównym założeniem dla twórców systemu jest zastąpienie angielskojęzycznych wersji systemu Microsoft Windows używanych w tym kraju. Jest dostępny jedynie w języku koreańskim, zlokalizowany zgodnie z pisownią i terminologią północnokoreańskiego dialektu języka koreańskiego.

Oparty na środowisku graficznym KDE 3.x, Red Star OS oferuje fork przeglądarki Mozilla Firefox, Naenara („Moje państwo”) do przeglądania intranetu Kwangmyong. Do innych programów dołączonych do systemu należą edytor tekstu, program pocztowy, odtwarzacze multimedialne, i gry komputerowe.

Wymagania systemowe Red Star OS są następujące:

procesor Pentium III 800 MHz,
256 MB pamięci operacyjnej,
3 GB miejsca na dysku twardym.

Na bogato po całości.

(tak wiem, że jest napisane intranet a nie internet i wiem czym sie różnią).


Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Red_Star_OS

Ne...........es

2014-09-08, 11:38
znowu ta zalosna jewtubowa k***a ?

BorgBorg

2014-09-08, 11:43
Taka uwaga. Jak już chcecie wrzucać coś od KSI to wrzucajcie filmiki warte świeczki a nie k***a każdy następny jaki wypuści..
Sam nie wrzuciłem tego filmiku ponieważ uważałem ,że nie jest on godny sadistica.

p90bialy

2014-09-08, 12:08
Filmik nawet byłby śmieszny ale ten afroamerykanin (poprawność polityczna, a jak :p)w rogu irytuje.