18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Norwegii

Hauer88 • 2014-02-05, 13:31
Nowe pokolenie Norwegów :-/





Cytat:

Nice, new generation of norwegians!
Truly nordic!
This is a genocide.


T-Will

2014-02-05, 16:01
Ja sobie nie wyobrażam, żeby dopuścić do takiej sytuacji w swoim kraju. Kabaret k***a, Breivika trzeba wypuścić.

premier_tego_burdelu

2014-02-05, 16:05
poetanapalmu napisał/a:

mieszkan w Norwegii i niestety musze potwierdzic ten fakt... :/ smutne


Imigrant wypowiada się o innych imigrantach, interesujące :roll:

teken

2014-02-05, 16:34
Ciekaw jestem kiedy pojawi się ktoś kolejny jak Brevik.

Piotr_360

2014-02-05, 16:38
T-Will napisał/a:

Ja sobie nie wyobrażam, żeby dopuścić do takiej sytuacji w swoim kraju. Kabaret k***a, Breivika trzeba wypuścić.

A do tego żeby pedały i Grockie rządziły naszym krajem to dopuściłeś. U nas nie ma tylu ciapatych bo Polska jest biedna, trzeba tu zapie**alać i socjal nie istnieje. W Polsce to większość szmatogłowych studiuje medyczne kierunki, za nasze pieniądze i to jeszcze nie po polsku.

Miki6830

2014-02-05, 17:36
Niech wpuszczą tam Varga i Breavika. Zrobią z tym brudem porządek

go...........11

2014-02-05, 18:34
Co za obrzydlistwo.

bravoteampolska

2014-02-05, 18:45
Zawsze myślałem że Norwedzy do rasa o cerze jasnej wręcz bardzo jasnej , hmmm myliłem się , jednak ''rdzenni'' norwedzy znacznie przypominają muzułmanów

master0romus napisał/a:

Zatrzymajcie to zanim będzie za późno..


Obrazek



Piękne piękne piękne
Każda jaśniutka z pięknymi włosami , tego to już niedługo zabraknie same czarne k***y z tymi prześcieradłami będą popie**alać po ulicach

Cyberdyne

2014-02-05, 18:53
Sytuacja jaka zaistniała w Polsce, zmusiła mnie do tego abym mieszkał w Norwegii.
Potwierdzam. Jest ich więcej niż dużo.
Zaraz się posypią gromy w moją stronę, że ja niby kim też tam jestem. Różnica jest taka, że mam białą skórę i nie wymuszam na nich swoje żądania [czyt. pasożytniczy tryb życia]
A taka ciekawostka. Czytałem wiadomości i podawali statystykę najbardziej popularnego/najczęściej wybieranego imienia w Norwegii to... Mohammed.
Spadek spożywania wieprzowiny. W więzieniach, szkołach etc. postanowili w jadłospisie zastąpić mięso wieprza na inne np drobiowe, tylko dlatego że... Mohammed nie lubi. Oczywiście jawnie, o tym nie piszą, że to z powodu muslimów zmuszeni są układać jadła tak, aby im to odpowiadało.

pylaochos

2014-02-05, 18:55
Piotr_360 napisał/a:

A do tego żeby pedały i Grockie rządziły naszym krajem to dopuściłeś. U nas nie ma tylu ciapatych bo Polska jest biedna, trzeba tu zapie**alać i socjal nie istnieje. W Polsce to większość szmatogłowych studiuje medyczne kierunki, za nasze pieniądze i to jeszcze nie po polsku.


Trochę nie jesteś na czasie ;) , widzisz, może i dużo się nie dostaje + trudno dostać socjał (aczkolwiek wymieniłbym pare sytuacji będących dowodem że łatwo) ale masa piniondza już na to idzie ;) , już niedługo po tym jak każdy europejczyk będzie jechał drugiego w dupę pod sztandarem postępu, ciapatych namnoży się tyle nawet armia brejwików nam nie pomoże.

Nizaryta1

2014-02-05, 20:32
No i co się wk***iacie, przyzwyczajcie się u nas też tak będzie, no chyba że wstaniemy z przed komputerów i coś z tym zrobimy.

panmorda

2014-02-06, 01:48
W Norwegii wszystkie firmy spoza kraju przeważnie bankrutują. Czy to Lidl który miał 3 razy taniej niż w Norweskich sklepach czy jakaś tam inna podrzędna firma założona przez cudzoziemca... Dzieją sie tam takie rzeczy że cyganie i nie bede pisał po narodowościach jadą tam ukraść zeby iść do więzienia bo jest lepiej niż u nich w kraju. Teraz jednak deportują już przestępców. Kiedyś tak robili i mieli przepełnione więzienia.

Bonawentura Bonaparte

2014-02-06, 07:45
I właśnie w takich chwilach cieszę się, że Polska ma ch*jowy socjal :D

Dranzes

2014-02-06, 09:23
To się musi skończyć wojną religijną, to jest kurewsko pewne! Oczywiście to nie jest kwestia paru lat a kilkudziesięciu ale będzie taki rozpie**ol, jakiego nigdy nie było.

Adder

2014-02-07, 20:05
Pomyśleć, że myślałem o wianiu na północ.