18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tymczasem w Niemczech

kolosasz • 2020-08-02, 23:25
Kiedyś ktoś tu jarał się AfD, że walczy z Islamem, że nie dopuści do islamizacji, itd.
Napisałem wtedy, żeby się tak ta osoba nie ekscytowała, bo po islamistach przyjdzie
czas na innych obcych. No i proszę. Działaczom AfD z Goerlitz nie podobają się
handlarze nie-Niemcy, więc naciskają na dzierżawcę targowiska
Cytat:

AfD zarzuca dzierżawcy, że preferuje polskich handlarzy, przydziela im lepsze i większe działki, a także przyznaje ulgi w opłatach. "To nieprawda" – zapewnia Fritz.
Prawicowi populiści agitują ponadto przeciwko handlarzom odzieży z Pakistanu. Zdaniem AfD zarówno Pakistańczycy, jak i Polacy, Czesi, Hindusi i Wietnamczycy powinni opuścić bazar, żeby zrobić miejsce dla handlarzy niemieckich.



No i żeby umieścić Polaków w jednej grupie z handlarzami z Pakistanu? Co ta AfD? nie wie, że Polacy są obrońcami europejskiej kultury przed islamską nawałą?
Po więcej info klikamy TU

:emo: :amused:

ra0mir

2020-08-02, 23:40
Nie zesraj się.

Niemiec nigdy nie będzie naszym przyjacielem.
Tak powtarzał moj ś.p. dziadek.

luja27

2020-08-02, 23:46
Właśnie tak idzie Europa do przodu :mrgreen:

Tom9310

2020-08-03, 00:53
ra0mir napisał/a:

Nie zesraj się.
Niemiec nigdy nie będzie naszym przyjacielem.
Tak powtarzał moj ś.p. dziadek.



A jeśli będzie to tylko dlatego że jego wróg jest naszym wrogiem iz korzyścią dla Niemiec oczywiście

:-D

freaky

2020-08-03, 01:54
"Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny” - Winston Churchill

silas78

2020-08-03, 05:36
onet prawdę ci powie ...

edmund

2020-08-03, 07:18
silas78 napisał/a:

onet prawdę ci powie ...



miałem wejść na link, ale jeśli to onet , dziękuję
nie wchodzę tam od kilku ładnych lat, szmatławy, manipulujący, antypolski portal

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-03, 07:21
edmund napisał/a:

miałem wejść na link, ale jeśli to onet , dziękuję



Mogę podesłać link do Wyborczej? :mrgreen:

Ce...........00

2020-08-03, 07:32
ra0mir napisał/a:

Nie zesraj się.
Niemiec nigdy nie będzie naszym przyjacielem.
Tak powtarzał moj ś.p. dziadek.



piwko dla dziadka, ruskich też tak nie lubił ? moja śp babcia opowiadała, że w porównaniu z ruskimi to niemcy to były potulne baranki. jak ruskie wjechały to gwałty, rabunki etc.

RR...........Rs

2020-08-03, 07:59
Cenzurator2000 napisał/a:

piwko dla dziadka, ruskich też tak nie lubił ? moja śp babcia opowiadała, że w porównaniu z ruskimi to niemcy to były potulne baranki. jak ruskie wjechały to gwałty, rabunki etc.



Na wsi, gdzie mieszkali moi dziadkowie była babka, która cały czas powtarzała. "Jak Nimce uciekały to przychodzili i zabierali, ale zostawiali mleko i po świniaku na dziecko w domu. Jak ruskie weszli to pozabierali świniaki, ale nie te co z zasznurowanymi ryjami ludzie pochowali po kurnikach. Jak przyszli ci z lasu, to zabrali i te świniaki, brali nawet koryta."

0_rafiks_0

2020-08-03, 08:17
pie**olenie. Od lat 90 mieszkańcy Niemiec zapie**alaja codziennie przez granice do polskich sklepów, fryzierow, bazarów itp. Chajsu przelało się więcej niż wody w Odrze w tym czasie. Oczywiście są biznesmeny, którym zarabianie na polskim bazarze nie wystarcza, trzeba jeszcze bliżej podejść, szkopom pod nosem stoisko otworzyć.
I bardzo dobrze niech AfD przegoni towarzystwo, bo znam tych sk***ysynow i nie żałuje

Pół życia przeżyłem przy granicy z Niemcami, dlatego niech nikt nie pie**oli ze tak nie jest.

McQurwa

2020-08-03, 08:30
kolosasz napisał/a:

No i żeby umieścić Polaków w jednej grupie z handlarzami z Pakistanu? Co ta AfD? nie wie, że Polacy są obrońcami europejskiej kultury przed islamską nawałą?



To wole już za kolesiów Arabów niż te k***y niemieckie, podgatunek człowieka :-P

Noside

2020-08-03, 08:33
Niemiec dłużej jak jeden wieczór przy piwie nie potrafi być dobrym człowiekiem nie na pokaz.
Przypie**alanie się i buta to u nich tradycja narodowa jak u nas cwaniactwo i alkoholizm.
Oni nawet w byciu gorszym i kajaniu się o to czują się lepsi od innych.

janlew

2020-08-03, 09:43
Noside napisał/a:

Niemiec dłużej jak jeden wieczór przy piwie nie potrafi być dobrym człowiekiem nie na pokaz.
Przypie**alanie się i buta to u nich tradycja narodowa jak u nas cwaniactwo i alkoholizm.
Oni nawet w byciu gorszym i kajaniu się o to czują się lepsi od innych.


Ale jednak są u siebie, i mają prawo mniejszości Polskiej nie lubić tak, jak my tu nie lubimy mniejszości niemieckiem

zwierzak30

2020-08-03, 10:33
janlew napisał/a:

Ale jednak są u siebie, i mają prawo mniejszości Polskiej nie lubić tak, jak my tu nie lubimy mniejszości niemieckiem



I tu z przedmówcą muszę sie godzić.

Wolnić Tomku,w swoim domku.