18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Kijowie

Macx83wwww • 2023-12-30, 02:45


Wracają stare nawyki..

LizTruss

2023-12-30, 22:29
Gora0990 napisał/a:

A no właśnie, ze weźmie. Przez takich oszolomow jak ty, niedługo Sasza będzie r*chał twoja siostrę a Ahmed matkę, k***a zjebie



Ale najważniejsze, że kacapom bedzie gorzej. Niektóre smiecie urodzone w Polsce wola dac sie wyr*chania do ryja przez banderowców byleby kacapy zazdroscily

Prosty

2023-12-30, 22:34
Jebac ukrow I ruskich , ciapatych czarnych, muzlumanow z zydowskim scierwem na czele dopchnietym hindustanem gwaltu .. k***a sie juz nazbieralo

danielusx25

2023-12-31, 09:36
powinni ich wyłapać z filmiu i odrazu kula wleb walbo wysłać na pierwszą linie frontu z karabinem i jednym magazynkiem

darek1234

2023-12-31, 11:29
motylekwbrzuchu napisał/a:

Zgubiłeś jedno "S", saszka. Obadaj to: i to



Dzięki wańka, kacapy zawsze lubiły życie na wzór SS

dżonyłojlker

2023-12-31, 13:49
darek1234 napisał/a:

kacapy zawsze lubiły życie na wzór SS



Cieszę się, że to w końcu zrozumiałeś.

Gora0990

2023-12-31, 13:51
feniks777 napisał/a:

podniecasz sie flaga kolesia z niemiec. Ja mysle a nie lapie sie na prowokacje. Jak wejda do polski i zaczna zabijac to inaczej pogadamy nie planuje sie dac sprowokowac na prowokacje bez pokrycia. Widzisz flage niemiec nawet nie rozumiesz o co im chodzi i szalejesz to zwykla szmata. Kiedys przed hitlerem byla znakiem pokoju. Hitlera nie ani jego filozofii, ale jak ktos chce kogos zaatakowac to wyskakuja z ta flaga. Idealna do pobudzania emocji.


W tym wszystkim najmniej przeszkadza mi ta flaga, raczej o to co się dzieje ogolnie. Nie podniecam się i nie mam też zamiaru się podpalać jakimiś upadlincami. Chodzi o brak szacunku za naszą pomoc, jeszcze kirwa ordery dajemy komikowi. A gdzie jakieś przepraszam za Wołyń, chociaż symbolicznie. Nie ma i nie będzie i my dla nich jestemy tylko dojna krowa. Tak to nie powinno wyglądać, a jest tak przez bierność takich osób jak ty. Taki jest mój punkt widzenia. Szczęśliwego nowego

darek1234

2023-12-31, 17:49
motylekwbrzuchu napisał/a:

Cieszę się, że to w końcu zrozumiałeś.



Wiem, wańka, dlatego od razu zauważyłeś brak double S

ruscytopodludzie

2023-12-31, 18:35
Macx83wwww napisał/a:

A tą flagę to myślisz, że z dupy mieli ? Dostali od starszych banderowców, którzy robią im pranie mózgu i na pewno części z nich się spodoba..



może z Polski przywieźli z wakacji.

LongTrail

2023-12-31, 20:59


Obecnie w większości krajów istnieje niewielka grupa gównianych małych frajerów, którzy nadal lubią wywieszać flagę bandy pokonanych dupków.

ppanzer

2024-01-02, 03:12
Ktoś ma jakiś dowód skąd jest ten film? Czy będzie tak samo jak z ,, obywatelami Ukrainy" na bulwarach wiślanych którzy okazali się być Gruzinami?

neo001

2024-01-03, 02:49
ppanzer napisał/a:

Ktoś ma jakiś dowód skąd jest ten film? Czy będzie tak samo jak z ,, obywatelami Ukrainy" na bulwarach wiślanych którzy okazali się być Gruzinami?



Dzbanie właśnie w ten sposób potwierdziłeś prawdziwość tego filmu.

Ci magiczni Gruzini to upadlińcy z lewymi paszportami byli i dlatego milicja trzaskowska ich puściła. Jakim trzeba być dzbanem żeby uwierzyć iż Gruzini każą Polskim obywatelom powtarzać "slawa upadliniu".