18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Bronksie

~_Yarko_ • 2022-11-06, 14:12

Bójka zakończona interwencją policji.

Heliar

2022-11-06, 14:16
Mi tam wygląda że tylko jeden fiknął. Ten co go podziabali, to co on maił pistolet na kulki?? Nie ma więcej info?

~_Yarko_

2022-11-06, 14:18
Heliar napisał/a:

Mi tam wygląda że tylko jeden fiknął. Ten co go podziabali, to co on maił pistolet na kulki?? Nie ma więcej info?


Bronx. East Gun Hill Rd & Hull Ave, a fight broke out between 2 ppl. 1 stabbed the other while the other person chased him & shot him at point-blank range in a car. PD opened fire and shot the gunman. He was pronounced dead at the hospital.

Tylko tyle

Kriski

2022-11-06, 14:31
Heliar napisał/a:

Mi tam wygląda że tylko jeden fiknął. Ten co go podziabali, to co on maił pistolet na kulki?? Nie ma więcej info?



Mógł mieć jakieś gówniane 22cal które z szybami ma problem.

Masturbator18

2022-11-06, 16:13
choby w NBA grali czy jak to tam się nazywa

Czachulek

2022-11-06, 18:12
Jak na legendarny Bronx to skuteczność ognia trochę śmieszna...

Halman3

2022-11-06, 18:58
Ciekawe, że na tych materiałach z USA, na których milicja strzealają do cywilów, widziałem białych jako podmiot akcji w pojedynczych przypadkach. Jednak zdecydowana większość to murzyny. Że też oni mają ochotę ciąglę utrzymywać czarnych.

werther

2022-11-06, 22:23
Halman3 napisał/a:

Ciekawe, że na tych materiałach z USA, na których milicja strzealają do cywilów, widziałem białych jako podmiot akcji w pojedynczych przypadkach. Jednak zdecydowana większość to murzyny. Że też oni mają ochotę ciąglę utrzymywać czarnych.



A czemu się dziwisz, jeśli 8% społeczeństwa, wrrrróć..., mieszkańców USA popełnia 60% najcięższych zbrodni?

URAGE

2022-11-06, 22:35
~_Yarko_ napisał/a:

Bronx. East Gun Hill Rd & Hull Ave, a fight broke out between 2 ppl. 1 stabbed the other while the other person chased him & shot him at point-blank range in a car. PD opened fire and shot the gunman. He was pronounced dead at the hospital.
Tylko tyle



Czyli odj***li ofiarę napaści, bo napastnik akurat już sp***alał.. zajebiście XD Całość dopełniają krzyki : "Call ambulance bro! I don't wanna die!". No i ch*j, jak widać mu nie pykło.

Mamy ten polski zaścian, ale to wolę już te naszą rodzimą socjalistyczną patolę od Stanowego gówna, gdzie chyba nie działa już po prostu nic.

Anonimowyja

2022-11-07, 11:51
Kriski napisał/a:

Mógł mieć jakieś gówniane 22cal które z szybami ma problem.



Każdy postrzał z .22LR może być zabójczy - wszystko zależy od miejsca trafienia. Z bliska spokojnie przebije czaszkę, nie mówiąc o tkankach miękkich.

mazga50

2022-11-07, 15:16
_Yarko_ napisał/a:

Bójka zakończona interwencją policji.



No ale z happy endem czy bez?