18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem w Breslau

pytolsky • 2022-07-28, 11:27
Gość chyba musiał kogoś mocno straszyć.



A jak wiadomo - nie strasz, nie strasz...

Anal_Intruder_69

2022-07-28, 11:37
Oleśnica w sumie niedaleko Wrocławia leży...
Może to ten facet wraca na kwadrat :szczerbaty:

nebelwerfer

2022-07-28, 11:53
przy samym rynku takie rzeczy to standard

De...........ma

2022-07-28, 12:02
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Oleśnica w sumie niedaleko Wrocławia leży...
Może to facet wraca na kwadrat



Butelki nie widać

baronturbina

2022-07-28, 12:16
Człowiek biegunka.

nebelwerfer napisał/a:

przy samym rynku takie rzeczy to standard


Bywam we Wrocławiu i jakoś osrańców nie widuje.

Anal_Intruder_69

2022-07-28, 12:55
Derma napisał/a:

Butelki nie widać



Może weszła w całości? To by tłumaczyło sposób w jaki się porusza :-D

pytolsky

2022-07-28, 13:00
baronturbina napisał/a:

Człowiek biegunka.
Bywam we Wrocławiu i jakoś osrańców nie widuje.



Jedyne racjonalne wytłumaczenie jest takie, że to ty jesteś tym osrańcem którzy wszyscy inni widują. W końcu patrzysz do przodu a nie na swój tyłek więc jak miałbyś zauważyć?

Kutasiarz

2022-07-28, 13:26
Derma napisał/a:

Butelki nie widać


Na roentgenie będzie widać

SethGecko

2022-07-28, 13:35
"Halinka, znowu nieświadomie kupka mi w majtki wleciała :-( "

nebelwerfer

2022-07-28, 13:38
baronturbina napisał/a:

Człowiek biegunka.
Bywam we Wrocławiu i jakoś osrańców nie widuje.



No właśnie, bywasz. Ja do zeszłego miesiąca pracowałem przez ostatnie 3 lata przy grand hotelu :) . Jako, że jestem stąd od urodzenia to nie interesują mnie piękne uliczki z pocztówek. Przez co widziałem więcej niż ty :) . Polecam Ci skręcić za chleboteką na ruską w tunelik mały śmierdzący moczem i przejść na tamtejsze podwórko :) . Połazić w okolicy see food bar & market :) . Na skrzyżowaniu rzeźniczej z świętego mikołaja nawet używają tych drutów antygołębiowych przeciwko menelaos żeby nie siadali na parapetach okien. Jeśli czegoś nie widzisz nie znaczy, że tego nie ma :) .

Yolanda

2022-07-28, 15:14
Producent "draski" do zapałek.

zwierzak30

2022-07-28, 18:01
Solówkę wygrasz.Kłótnie z kobitą wygrasz.Jak cie k***a napadną,adrenalina jebnie to i dziesięciu napie**olisz.Ale nie spotkałem jeszcze nikogo co by ze sraczką wygrał.
Wracając po robocie do domu wstąpiłem po mini pizze do piekarni.k***a głodny byłem,Zjadłem ze smakiem,popiłem wodą.Po dosłownie 2-3 minutach w bebechach jak się przelało to aż łzy w oczach się k***a pojawiły.Zacisnąłem poślady,do chaty jeszcze wch*j drogi a w zasięgu wzroku żadnego kibelka. 10m na pingwinka, naszki na kostki a poślady na takie coś:


Deszcz z dupy a na horyzoncie oczywiście co? Policja.
Podjechali,patrzą i pytają co ja k***a robię?
Każdy co miał w życiu sraczkę,wie co można w takiej sytuacji powiedzieć.k***a nic,tylko stękam ze łzami w oczach ,a odgłosy z dupy wszystko im wyjaśniły.Starszy stopniem,ten inteligentniejszy wysiadł z samochody,wyciągną z bagażnika taką policyjną płachtę jak do wypadku,zasłonę (parawan jak na plaży,tylko z napisem policja).Postawił ,zasłonił,podał rolkę taśmy.Poprosił tylko,jeśli to możliwe,żebym ciszej stękał bo park,ludzie,te sprawy.Poczekali aż się ogarnę,zapytali gdzie mieszkam.I wiecie co.Zawieźli mnie do domu na sygnałach. :) Żona z dzieciakami właśnie ze spaceru wracała,sąsiedzi w oknach a mnie suki na bombach pod chatą wysadzają.Żonie powiedziałem,sąsiadom już musiałem kłamać bo trochę wstyd.
Także wyrazy współczucia dla gościa.Mnie się udało,jemu nie. :)

Ryju1983

2022-07-28, 18:16
No cóż chciał zabawić się w sapera a jednak poszło z gruzem.

boss.

2022-07-28, 18:28
Przecież to stary Murański

ryaneczek

2022-07-28, 19:23
Breslau?! j***na cioto!? By ciebie taka sraka spotkała!