18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem u okulisty

Flodzia • 2022-10-07, 16:39

W klinice California Eye Associates w Newport Beach w Kalifornii okulista usunął kobiecie 23 soczewki.
Pacjentka nie wiedziała, że ​​trzeba je zdejmować na noc przed pójściem spać i codziennie rano zakładała nowe XD

~tedwaha

2022-10-07, 17:03
Ciekawe czy z tamponami tak samo robi? :D

Baronessa

2022-10-07, 17:09
Ohydne to. Szła spać z soczewkam i rano zapominała, że ciągle je ma? Niezła oślica. Zdarzyło mi się ze 2 razy zasnąć z kontaktami. Rano oczy są tak zalepione, że nie dasz rady przewracać. Nie wiem, jak można tego nie zauważyć... Chyba kontakty inne nosiła i jej uciekały do góry...

Kuglaty

2022-10-07, 19:20
Przychodzi blondynka do lekarza:
- Panie doktorze! Ja mam dwa kręgosłupy!
- ???
- Naprawdę!
- Ależ proszę pani! To jest niemożliwe!
- A jednak!
- W takim razie proszę iść na prześwietlenie i wrócić do mnie z wynikiem.
Po pewnym czasie blondynka wraca z rentgena.
Lekarz bierze od niej zdjęcie, patrzy i mówi:
- Następnym razem, kiedy będzie pani wkładała nowy tampon to wcześniej proszę wyjąć stary!

Polacco Sivusco

2022-10-07, 19:21
Stary case.

Już Microsoft to przerabiał z wersja instalacyjna windowsa : system krzyczał - wsadź kolejną dyskietkę a nie było napisane, że wyjmij poprzednią. Na infolinie dzwonili ludzie, że im się dyskietki nie mieszczą

Smartghetto

2022-10-07, 19:36
XTralala napisał/a:

Typowa flodzia



WHITE KNIGHT HERE:

ODpie**ol się od Flodzi, która codziennie dba aby poziom sadistica leciał na ryj... a Ty co robisz dla tego portalu?

viwaldo

2022-10-07, 20:12
I taka ameba ma prawo głosować i jej głos ma znaczenie.

ritu4l

2022-10-07, 20:16
Polacco Sivusco napisał/a:

Stary case.
Już Microsoft to przerabiał z wersja instalacyjna windowsa : system krzyczał - wsadź kolejną dyskietkę a nie było napisane, że wyjmij poprzednią. Na infolinie dzwonili ludzie, że im się dyskietki nie mieszczą



pie**olisz bzdury jak mało który. Mity rzędu wujka ze wsi.

dupppppp

2022-10-07, 20:25
ale wy wiecie, że spanie w soczewkach kontaktowych to nic złego? Tylko wtedy trzeba je używać 2x krócej, to pewnie jakieś jednodniówki czy coś, ale żeby za oko weszły? Jak to możliwe.

Xevik20

2022-10-07, 20:36
k***a człowiek ma bzika na punkcie wzroku i nigdy nie chciałby go stracić, a tu baba soczewek nie ściągała na noc ^^. Napisałbym selekcja naturalna, ale w sumie nic się jej nie stało. Więcej szczęścia niż rozumu.

smc

2022-10-07, 22:00
Może miała niewyraźne sny...