18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na placu zabaw

~Sunday • 2024-02-06, 20:25

Może nawet odrosną... :szczerbaty:

Riikko

2024-02-06, 20:28
i tak lepsze niz gapienie sie w telefon. jak widze te 7-9-letnie dzieciaki z rana w pociagu z tym j***nym telefonem przed ryjem, to mnie rozrywa wewnetrznie. mam szczescie sie wychowac zanim byly telefony. dzieki bogu!
Edit: zeby robily cos efektywnego, to mialbym wyj***ne. ale k***a widzisz malych jak tiktoka juz od najmlodszego nak***iaja.

Jak dla mnie to chiny wiedzialy co tym robia, czyli odmozdzenie spoleczenstwa od najmlodszego na zachodzie. Tam limit na 40min. dziennie. Do tego dochodzi, ze glupoty zostaja filtrowane. To nie przypadek.

zesralem sie...

Lu...........i2

2024-02-06, 20:51
Przynajmniej w przyszłości nie pogryzie podczas robienia loda

MartweMurzyńskiePłody

2024-02-06, 21:00
Riikko napisał/a:

i tak lepsze niz gapienie sie w telefon. jak widze te 7-9-letnie dzieciaki z rana w pociagu z tym j***nym telefonem przed ryjem, to mnie rozrywa wewnetrznie. mam szczescie sie wychowac zanim byly telefony. dzieki bogu!
Edit: zeby robily cos efektywnego, to mialbym wyj***ne. ale k***a widzisz malych jak tiktoka juz od najmlodszego nak***iaja.
Jak dla mnie to chiny wiedzialy co tym robia, czyli odmozdzenie spoleczenstwa od najmlodszego na zachodzie. Tam limit na 40min. dziennie. Do tego dochodzi, ze glupoty zostaja filtrowane. To nie przypadek.
zesralem sie...



nie zesraj się

4Lokalny2Chłopaczek0

2024-02-06, 21:01
Lukiluki2 napisał/a:

Przynajmniej w przyszłości nie pogryzie podczas robienia loda



Legenda głosi, że dubiel i stuu lubi Twój komentarz. :)

Lu...........i2

2024-02-06, 21:08
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Legenda głosi, że dubiel i stuu lubi Twój komentarz.



W dalekiej przyszłości

;-)

metyoo

2024-02-06, 21:38
Riikko napisał/a:

i tak lepsze niz gapienie sie w telefon. jak widze te 7-9-letnie dzieciaki z rana w pociagu z tym j***nym telefonem przed ryjem, to mnie rozrywa wewnetrznie. mam szczescie sie wychowac zanim byly telefony. dzieki bogu!
Edit: zeby robily cos efektywnego, to mialbym wyj***ne. ale k***a widzisz malych jak tiktoka juz od najmlodszego nak***iaja.
Jak dla mnie to chiny wiedzialy co tym robia, czyli odmozdzenie spoleczenstwa od najmlodszego na zachodzie. Tam limit na 40min. dziennie. Do tego dochodzi, ze glupoty zostaja filtrowane. To nie przypadek.
zesralem sie...



chinole generalnie są tak głupi, że limit na oglądanie im nie pomoże :) dla was, gimbusy, przebywanie w takich miejscach jest nie do pomyślenia :)

smc

2024-02-06, 21:45
Dzieci nie mają co ze sobą zrobić, dopóki nie odkryją alko i narkotyków. Potem już się nie nudzą...

M800

2024-02-06, 22:09
Dzieciaczka zawsze szkoda.

edek_kotek

2024-02-06, 22:28
M800 napisał/a:

Dzieciaczka zawsze szkoda.



Chyba cię poj***ło. :-)

M800

2024-02-06, 22:36
edek_kotek napisał/a:

Chyba cię poj***ło.





Gdyby nie te gnoje mialbym 1600 mniej na przepie**alanie na automatach i piwo.

zły_mada_faka

2024-02-06, 22:40
Czemu tak szybko przestał nagrywać

damian15snk

2024-02-07, 02:19
Riikko napisał/a:

i tak lepsze niz gapienie sie w telefon. jak widze te 7-9-letnie dzieciaki z rana w pociagu z tym j***nym telefonem przed ryjem, to mnie rozrywa wewnetrznie. mam szczescie sie wychowac zanim byly telefony. dzieki bogu!
Edit: zeby robily cos efektywnego, to mialbym wyj***ne. ale k***a widzisz malych jak tiktoka juz od najmlodszego nak***iaja.
Jak dla mnie to chiny wiedzialy co tym robia, czyli odmozdzenie spoleczenstwa od najmlodszego na zachodzie. Tam limit na 40min. dziennie. Do tego dochodzi, ze glupoty zostaja filtrowane. To nie przypadek.
zesralem sie...


Moze kiedyś mama i Tobie kupi a jak dorośniesz to zdasz prawo jazdy

misiekdiablo1

2024-02-07, 06:35
teraz kaszę będzie wciągać przez słomkę

jkllll485

2024-02-07, 10:16
Tak, tak odrosną jak dziewictwo.