18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na kacapszczyźnie...

Halman • 2022-10-14, 08:24

piękna (ironia) rosjanka się wapuje w metrze na przekór innym...

wlazidup-Krzysztof

2022-10-14, 11:19
Maniecky napisał/a:

k***a korci mnie zeby Ci pojechac za deficyt zdolnosci poznawczych, ale ch*j, bede grzeczny.....za to ze pokazala mu srodkowy palec glownie... a poza tym, za to ze jest wywloka ktora pyskuje do ludzi i bucha dymem z elektrycznego ku*asa w wagonie pelnym pasazerow.



nawet jak stara ma racje to nie może kopac a poza tym jest krowa wiec za samo to zasluguje na kare, dla starej dozywocie dla mlodej mandat

PhantomMask

2022-10-14, 12:13
programista4k napisał/a:

o proszę bardzo i już mamy 1 "Polaka" co broni Ukraińców defekujących na jego twarz.



Przecie to upainiec z nienawiścią do lachów wyssaną z mlekiem matki

:roll:

dogip

2022-10-14, 12:44
Miejsce glonojadów jest w akwarium.

Marcinqqq

2022-10-14, 13:09
wapuje? czyli co robi, głupio się przyznać ale jestem już dorosły i nie znam języka gimbusów

kevcik

2022-10-14, 13:20
MisiaXD napisał/a:

Nie zesraj się pajacu.



k***a prawdy nie widzisz? j***ne ukry powinny od osobna po lbie deskami dostac albo lepiej
kantowkami z gwozdziami to by sie nauczyli

MisiaXD

2022-10-14, 14:30
Do tych wszystkich pajacow co się zesrali o mój komentarz ostatnio były organizowane wiece stop ukraincji polski. Czemu tam was nie było? Ha ha w necie się napinacie bo jesteście ruskie trole xD więc japa

botersky

2022-10-14, 14:33
Marcinqqq napisał/a:




no wiesz, puszcza pare, jak z czajnika - nie wszyscy lubia pare

Marcinqqq napisał/a:


wapuje? czyli co robi, głupio się przyznać ale jestem już dorosły i nie znam języka gimbusów



no wiesz, puszcza pare, jak z czajnika - nie wszyscy lubia pare

jawamdam79

2022-10-14, 14:40
MisiaXD napisał/a:

Do tych wszystkich pajacow co się zesrali o mój komentarz ostatnio były organizowane wiece stop ukraincji polski. Czemu tam was nie było? Ha ha w necie się napinacie bo jesteście ruskie trole xD więc japa



Wiece i protesty to ustawka ,tylko głupi tam chodzą.

gambiterv

2022-10-14, 16:50
k***a widzisz słowa klucze "upainiec" "Wołyń"i "bandera" i już wiesz że masz doczynienia z ujemnym IQ.
Mogli byście ćwierć mózgi zacząć wymyślać coś nowego.
Albo dalej ssać berło ruskim

fryzjer1289

2022-10-14, 17:22
programista4k napisał/a:

a Ukraińców kto wychowa, bo to oni najczęściej hałasują w pociągach/autobusach i nie umieją się zachować. Zwrócisz uwagę to powiedzą, żeś onuca. W necie za krytykę banderowców nawet bany rozdają a "Polacy" bez honoru bronią Ukrów nawet jak im defekują na gębę.



Pewnie koment zostanie usunięty, bo jakaś k***a co kocha banderowców Cię zgłosi!

vanTerrier

2022-10-14, 17:51
programista4k napisał/a:

a Ukraińców kto wychowa, bo to oni najczęściej hałasują w pociągach/autobusach i nie umieją się zachować. Zwrócisz uwagę to powiedzą, żeś onuca. W necie za krytykę banderowców nawet bany rozdają a "Polacy" bez honoru bronią Ukrów nawet jak im defekują na gębę.



No wiadomo, pewnie ci jeszcze zjedli kota i nasrali na wycieraczkę xD następny idiota. Już był taki jeden niedawno w internetach, Jakub Czarodziej, co twierdził, że Warszawa opanowana przez szoszonów, bo wszędzie ich flagi i fury. Stanowski się przeszedł po dzielni i zweryfikował te brednie.

Ukraińcy ludzie jak wszyscy inni.

robsonx79

2022-10-14, 18:47
programista4k napisał/a:

a Ukraińców kto wychowa, bo to oni najczęściej hałasują w pociągach/autobusach i nie umieją się zachować. Zwrócisz uwagę to powiedzą, żeś onuca. W necie za krytykę banderowców nawet bany rozdają a "Polacy" bez honoru bronią Ukrów nawet jak im defekują na gębę.



Łolaboga, a kolega kolegi widział, co te Ukraińce wyprawiają. Dosyć już tego powielania szurskiego gówna, wracać do śledzenia covida!

MisiaXD

2022-10-14, 18:52
jawamdam79 napisał/a:

Wiece i protesty to ustawka ,tylko głupi tam chodzą.



Czyli lepiej siedzieć w domu i wyzywać innych przez internet? Tylko pokazujesz jak działają ruskie śmiecie xD

Multigatawny

2022-10-14, 19:30
programista4k napisał/a:

o proszę bardzo i już mamy 1 "Polaka" co broni Ukraińców defekujących na jego twarz.



Co ty masz z tym sraniem do mordy?
Sranie do mordy to, defekacja na twarz tamto... k***a typie wszystko u ciebie w porządku w sferze seksualnej? XD

MisiaXD

2022-10-14, 19:49
programista4k napisał/a:

o proszę bardzo i już mamy 1 "Polaka" co broni Ukraińców defekujących na jego twarz.



Po pierwsze nie bronie Ukraińców i nigdy nie będę bo wiem co bylo w czasie 2 wojny. Po drugie jedynie gardzę ruskimi ścierwami co doprowadzili do tego że musieli uciekać ukry do nas przed wojną, wojna w której ruskie k***y gwałcą kobiety, dzieci a nawet chłopów. Mordują niewinne osoby. Bo taki dostali rozkaz.

Ps. Polacy za granicami też robią rozpie**ol i to jeszcze większe niż ukry.