18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tymczasem na domówce

~Sunday • 2022-07-02, 03:12

Wyzwanie to wyzwanie, ale ktoś jej dał spluwaczkę do popicia :lol:

Odilla

2022-07-02, 19:27
Może ktoś napisać co to za owad?

Ryju1983

2022-07-02, 20:15
Ta w niebieskiej koszulce na fotelu musi mieć niezłego pieroga. Fajnie ten dres wygląda.

DziQ1916

2022-07-03, 01:56
Jest ktoś ekspertem od owadów ? co to było i czy mogła się nim zatruć ?

ZwykłySadol

2022-07-03, 09:37
Jednym z powodów ewolucyjnych dla których człowiek nauczył się przyrządzać jedzenie przy użyciu obróbki termicznej czyli prościej gotowanie i pieczenie, był fakt, że odpowiednio przygotowany pokarm jest bezpieczny bo przy okazji temperatura zabija mnóstwo pasożytów,bakterii,wirusów no ogólnie całe dziadostwo które może cię zabić lub konkretnie pochorować zostaje ukatrupione.

Nie bez powodu więc ewolucyjnie powoduje to u człowieka obrzydzenie. Dużo zachować które ewolucja w nas zakorzeniła było gwarantem zdrowia a nawet przetrwania. Natomiast wiadomo ewolucja ewolucją ale wyzwanie to wyzwanie.

Strikeer

2022-07-03, 10:08
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Od razu po takim czymś brał bym ja do pokoju na górę na r*chanie, dobra wariatka.
Tak tak, uprzedzając stulejarzy i spermiarzy co c**y na żywo na własne oczy nie widzieli : Wybredny nie r*cha
Czyli k***a wy nie r*chacie i nie zr*chacie



Jaki tam wybredny, przecież nie jest taka zła ;)

jan0sik1

2022-07-03, 12:20
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Od razu po takim czymś brał bym ja do pokoju na górę na r*chanie, dobra wariatka.
Tak tak, uprzedzając stulejarzy i spermiarzy co c**y na żywo na własne oczy nie widzieli : Wybredny nie r*cha
Czyli k***a wy nie r*chacie i nie zr*chacie




Sajlenthill napisał/a:

k***a i tacy ludzie mają prawo wyborcze...




Dlatego jest jak jest.

wertuqq

2022-07-03, 14:17
Odilla napisał/a:

Może ktoś napisać co to za owad?



Samiec "Luna Moth"

Emis

2022-07-08, 02:11
Już nie chodzi o to że to obrzydliwe ale szkoda takiego pięknego owada ta brzydka k***a która wzięła go do mordy mogła by wziąć granat równie dobrze...z pożytkiem dla społeczeństwa bo by się k***iszcze nie rozmnażało... zwykła piedrolona szamta j***ć ją rozgrzanym do czerwoności prętem.