18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tylko ścierwo bije brata

MultiSerdelek1 • 2013-02-09, 14:31
tak chlopaki z cracovii rozprawiaja sie ze starszymi kibicami :badyl:
Poszło o to iż ten starszy pan w brodzie który miedzy innymi projektował flagę cracovii z papieżem nie śpiewał "j***ć wisle"

karfi

2013-02-10, 09:38
Jezus,ale chłopaki ostrzegajcie żeby wyłączyć głośniki.
JŻS !

Rocky_V8

2013-02-10, 10:09
co za ciota...Na pewno tata go zbyt mocno przytulał jak był mały.

kolo2

2013-02-10, 10:11
Co się dziwić jak to Kraków...

pi...........ka

2013-02-10, 10:34
beka z dałnow :D kibicie sa tak zryci ze szok :D ale i tak jakis piknik co tu siedzi napisze ze gdy bedize wojna oni pierwsi staną do walki ;) haha :d chyba sie wypna zeby ich dobrze wydymac ;)

chciwd

2013-02-10, 10:51
lepiej być żydem niż psem

Choinix

2013-02-10, 10:58
chciwd napisał/a:

lepiej być żydem niż psem



Chyba ty.

jaromit

2013-02-10, 11:04
reszta co tam siedzi to p*zdy chyba... żaden nic nie zrobi tylko patrzą jak bydło się rozprzestrzenia...

DamianH

2013-02-10, 11:39
Nie widzę dokładnie bluzy gościa, ale jeśli jest ona niezwiązana z Cracovią, to słuszna będzie teoria, że jak zawsze, najwięcej do powiedzenia na sektorze mają bezbarwne flety- strach na stadion zabrać szalik, nie mówiąc o koszulce czy bluzie w barwach, więc pozostaje bluzgać do oporu na przeciwnika/wroga "zza miedzy", i tego samego wymagać od innych. Bo przecież tym objawia się miłość do klubu, a jak nie bluzgasz, tylko wspierasz swoich piłkarzy to jesteś żyd, k***a, pies, piknik.

fylypekk

2013-02-10, 11:59
jebac wisle maczetami:)))

niegrzech

2013-02-10, 12:18
Miałem okazje się zniesmaczyć na meczu hokeja gdy Cracovia grała u siebie z GKS Tychy dzień bądź dwa po tym jak został zadźgany nożem kibic Wisły. Geniusze taktu zaintonowali "Kto nie skacze ten za Wisłą hej"

krzych02

2013-02-10, 13:50
Nie wiem skąd wniosek że to chodziło to że nie skandował ? Straszna bzdura, akurat to że śpiewał czy nie śpiewał w tym przypadku nie miało w ogóle nic do rzeczy, poszło o zupełnie coś innego (i nie była to jakaś pierdoła). Inna sprawa że takie zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki, btw ten łysy koleś nie jest z Cracovii, a z zaprzyjaźionego klubu, co jak pisałem nie zmienia faktu że zachował się karygodnie.

@niegrzech no niestety, hejterki doping był jest i będzie :( ale to akurat wszystkie kluby to praktykują.

Koziucha

2013-02-10, 22:22
Od razu powiem jestem kibicem Cracovii. Ten ,,łysy'' jak go tu nazywacie nigdy by nie uderzył starszego kibica Cracovii o te ,że nie krzyczał ,, JEBA*Ć WISŁE". Każdy z Cracovii ma respekt do innego kibica tej wspaniałej drużyny. Nie mogła to być pierdoła lecz zachowanie jest karygodne i dziwię się ,że nie dostał po ryju.

P.S: JEBA*Ć WISŁE