18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tylko nie mów, że byś nie przetestował !

bo...........at • 2014-03-20, 13:29
Przestestowałbyś ja to wiem, przyznaj się :wytrysk:


józekdeluxe

2014-03-23, 09:37
Nie mam nic przeciwko masturbacji, ale facet walący sztuczny tyłek musi wyglądać zabawnie.

ulifont

2014-03-23, 09:53
znając moje szczęście dostałbym rozj***ną i i tak by mnie zostawiła.

Everizon

2014-03-23, 12:46
Każdy normalny facet posiadający żonę czy dziewczynę (dłuższy czas a nie od wczoraj!) wie bardzo dobrze że raz na jakiś czas nic nie zastąpi pani rąsi i najbardziej zboczonej fantazji o sąsiadce przy współpracownicy. Sztuczna dupa dla zabawy tak jak i żony wibrator czy pompka to tylko gadżety umilające i dopełniające związek. Po to żeby nie wdarła się nuda.
Przecież bez "innowacji" każdy (nie)szczęśliwy posiadać żony czy innego ekwiwalentu wie dobrze że po setnym r*chaniu to w zasadzie wiesz kiedy jęknie jak się zachowa co zrobi,... - nuda ! To jak byś miał swój najbardziej ulubiony film. Oglądasz po raz setny i niby wciąż przyjemny ale...

Ci co piszą że takie zabawki dla zboków to albo goście którym się w życiu nie udało i zostali tylko przed kompem z ch*jem w łapie albo niedoświadczeni gówniarze na siłę udający dorosłych ze swoimi ideałami dotyczącymi przyszłej swej nieosiągalnej wyidealizowanej księżniczki...

I tak . :) Mam całą pełną szufladę gadżetów z przeznaczeniem dla żony, dla mnie oraz uniwersalnych. Bez tego i fantazji po 12 latach małżeństwa już by mi przy żonie nie stawał chyba... :) ( !!aaaale teraz prawiczki ruszą na mnie z hejtowaniem :) )

crystaldragon

2014-03-23, 13:46
Kto normalny chciałby r*chać ucięty gumowy kawałek dupy. Ja nie mógłbym się przy czymś takim podniecić.

handballmen

2014-03-23, 16:40
Fajna nazwa PIPEDREAM...

MalinowaCipcia

2014-03-31, 23:02
No tak , żona /dziewczyna ,nie zawsze da, nie możne ,bo coś tam ,coś tam, a guma nie odmawia, ... :chomik: