18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tylko chciał sprawdzić...

Jesse.Pinkman • 2022-02-16, 22:20
...czy dalej odpalą. No i odpaliły 8-)

czlowieknoz

2022-02-17, 11:32
baronturbina napisał/a:

Nie chodzi o pieska. Twoja matka mi się do pralki ze strachu chowa i tam właśnie sra. Pomyśl o rodzicach.



Nie wiesz co napisać to zaczynasz wjeżdżać na starą jakby to miał być "argument" w dyskusji, coś czuje, że wszelkie twoje potyczki słowne właśnie opierają się o tą starą, bo argumentów sensownych Ci brak, tak trzymaj...

JednorękiBandyta

2022-02-17, 13:23
To jest ten typ człowieka co zagląda do lufy naładowanej broni wychyla się z bunkra mimo że wie że 10 snajperów go obserwuje itp ogółem idiota co wsadza głowę zawsze tam gdzie nie powinien. Mimo że może podświadomie zdaje sobie sprawę z konsekwencji ale on i tak to zrobi ten typ tak ma :) powinno być jakieś określenie w psychologii na takich ludzi...

Tuco

2022-02-17, 14:08
Spokojnie trzódko, jak nam wcisną rating do cyfrowej waluty z limitem śladu węglowego, to wszystkich rozliczą w śmianiu się z nowego hegemona. Pozdro dla kumatych ;) ;) ;)

baronturbina

2022-02-17, 23:58
Mdok***o69 napisał/a:

Ale ty jesteś zj***ny. Chłopaki powyżej zniszczyli cię i nie masz czym odbić piłki, to rzucasz jakimś gównem typu "twoja matka". Jesteś zwykłym zwisem i przegrywem życiowym, gardzę tobą idioto.


Chłopaki czyli ludzkie zera z gownianego portalu. Niemające żadnego znaczenia w normalnym życiu. Nigdy nie byłem przejęty opinią o mnie, zupełnie przejęty, opinii na mój temat nic nie znaczących osób. Mogę tu wkleić takie zdjęcie ?
I co dalej.


Amon1969

2022-02-18, 09:50
baronturbina napisał/a:

Chłopaki czyli ludzkie zera z gownianego portalu. Niemające żadnego znaczenia w normalnym życiu. Nigdy nie byłem przejęty opinią o mnie, zupełnie przejęty, opinii na mój temat nic nie znaczących osób. Mogę tu wkleić takie zdjęcie ?
I co dalej.



Mogłeś przemilczeć, siedzieć cicho, ale ta odpowiedzią, potwierdziłeś mnie w przekonaniu.... że jesteś zj***ny

:lol:

Pan_Cogito

2022-02-18, 14:38
satariel napisał/a:

Tak samo jak jazda samochodem i przechodzenie przez pasy. Daruj sobie i daj ludziom żyć. Wg ciebie, wiecznie mają spędzać czas jak pasuje to takim jak ty, zero spędzania czasu jak chcą? ch*j cię obchodzi kto co robi raz w roku, jak cię wk***ia, to się wyprowadź do pustelni, tam nigdy nic cię nie wk***i, społeczniaku.



Zamknij morde, pedale. Petardziarze to pedały a jaranie się petardami to ciota i ch*j.