18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tylko bez głupich docinków proszę...

Halman • 2021-11-24, 15:42

tak by to przetłumaczył polsat... :-D

Angevil

2021-11-24, 18:57
9gag się kłania
Aż mi wstyd za ciebie

KonioBijca

2021-11-24, 19:17
htp napisał/a:

Jakbym słyszał starego, radzieckiego bolszewika Na pewno dorobił się na wyzysku robotników.



Na ciężko pracującego, to ta tłusta angielska świnia raczej nie wygląda. Po stylu wypowiedzi stwierdzam, że lekarzem raczej też nie jest... Jebiąc w angielskim dyskoncie na kasie takiej bryki się nie dorobisz, choćbyś zapie**alał 20 godzin dziennie. Pozostaje wyzysk polaczków i innych ukraińskich zarobasów. :lol:

pazuzu

2021-11-24, 19:32
Tryper napisał/a:

Dla tych, którzy nie potrafią angielskiego?



No bez jaj jednego zdania po angielsku ktos nie rozumie? W lesie pod granicą się wychowaliście?

Prof._Kot_Budd

2021-11-24, 20:18
pazuzu napisał/a:

No bez jaj jednego zdania po angielsku ktos nie rozumie? W lesie pod granicą się wychowaliście?



A właśnie w lesie pod granicą to ostatnio można się dużo różnych języków nauczyć, angielskiego na poziomie Kalego głównie :D

Szczypa

2021-11-24, 21:00
Akcja w Manchesterze z pewnością.

baronturbina

2021-11-24, 21:07
Rozjebie napisał/a:

You cant park that there, mate! Fuck off


Twoja znajomość języka obcego robi na mnie piorunujące wrażenie! Noe jesteś czasem native speakerem?

dżonyłojlker

2021-11-24, 21:57
Za kilka dni się okaże, że właściciel się oddalił, a pospólstwo nagrało sobie filmik dla jaj.

ZaSwojePiję

2021-11-25, 00:19
pazuzu napisał/a:

No bez jaj jednego zdania po angielsku ktos nie rozumie? W lesie pod granicą się wychowaliście?



Tępy cepie, rozumiec po angielsku, chocby czytajac, to co innego rozumiec angielski akcent na zadupiu.
Żyję tu kilka lat i czasem trafiam na takich ludzi, ze sluchajac ich czuję się jakbym szwedzkiego sluchal.
Najprostrzy angielski do sluchania masz w londynie, poza kilkoma dialogami, w ameryce no i wsrod migrantow.
Mimo wszystko pozdrawiam.

yoyobart

2021-11-25, 08:15
nie znam angielskiego i ch*j, musze? za moich lat ruski byl obowiazkowy a i tak , ch*ja rozumiem howgh ak mawiali starozytni gorale

cesarz1982

2021-11-25, 09:44
barnabaaba napisał/a:

Stać na auto, to i stać na lawetę. Mnie na przykład nie stać na wymianę chłodnicy za 200zł. Pozdrawiam.



Poproś może zrzutkę Ci zrobimy

:mrgreen: