18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tylko 2 minuty

Lukasz2525 • 2014-04-05, 19:59
Moim zdaniem mocny film o zajmowaniu miejsc dla niepełnosprawnych , warto obejrzeć .



Nieważne skąd zajumane , szukałem - nie było , a powinno , więc wrzucam

Ps. Właściwy pojazd we właściwej roli #wieśwagen .

el...........wy

2014-04-05, 20:15
Sam żeś wieśwagen, k***iu.

PrezesTegoBurdelu

2014-04-05, 20:31
EEEEEE, co ma wspólnego parkowanie w miejscach dla inwalidów z tym że jakiś idiota cofając nie upewnił się że nikogo z tyłu nie ma?

dertaz

2014-04-05, 20:38
@up chyba nie zrozumiałeś przekazu

NieWiemZeWiem

2014-04-05, 20:40
2UP@ bo osoba jadąca na wózku przez cały parking jest w większym niebezpieczeństwie! takie to k***a trudne?
On nie odskoczy, nie zatrzyma sie w miejscu, nie przyspieszy i tak dalej. Jeszcze osoba na wózku jest w wzroście dziecka więc jeszcze gorzej zauważyć ich cofając. Nie mogą się wychylić za auta żeby zoabczyć czy właśnie jakiś baran nie cofa auta 10km/h

Wk***iają mnie osoby parkujące na takich miejscach. Gdyby było "miejsce dla osób z małym ku*asem" to ludzie są tak leniwi że i tak by parkowali.

hubi96

2014-04-05, 20:51
taki filmik i 100 murzyńskich ku*asów w dupe typom którzy podrabiają karty inwalidy

Erni90

2014-04-05, 20:53
Dużo ludzi oszukuje że jest niepełnosprawna. Moja sąsiadka stawia samochód pod blokiem na miejscu dla niepełnosprawnych bo ma kartę męża który umarł już z 5 lat temu a j***na nadal staje na tym miejscu. Wk***ia mnie bo nie szanuje niepełnosprawnych ludzi.(prawdziwie niepełnosprawnych a nie takich co palcem jednym nie mogą ruszać i mają rentę i grupę inwalidzką)

ni...........ne

2014-04-05, 21:37
kiedyś jak ktoś się urodził i było z nim coś nie tak to zrzucano go ze skały, teraz dostaje forsę za to że żyje... Po za tym jedno misce dla kalek zajmuje 3 normalne i zawsze jest ich kilka i wszystkie zawsze puste.

Lukasz2525

2014-04-05, 21:39
Up Rzadko są puste , bo z reguły stoi tam drogie niemieckie auto , którego właściciel kuleje na jedną nogę :dead:

oceniajcie

2014-04-05, 21:40
@UP to aż dziwne, że ty w dzieciństwie smaku gruzu nie poczułeś

sarenkowy

2014-04-05, 21:41
Powiedzcie o co k***a chodzi z #tymi #żydowskimi #napisami? Brak słów, j***na pseudo moda zza oceanu...

nanab

2014-04-05, 21:44
Zaraz przy wejściu też mógłby go jakiś debil rozjechać.

wi...........05

2014-04-05, 21:48
Może gdyby miejsc dla inwalidów robiono 4,6 przed supermarketem to by k***a ludzie szanowali.
Ale nie k***a! Trzeba ich naj***ć 80! Przyklad? Poznań City Center- CH będące porażką pod każdym względem postanowiło zrobić po 20 miejsc na każdym z 3542341 poziomów parkingu i nie ma ch*ja aby ich nie traktować jak normalnych miejsc postojowych. Wielki karny ku*as za takie rozwiązania.

szymy

2014-04-05, 21:50
Mandat za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych: 500 zł + 5 pkt karnych
Odholowanie pojazdu na parking przez SM np. we Wrocławiu: ok. 500 zł

Tak więc te "2" minuty mogą nas kosztować nawet i 1000 zł, a to już mnie bardziej odstrasza niż cały ten filmik ;)

SharpSe

2014-04-05, 21:56
sarenkowy napisał/a:

Powiedzcie o co k***a chodzi z #tymi #żydowskimi #napisami? Brak słów, j***na pseudo moda zza oceanu...



To z Twittera. To taka alternatywa dla pejsbuka. Polecam. Ale nie o tym. Wszystkim tym którzy parkują na miejscach dla inwalidów życzę z całego serca kalectwa. Bardzo mnie to wk***ia. Życie im doj***ło wystarczająco. Ktoś wcześniej napisał że kiedyś takich ludzi się zrzucało ze skały. Nie żyjemy kiedyś tylko teraz i inteligencja idzie ramię w ramię z człowieczeństwem. Gdybyś żył w owych czasach twoje IQ pozwalałoby tylko na pasanie bydła. Ewentualnie w latach młodzieńczych na j***niu cię w dupę przez bywalców domów miłości.