18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tyle szcześcia

Kaśka • 2013-12-28, 20:51
Szczęście według tvn
:amused:



Tak, zaj***ne z kwejka.

go...........et

2013-12-28, 23:06
assam napisał/a:

no bo przecież nie ma bezrobocia tylko praca na czarno ze stawka pomiędzy najniższa murzyńską a śmiechem na sali, a żyje nam sie bardzo dobrze na poziomie europejskiego bezdomnego przecież tvn nie klamie jak możecie ich o cos takiego podejrzewać bezbożnicy :3 W Polsce nie ma zydo komuny a sami uczciwi zadzacy, a dzieki naszemu ,,kochanemu'' premierowi z dnia na dzien robi sie lepiej w kraju... tylko czekam az mieszkancy naszego pieknego kraju sie w koncu wku.wia i rozpieprza caly ten burdel :)



Nie pie**ol głupot tylko naucz się czegoś konkretnego to zaczną ci konkretnie płacić.
Owszem żyjemy w kraju, gdzie jak gówno umiesz (i nie masz pleców) to będziesz jadł gruz z cyganem, ale jak już sobą reprezentujesz cokolwiek to idzie wyżyć.
Ale najlepiej siedzieć przed monitorem w ospermionych gaciach i pie**olić "żont zły, media milczo".

da...........55

2013-12-28, 23:23
Wiele razy musiałaś siedzieć na kwejku.

pawu95

2013-12-28, 23:35
Caryca_Katarzyna napisał/a:

Każdy przegląda Kwejka, tylko odważni się przyznają :amused:




Kiedyś zerkałem na to, ale niestety obejrzenie 10 obrazków sweetaśnych kiciusiów, 10 obrazków z hasłem "gimby nie zrozumiejo" oraz 20 obrazków z tekstami jarającymi gimnazjalistów, jest po prostu zbyt wysoką ceną za jedną wyłowioną perełkę.

Wielu ludzi akceptuje taką cenę i przegląda kwejka. Dla wielu ta cena nie istnieje, bo są debilami (lepiej oglądać kocury w sieci niż mieć własnego :homer: ), lub po prostu jeszcze nie dorośli umysłowo.

Jeśli chodzi o zajęcie dla dzieci, którym niewątpliwie jest przeglądanie kwejka to już wolałbym obejrzeć smerfy.

Kaśka

2013-12-28, 23:48
pawu95 napisał/a:




Kiedyś zerkałem na to, ale niestety obejrzenie 10 obrazków sweetaśnych kiciusiów, 10 obrazków z hasłem "gimby nie zrozumiejo" oraz 20 obrazków z tekstami jarającymi gimnazjalistów, jest po prostu zbyt wysoką ceną za jedną wyłowioną perełkę.

Wielu ludzi akceptuje taką cenę i przegląda kwejka. Dla wielu ta cena nie istnieje, bo są debilami (lepiej oglądać kocury w sieci niż mieć własnego :homer: ), lub po prostu jeszcze nie dorośli umysłowo.

Jeśli chodzi o zajęcie dla dzieci, którym niewątpliwie jest przeglądanie kwejka to już wolałbym obejrzeć smerfy.


Oh ale mi dogryzłeś, ale cóż gimby nie rozumiejo ironii
:facepalm:

Czerew

2013-12-29, 00:55
ja jebe internet pod choinke dostałeś że teraz to wstawiasz?

Michster

2013-12-29, 02:12
Cytat:

Tak, zaj***ne z kwejka.


I po ch*j k***a takie j***ne dopiski? Zaj***ne, to zaj***ne, ale wk***ia mnie masakrycznie, jak dodatkowo jakiś pojeb to musi napisać na samym dole tematu. Ja pie**olę.

eFeN

2013-12-29, 02:23
Myślenie było oczywiste: "Niestety spłonął bus, ale na szczęście i tak siedzieli w nim niepełnosprawni, więc ch*j z nimi".

assam

2013-12-29, 09:32
gordonviet napisał/a:



Nie pie**ol głupot tylko naucz się czegoś konkretnego to zaczną ci konkretnie płacić.
Owszem żyjemy w kraju, gdzie jak gówno umiesz (i nie masz pleców) to będziesz jadł gruz z cyganem, ale jak już sobą reprezentujesz cokolwiek to idzie wyżyć.
Ale najlepiej siedzieć przed monitorem w ospermionych gaciach i pie**olić "żont zły, media milczo".





,,Skąd: Festung Breslau'' właśnie widać siedzisz w Niemczech i co podmywasz hitlerjugend ?! czy na budowie za pomocnika ? czemu wyjechales? PIENIADZE!Tak masz racje tutaj tez sie da no chyba ze masz zajebiste plecy jak juz sam to za uwarzyłeś albo farta trafic na uczciwa firme :) Dla twojej wiadomości bycie ciesla szalunkowym/zbrojarz to bardzo dobry pieniądz lecz w tym kraju (zwłaszcza szczecin) znajdź kogos wyplacalnego dla samodzielnego ciesli/zbrojarza stawka proponowana na godzine to bylo minimum 12zl ale to w zeslzym roku teraz jak dostaniesz 10 to jest juz cos, a jesli dostaniesz chociaż umowę zlecenie to juz jest szał. Nawiazuje do tego iz ceny i wszystkie oplaty zapie**alaja do gory jak poj***ne pensje i stawki leca w dol. A jak juz lubisz ospiermone gacie to zaloz sobie je na leb
8-)