18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ty nie masz prawa dotknąć

sir_Alex • 2018-05-09, 17:23
Seba, Mati i Dominik na drodze... :amused:

Lew

2018-05-10, 00:32
Na miejscu nagrywającego zrobiłbym tak

Rozpędziłbym się i wj***ł się w niego z ostrym impetem akurat jak by wysiadali z auta.(prawie 2.5 tony masy by swoje zrobiło) w dodatku można by podciągnąć to pod bezpodstawne zatrzymywanie pojazdu.

Brak pasów u sebiksów , trochę by ich sponiewierało .

ch*j, zapłaciłbym mandat ba nie ruszyło by mnie nawet z ubezpieczenia i strata zniżki. Pseudo koksy z Golfa mamy, by mieli problem.

Piszę pod mega wk***iem ponieważ dzisiaj miła pani Policeman wlepiła mi mandat za brak pasów, a ledwo ruszyłem z dużego parkingu. Co nie zmienia faktu ze sobie przerąbała bardziej niż te 100ziko które muszę wpłacić :D Cofając przytarła mi auto. I jak tu nie powiedzieć że karma wraca :D

Ale fakt faktem, lepiej sobie odpuścić, wezwać dzielnych stróżów prawa i olać takie społeczne gówno, potem tylko problemów więcej. Aczkolwiek jeżeli taki sebuś z kolegą by wyskoczył mi na drodze mało uczęszczanej gdzie nie mógłbym uciec to cóż bronić się trzeba :)

Kodiizaurrr

2018-05-10, 02:20
@up
2.5 tony? jak on k***a jedzie jakimś tico. Ochłoń bo Cie poniosło.

A co do nagrania, nagrywający p*zda do kwadratu, widać na rondzie, że próbował najpierw sprawić, aby to sebixy się mu w dupe wj***ły, depnął po hamulcach przed wjazdem. Tym sprowokował Sebków, potem specjalnie, nieumiejętnie ich przytarł zażynając silnik, bo mu się tak rączka trzęsła, że biegu wrzucić nie potrafił. Sebixy nie lepsze bo po ch*j ten klakson dusiły to nie wiem.

Trafił swój na swego.

greony12

2018-05-10, 04:31
@up według wiki: golf 3, masa własna: 1000–1380 kg
Passat B3 (nagrywający) 1280 - 1420 kg
chyba w połączeniu albo mowa o jego aucie

woytasw

2018-05-10, 08:48
Fajny remix na końcu.

dennissliwa

2018-05-10, 10:20
Przyspiesza jak oni próbują go wyprzedzić , przyciera im samochód pie**oli od rzeczy, jedzie na czerwonym, bez powodu hamuje na rondzie, nie dziwię się ze dresy dostali agresji. Ciekawe co wcześniej musiał odpie**alać skoro na niego tak trąbili na rondzie. Jeszcze idiota wstawi ten filmik na neta, paranoja.

Krak

2018-05-10, 11:04
Ale p*zdy, najpierw cwaniakują a potem o pomoc do policji.
Pokazać ryje tych ciot!
PS. Kamerujący powinien sie z tego wylizać - uszkodzenia podczas ucieczka w czasie próby ataku ze strony tych ciot (stan wyższej konieczności). Jakby trafili do zakładu karnego za próbę ataku to ten film ich tam dojeżdża z powodu posługiwania się policją.

dziadek8724

2018-05-10, 14:12
dennissliwa napisał/a:

Przyspiesza jak oni próbują go wyprzedzić , przyciera im samochód pie**oli od rzeczy, jedzie na czerwonym, bez powodu hamuje na rondzie, nie dziwię się ze dresy dostali agresji. Ciekawe co wcześniej musiał odpie**alać skoro na niego tak trąbili na rondzie. Jeszcze idiota wstawi ten filmik na neta, paranoja.



Nie bój się, nagrywający ocenzurował twarze, nikt nie pozna, że jesteś na nagraniu. Możesz spokojnie jeździć dalej Golfem z "kolegą" :amused:

xv89

2018-05-10, 14:12
Nagrywajacy to zjeb. Ewidentnie widać że prowokuje. Przyspieszanie uniemożliwiające wyprzedzanie, hamowanie po ruszeniu. Pewnie przed rondem zjeb durnowaty też ich nieźle musial wk***ić.

dziadek8724

2018-05-10, 14:21
doopa napisał/a:

dwie p*zdy się spotkały


chyba w Golfie

PanAndrzej666

2018-05-10, 16:23
golfik jakie tuningowe światełka ma :)