18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twórcza wypowiedz polskiego "sportowca" na temat d

wacha44 • 2010-05-13, 23:20
Wszyscy sluchacze Peji tak wlasnie was widze i jak tu sie nie kierowac stereotypami :D . Typowy dres moze wy macie rowniez jakies ciekawe filmiki ? ^^ Zapraszam do rozmowy o "Ortalionowych Rycerzach" !



[ Komentarz dodany przez: yarzapp: 2010-05-16, 04:54 ]
na przyszłość nie rób takiego syfu w tagach, bo nie chce mi się po wszystkich poprawiać

Clematis

2010-05-13, 23:30
.....jak sie ucieszył z własnego żartu :D

kys88

2010-05-13, 23:51
Inteligencja az bije z jego twarzy ,no kwiat młodzieży Polskiej.

ma...........88

2010-05-14, 00:53
nie śmiejcie się z niego, jemu jeszcze życie dop****oli

Am...........eg

2010-05-14, 00:58
@up
czas najwyższy.

faba

2010-05-14, 02:21
akurat Peja nie jest tu dobrym przykładem, tak wiem odezwał się we mnie poznaniak!
Piwa ni ma!

Walassss

2010-05-14, 02:31
A jak ktoś po prostu lubi Hip Hop to znaczy że jest dresem czy coś?
Chodzi do szkoły, pracuje dorywczo, lubi zapalić, wypić, kocha płeć piękną mam wymieniać dalej? :D
To jest straszne jak wy potraficie wszystkich do jednego wora wpie**olić :D :idzwch*j:

KamykHC

2010-05-14, 06:50
Dresiarz to stan umysłu, a nie ciuchy. Sam noszę często dresy, bo po prostu są k***a wygodne! Poza tym nie widzę żeby ten gościu miał na sobie "najore" albo "adasia". Choć z tym łańcuszkiem od komunii to gruba przesada.

BÃ...........³g

2010-05-14, 09:21
Walassss napisał/a:

A jak ktoś po prostu lubi Hip Hop to znaczy że jest dresem czy coś?



Bycie dresem to nie upodobanie muzyczne czy ubiór (znam takich co normalnie ubrani a mentalnie dresi) , to styl życia , mentalność.
Nie wrzucamy wszystkich do jednego wora, ale gdy siedzi człowiek ubrany w dres i łancuch oraz nie grzeszy elokowencją - rzucając non stop k***a, margines błędu przy klasyfikacji jest niemalże zerowy.

C'est Ca

2010-05-14, 10:54
@up
Albo ja mam cos ze wzroekim albo nie wiem. Czy widzisz, ze on jest ubrany w dres ? ... Dresy ( jako ubior a nie jako ludzie ) sa wygodne.

BÃ...........³g

2010-05-14, 13:17
C'est Ca napisał/a:

@up
Albo ja mam cos ze wzroekim albo nie wiem



No może masz :-/

Nie chce mi się zmieńmy temat na łańcuch.

wacha44

2010-05-14, 15:18
Dokladnie , tu chodzi o stan umyslu, "dresow" znajdziesz wszedzie i niekoniecznie w sportowych ubraniach.Wiadomo ludzi tak ubranych odrazu nie krytykuje ale sam fakt ze 90% ubranych w dresy to tacy wlasnie ludzie jak koles na filmiku :) .

kicaj157

2010-05-14, 21:52
Ale inteligencja w ch*j...
Włodi jest pedałem hahahaha,z 10 k***, coś o matcejebcy i oczywiście pozdro no i to jest cała k***a jego wypowiedź...
Ale wiecie nie szerzcie stereotypów ja znam pary dresów którzy nie są może magistrami ale mają te technikum i jakoś żyją.
To samo dotyczy się skinów. Sam jestem jednym z nich no i wiadomo są tacy pie**oleni jednostrzałowcy, nazi skini i inni którzy robią nam złą opinie ale nie wszyscy ;)

faba

2010-05-15, 06:47
a ja znam pajaców w garniturach, w wyj***nych zegarkach i jeszcze bardziej doj***nych furach, a mają problem z podzieleniem 5/2! bo jedyne co robią to dzielą to działki koksu i to jeszcze ch*jowo! A wracając do Pei to chciałbym być takim "dresem" jak on, który w życiu niczego nie dostał, matki- brak, ojca teoretycznie0- brak a facet daje sobie radę znakomicie, a to że ćpał to że miał problem z % to jest jedynie dowód na to że chłopak nie miał łatwo, ale co, nie pije, nie ćpa! Robi to co kocha i jeszcze żyje z tego, a chyba nie ma nic lepszego, sam bym sobie tego zyczył! Ale widocznie jestem jeszcze głupszy od głupiego dresa skoro nie potrafię robić forsy z mojej pasji, mojego hobby! ! A to że ma nie wyjściową mordę to ma, ale dajcie mi swoje BUZIE ubiorę je w PS-ie w dres- a na bank Rysiu z klany przy was to będzie BELMONDO*
Kończę bo noc była długa trza iść spać, Dziękuje dobranoc

Poziom

2010-05-15, 12:07
faba napisał/a:

a to że ćpał to że miał problem z % to jest jedynie dowód na to że chłopak nie miał łatwo


ćpał bo nie miał łatwo czy nie miał łatwo bo ćpał? W sumie jeden kij, i tak glupoty piszesz.