18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twój ojciec wraca z roboty.

PiotrekP723 • 2014-02-02, 11:24
Miejsce akcji - Radomsko (miejsce skąd pochodzi słynna Aneta K., która brała udział w seksaferze, oraz gdzie zatrzymano pijanego posła prowadzącego samochód. Miasto można porównać z Radomiem i nie tylko ze względu na podobne nazwy).
Wg opisu na yt czas akcji przypada na godzinę 4:20 rano.



kuuba123

2014-02-02, 20:51
ul.Księdza Kościowa naprzeciwko Zodiaku ;P

morderuk

2014-02-02, 21:33
Ohohoho hihihihi pijany typ rozbawil starych koni w aucie ze sie prawie poszczali. k***a mentalne gimnazjum. Aha, a to Radomsko, no k***a jak podales te slynne fakty to odrazu kojarze...

AlexStrife18

2014-02-02, 22:46
Ja wam k***a dam obrażać i porównywać moje miasto do Radomia. W dupie byliscie i gówno widzieliscie. j***ni hipokryci. W Radomsku kradną? Tyle razy auto parkowałem w nocy w centrum i nikt mi radia z auta nie ukradł. No pewnie jak się parkuje auto na slamsach miasta, to tam taka patologia jest. Proszę mi się odpie**olić łaskawie od mojego rodzinnego miasta. I ch*ja kładę na wasze opinie. A do autora. Módl się żeby ci gęby w ciemnej uliczce nie obili. Żegnam państwo które się tutaj tak elokwentnie wypowiada. A boi się dostać po gębie i zgrywa twardzieli przez internet. Soczysty ch*j grodzkiego wam w dupę.

mua

2014-02-03, 15:21
Co ty nie z roboty pewnie poszedł sie wysrać do sąsiada bo w domu papieru zabrakło

thez

2014-02-03, 16:19
@AlexStrife18

Piastowska to nie slumsy. Więc nie pie**ol jak życia nie znasz.

ScrappyCoco

2014-02-04, 18:41
k***a jakie jajcarze...