18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twierdził, że jest podróżnikiem w czasie.

salmonellas • 2013-06-03, 13:55
Do najbardziej niezwykłych należały opowieści Titora, które dotyczyły świata przyszłości. Z ujawnionych przez niego informacji wyłaniał się przerażający obraz świata jutra. Do najbardziej destrukcyjnego i mającego wpływ na losy całej ludzkości wydarzenia miało/ma dojść w 2015 r. Właśnie wtedy wybuchnie III wojna światowa, która pochłonie życie 3 miliardów ludzi. Według jego zapowiedzi, rozpocznie się ona od ataku nuklearnego przeprowadzonego przez Rosję na Stany Zjednoczone, Chiny oraz niektóre ośrodki europejskie, w którym ucierpią najważniejsze miasta. Stany Zjednoczone odpowiedzą na atak i zatriumfują. Unia Europejska oraz Chiny zostaną jednak zniszczone.


Niektórzy uważają, że mężczyzna na zdjęciu to John Titor

Czytałem objawienia tego Titora parę lat temu i powiem szczerze, że najbardziej mna wstrząsnął fragment w którym powiedział, że w roku 2013 wszyscy rudzi ludzie znikną z powierzchni ziemii, dodał też, że nie tylko rudzi ale i łysi bo mogli być wcześniej rudzi.

Dzichader

2013-06-03, 14:02
źródło jakieś?

xanos

2013-06-03, 14:28
Widziałem to już gdzieś tutaj.

Smutas

2013-06-03, 14:46
Ale gniotowaty materiał. Czekam teraz na relację wypełniających psychuszki Napoleonów, Hitlerów, Tutenhamonów i innych takich.

cicik

2013-06-03, 14:46
zajebiście sie sprawdza ...
cyt:

Te wydarzenia, według oficjalnych oświadczeń Johna Titora, miały miejsce do roku 2036:

Druga wojna secesyjna, mająca rozpocząć się od 2004 do 2008 i trwać do 2015.
W 2012 nastąpi wydarzenie podobne do przejścia przez Morze Czerwone Mojżesza w ucieczce przed niewolą egipską.
Trzecia wojna światowa rozpoczęta w 2015, zakończona przez Rosję, która zbombardowała amerykańskie, europejskie i chińskie miasta.
Przed tym wydarzeniem (nazywanym "N-Day") Chiny wymuszają przyłączenie do swojego terytorium Japonii, Korei i Tajwanu.
Do użytku wchodzą broń chemiczna i biologiczna.
Australia odpiera chińską inwazję.
Wojna zabija 3 miliardy ludzi.

tratatalo

2013-06-03, 14:47
trolling level expert niech wytypuje jakieś zakłady kto wygra jakieś zawody teraz a może nie chce zagiąć czasoprzestrzeni :amused:

djoshin

2013-06-03, 15:46
tusku miej się na baczności znikniesz gadzie ;D

pi...........ja

2013-06-03, 18:13
Najbardziej się uśmiałem z Australii odpierającej chińską inwazję.Chyba na kodach grali.

Domine_Mortis

2013-06-03, 19:28
Ciekawe czy łysy z brazzersa jest rudy.. Hmm

Dy...........za

2013-06-03, 19:28

ellsworth

2013-06-03, 22:05
Taa. Jasne. Tylko dziwnym trafem, ten koleś pisał to wszystko w internecie nie dając się zidentyfikować, a za jego postami siedział zapewne zwyczajny facet z najnormalniejszym dowodem osobistym, numerem ubezpieczeniowym i w pełni udokumentowaną historią edukacji od przedszkola.
Poza tym wg. niego m.in. powinno już dojść do II wojny secesyjnej czy 'wydarzenie podobne do przejścia przez Morze Czerwone Mojżesza'. Ile rozstępujących mórz ostatnio widzieliście?